Pacientai, kurie rekomenduoja Valentinas Samulėnas, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01537, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Samulėnas Valentinas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Samulėnas Valentinas?

2.3

2020-11-11, 07:57 | Registruotas lankytojas 1

išklauso, konsultuoja. Paskiria veiksmingą gydymą.

2020-08-19, 09:09 | Registruotas lankytojas 1

Niekada nesikreipkite pas šį gydytoją. Turiu social anxiety, bandžiau paaiškinti kaip jaučiuosi ir kodėl norėčiau pakeisti vaistus. Man buvo pasakyta, kad aš nesu pasaulio žvaigždė ir kad niekam aš nerūpiu ir neturėčiau blogai jaustis. Pasakiau, kad einu į terapiją. Man buvo pasakya, kad jis jokio pagerėjimo nematė nors aš pas psichologę lankiausi tik du kartus dar. Jokio supratingumo, jokio profesionalumo. Tragedija, ne gydytojas.

2020-02-20, 19:36 | Registruotas lankytojas 13

Niekam nerekomenduoju patekti pas šį gydytoją, neempatiškas (gal prarado empatiją su metais), neįsigilino į problemą, kurią išsprendžiau be jo išrašytų vaistų. Manau, kad gydytojo, ypač psichiatro, prioritetas turėtų būti ligos gydymas kuo silpnesniais vaistais, jei išvis jų reikia. Greičiau į pensiją.

2019-07-24, 20:15 | Registruotas lankytojas 1

Siaubas, skyrė siaubingų vaistų, žinojo, kad auginu vaiką viena, nulis, skyrė baisių vaistų, prašiau tik vienkartinių nerimui nuimti, skyrė tokių, kad išgėrus, apspangau, nesiorientavau erdvėje, negalėjau pakilti nuo lovos. Lakas į pensiją jam. Siaubas!!!!!!!!!