Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Sakalienė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00138, Galiojanti

2019-11-08, 00:08 | 1

Maloni,švelni gydytoja.Vienintelė iš 5-ių buvusių paskyrė tinkamą gydymą,pritaikė vaistus po operacijos,švitinimo ir chemoterapijos.Jeigu ne ji ,ties 40metų mano lytinis gyvenimas būtų baigtas.Ačiū Jai.

2019-05-04, 13:58 | 3

Maloni, švelni, rūpestinga. Visada nuramina ir išsamiai pakonsultuoja net jei ir klausimai būna "kvailoki" ar neapgalvoti. Tik geriausi atsiliepimai!

2019-04-10, 18:33 | 2

Jums pasisekė, jei tiesiog esate sveika ir neturite problemų. Tuomet ir gydytojos (ne)kompetencija bus pakankama. Tačiau ši gydytoja yra nekompetencijos viršūnė. Konsultuodama atsakymų ieško nemedicininiuose interneto puslapiuose. Gydytoja tiesiog i google paiešką veda galimą ligos diagnozę ir skaito galimą gydymą, pateikiamą pirmuosiuose puslapiuose!!! Visiška tiesa, kad klausia kartu dirbančios akušerės (jos nesant, skambina jai telefonu), kad ši paaiškintų, kaip rašyti receptą, skirti gydymą. Taip pat, gal norėdama pasirodyti "gera", siūlo siuntimus į ligoninių priimamuosius, nes pati negeba išspręsti paciento problemos, kuri nėra susijusi su skubia pagalba. Mano atveju gydytoja nesugebėjo dar ir išrašyti vardinio recepto. Šiuo klausimu pas ją prabuvau apie 3 val., dėl ko ji apkaltino mane eilės susidarymu po manęs, nors gydytoja tiesiog negebejo nei išrašyti recepto, nei susirasti aktualią info dėl receptų išrašymo tvarkos. Galiausiai pareiškė, kad ateidama pas ją turėjau išsiaiškinti recepto išrašymo tvarką!!! Tačiau baigiantis trečiai konsultacijos valandai, kuri apsiribojo recepto rašymu (!!!), su registratūros ir greta esančios vaistinės konsultacija (!!!) gydytoja ATRADO vardinio recepto išrašymo formą (nors tiek ši konsultacija buvo naudinga pačiai "gydytojai")!!! Gal nedetaliai iš šalies mano istorija atrodo, bet nuoširdžiai - aplenkite šios "gydytojos" kabineto duris. Jūs vertos kokybiškos ir etiškos med. priežiūros! Tai nėra žmogus, vertas Hipokrato priesaikos. Sunku pagalvoti, kad šis žmogus dar Vėžio institute dirba, priimdama sprendimus, tiesiogiai liečiančius žmogaus gyvybę... baisu... pačios konsultacijos metu pasakiau gydytojai, kad jos veikla verta tyrimo. Ir ką galvojate? Gydytoja pasakė, kad jai tikrai nebus sunku dėl skundo pavaikščioti i atsakingas institucijas!!! Tai pagalvokite, kiek jai rūpi paciento sveikata!!! Tai cinikė.

2019-02-05, 08:57 | 6

Maloni, šilta gydytoja. Labai džiaugiuosi pas ją pakliuvusi.

2018-07-17, 20:04 | 4

Nerekomenduoju šios gydytojos. Kol reikėdavo tik profilaktinių apžiūrų, mano nuomonė apie ją buvo neutrali-ateini su konkrečiu prašymu, jį ir patenkina (pvz. paima tepinėlį). Bendrauja maloniai. Tačiau nuomonė pasikeitė, kai gydytoja pradėjo prižiūrėti nėštumą. Kadangi lankiausi reguliariai ir dažnai, labai nustebino, kad gydytoja niekaip neprisimena manęs kaip pacientės-nei vardo, nei nėštumo eigos, nei kokius tyrimus buvo paskyrusi. Galbūt tai ir pačios gydymo įstaigos problema, kad turi tik vieną ginekologę ir ji nebesigaudo tarp pacienčių gausos, bet juk yra ligos istorija, kodėl gi nežvilgtelėjus į ją prieš priimant pacientą ir bent sudaryti įspūdį, kad jis tau rūpi? Nežinau, ar dėl negebėjimo susikoncentruoti, ar dėl žinių trūkumo, ar dėl nepasitikėjimo savo jėgomis, kiekvieną kartą rašydama receptą ar nukreipimą tikslindavosi su akušere arba jei jos nebūdavo, su manimi (na iš kur man žinoti??) formuluotę ir vartojimo indikacijas. Dėkui Dievui už akušerę, kuri konkrečiai ir aiškiai dėstė mintis ir sugebėjo atsakyti į mano klausimus. Juokinga: kai gydytojos paklausiau, kokio dydžio bus naujagimis, ji atsakė,kad negali pasakyti, nes juk nebetelpa į monitorių,tai kaip gi pamatuosi... Kai pasakiau,kad girdėjau apie specialias formules svoriui ir ūgiui nustatyti (matuoja šlaunikaulį, galvytę...), tai tik nuleido negirdomis. Paskui gimdykloje klausė, tai kokį prognozavo svorį jūsų naujagimiui, pagal tai spręsim, ar kirpti. Labai "puikiai" pasijutau, kai dėl visa ko kirpo, nes jau nebuvo kada matuoti. Nejuokinga: dėl rankų ir kojų niežėjimo paprašiau paskirti tyrimą dėl nėščiųjų cholestazės (vaisiui pavojinga liga), rodikliai viršijo normas, tad išrašė savaitei vaistų. Po pakartotinio tyrimo rodikliai buvo dar prastesni, šeimos gydytoja liepė tęsti medikamentų vartojimą (ginekologė atostogavo). Paskutinio apsilankymo prieš gimdymą metu, ginekologė nematė reikalo nei atlikti pakartotiną tyrimą, nei įrašyti diagnozę į nėščiosios kortelę, nei parašyti siuntimą į ligoninę - patarė suėjus terminui, jei man neramu, nuvykti apžiūrai į pasirinktą ligoninę ir sumeluoti (!),kad nejaučiu vaisiaus judesių. Kadangi neramu iš tiesų buvo, nuvykau į Santaros klinikas, kur ruošiausi gimdyti ir buvau apšaukta,kad atvykau be realios priežasties bei be siuntimo. Tai lėmė labai nemalonią apžiūrą ir galiausiai sprendimą skatinti gimdymą dėl tariamos cholestazės ir vartojamų vaistų. Po šiai dienai nežinau, ar man buvo ta liga,ar ne ir ar tikrai reikėjo skatinti gimdymą-tai gydytojos neatsakingumo pasekmė, sukėlusi daug streso. Deja, buvimas malonia nereiškia profesionalumo, daugiau nepatikėčiau šiai gydytojai savo nei būsimo kūdikio sveikatos.

2018-06-12, 19:36 | 1

Si nuostabi gydytoja priziuri nestuma. Nestumas pirmas, tad i iskilusius klausimus issamiai atsako, pakonsultuoja, duoda patarimu. Skiria visus reikalingus tyrimus, apie juos papasakoja. Dziaugiuosi, kad patekau pas ja. Gydytoja demesinga, svelni, tik geriausi visapusiski atsiliepimai.