Pacientai, kurie rekomenduoja Benas Sakalauskas, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20517, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2019-06-27, Nr. MPL-23765, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-12-04, 23:17 | Registruotas lankytojas 3

Mano mamos ir mociutes gelbetojas!
Beno Sakalausko deka, buvo parinkti teisingi vaistai, atliktos tikslingos procedutos ir tyrimai, visada isigilina i problema ir sprendzia ja kartu.
Mes labai dziaugiames atrade si gydytoja.
Jei ne jis, tikriausia mano mociutes jau nebutu gyvuju tarpe

2022-06-15, 13:23 | Registruotas lankytojas 1

Tikras savo srities specialistas. Pagarba.

2022-02-03, 15:41 | Registruotas lankytojas 1

Teko apsilankyti pas gydytoją Beną Sakalauską (2022-01-31). Šiuo vizitu aš nenusivyliau. Gydytojas su manimi mielai ir nuoširdžiai bendravo. Viską išaiškino, patarė ir parinko teisingą gydymą. Po dviejų dienų vaistų vartojimo aš pasijutau geriau.
Tikrai neapsiriksite atvykę pas šį gydytoją.
Širdingai dėkoju Jums ir Jūsų personalui. Regina

2021-09-29, 09:51 | Registruotas lankytojas 1

Malonus, konkretus gydytojas. Išsprendė įsisenėjusią problemą. Rekomenduoju.

2021-08-19, 08:39 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta. Lankiausi Respublikinėje Kauno ligoninėje poliklinikoje. Maloniai bendravo, paskyrė tyrimus kuriuos pats ir atliko, paskyrė tinkamą gydymą, po kurio sveikata pagerėjo. Darytis skrandžio ir žarnyno tyrimus vyksiu tik pas Sakalauską.

2021-08-18, 11:48 | Registruotas lankytojas 4

Atsiliepimas apie KARDIOLITA kliniką Kaune ir gydytoją B.SAKALAUSKĄ. pusbrolis užsiregistravo gastroskopijos ir kolonoskopijos tyrimui su nejautra. Prieš susitinkant su gydytoju(kažko nepatenkintas,pakėlęs balsą klausinėjo, vos ne rėkdamas klausinėjo) jau prasidėjo nesklandumai, pasikvietė į kabinetą ir pradėjo klausinėti visai apie kitą žmogų, po to sako išeiti ir pasikvietė tą tikrąjį(abu tokiu pačiu vardu).
Atėjus antrą kartą pradėjo tyrimą, sutarė, kad įrašys tyrimų duomenis į laikmeną. Po tyrimo atsikėlė, sako galit rengtis, nors dar buvo apsvaigęs, po minutės sako renkitės. Ką pastebėjo atsikėlus visa įranga buvo nurinkta ir nustumta.Apsirengus ir nuėjus pas gydytoją pranešė, kad nieko nerašys į laikmeną nes viskas gerai ir jau galit eit namo. Išėjus dar visam apsvaigusiam susimokėti į registratūrą visi žmonės žiūrėjo kas čia vyksta. Išvykus iš klinikos ir praėjus nejautrai pajuto, kad lūpa sutinus ir išplėšta! Pasirodo miegančiam ištraukė dantų sąkandį ir taip sužalojo! Niekas nieko nesakė ir norėjo, kad greičiau paliktų kliniką kol nepradėjo jaust sužalojimo. Iš pradžių buvo rašyta į klinikos kokybės adresą. Jų atsakymas buvo kad prieš išleidžiant apžiūrėjo ir pats kaltas.NEREKOMENDUOJAM JOKIAIS BŪDAIS.

2021-06-16, 09:56 | Registruotas lankytojas 19

Gydytojas nesidomėjo mano stipraus skausmo priežastimi, nesivargino gilintis į tyrimus, kuriuos atlikau jo nurodymu ir kainavo nemažus pinigus. Stengėsi visus mano nusiskundimus paneigti. Siūlė kreiptis į kitus specialistus. Nors tyrimai rodė kasos fibrozijas, sergu cukriniu deabetu,kompiuterinė tomografija rodė dvylikapirštės žarnos palkitimus, endoskopijos metu taip pat buvo rasta pakitimų, kurie radiologui iš pradžių kėlė įtarimų, tačiau vizito metu gydytojas spėjo viską paneigti, nors kenčiu nežmoniškus skausmus, kurie atsirado po tulžies operacijos .Žiauru, kad jaunas gydytojas toks abejingas ligonio skausmams. Jaučiausi tiesiog tarsi iš manęs tyčiotųsi.

2020-07-20, 05:30 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū šiam nuostabiam gydytojui. Gydytojas dėmesingas, rūpestingas, viską suprtantamai paaiškina.

2020-06-19, 11:23 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, nuoširdus, savo darbą išmanantis gydytojas. Rekomendavo kaimynė.

2020-06-12, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Specialistas iš didžiosios raidės. Maloniai bendravo, išklausė problemas, greitai nustatė problemą ir paskyrė gydymą. Viršijo lūkesčius. Pas šį gydytoją lankytis nebaisu.

2019-12-30, 20:26 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-12-02, 17:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai rupestingas ir draugiškas gydytojas. Širdingai dėkoju už išspręstą problemą, paskirtas gydimas buvo veiksmingas. Gydytojas profesionaliai atliko kolonoskopija ir esant reikalui davė kontaktus pasikonsultuoti apie gydymo eigą. Ačiū, Sakalauskui.