Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Sakalauskaitė, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20516, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas neurologas

Išduota: 2019-07-01, Nr. MPL-23820, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sakalauskaitė Agnė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Sakalauskaitė Agnė?

2020-11-16, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir dėmesinga jauna gydytoja, tiksliai diagnozavo ligą. Ačiū

2020-07-03, 11:00 | Registruotas lankytojas 3

Jei visi gydytojai būtų tokie rūpestingi, dėmesingi, išmanantys savo darbą, kaip gyd. A.Sakalauskaitė, Lietuvos medicinos kokybė ir gydytojų etika pašoktų į neregėtas aukštumas. Labai labai labai dėkoju!

2020-01-29, 05:48 | Registruotas lankytojas 12

Gydytoja neurologė Agnė Sakalauskaitė nuostabi gydytoja. Labai esu dėkinga už visokeriopą ištyrimą. Atsakingumą, tikslios diagnozės išaiškinimą.. Visų galimų gydymo būdų parinkimą, pasiekti geriausio rezultato. Ačiū! Išlikite tokia gydytoja ir toliau, nes visų mūsų naujoji karta turi būti tokia kokią Jūs kuriate savo sunkiu darbu ir kantrybe! Įkvėpėte man pasitikėjimo, kad sistema ne viskas, o žmogiškumas empatija dar egzistuoja net jūsų specialybėje! Esate pavyzdys visiems savo kolegoms. Visai šiai pasenusiai supuvusiai sistemai.. Kuri tiesiog naikina trypia, bet tik savo pavyzdžiu Jūs kuriate žmonėms tokį pasitikėjimą gydytojais, kuris neapsakomas ir man asmeniškai, pirma kartą atsidūrus tokioje beviltiškoje padėtyje, nesitikėjau kad sutiksiu gydytoją su tokiu pasišventimu savo pasirinktam keliui. Jūs mano ateities viltis! Kad vis dėlto lto Jūs ne viena.. Ir jūsų tokiu kaip jaunų profesionalių, su aukštos moralės vertybėmis specialistų tik daugės.. Ačiū!

2019-12-23, 15:27 | Registruotas lankytojas 8

Labai miela, paprasta, šiltai bendraujanti , apsiskaičiusi ir kelianti didelį
pasitikėjimą. Taip skiriasi nuo tų visų iki tol mane gydžiusių beviltiškų senų( patys paliegę, nutukę) Respublikinės Klaipėdos ligoninės neurologų....