Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Sakalauskaitė, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Sakalauskaitė Agnė dirba šioje gydymo įstaigoje
Neturime informacijos
2022-11-29, 20:40 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi, profesionali gydytoja neurologė. Kretinga turi didžiuotis turėdama tokią specialistę. Dėmesinga, išklausė mane, skyrė visus tyrimus diagnozei nustatyti. Esu labai patenkinta konsultacija. Išsamu, profesionalu ir nuoširdu- viskas viename...Taip vertinu vizitą pas šią gydytoją. Ačiū! Olivija

2022-09-16, 00:21 | Registruotas lankytojas 2

Perskaicius komentarus, apsilankiau pas sia gydytoja. Likau patenkinta. I visus rupimus klausimus atsake su malonumu, matosi labai kompetetinga neurologe. Tikrai ismano savo darba. Issiklause i mano problemas. Rado sprendimus, is kelii sprendimu budu isirinkome viena. Pritaikytas tolimesnis gydymas. Zmones , kurie turi migrenos priepuolius, labai rekomenduoju sia gydytoja. Teko lankytis pas kelis specialistus. Bet si mergina man labai padare dideli ispudi su savo ziniomis ir profesionalumu. Nuodugniai istyre ir dar paskyre tolimesnius tyrimus.

2022-08-27, 07:39 | Registruotas lankytojas 3

Puiki savo srities specialistė. Esu dėkinga už nuoširdų bendravimą, tikslią diagnozę ir paskirtą gydymą. Rekomenduoju šią neurologę.

2022-08-27, 07:39 | Registruotas lankytojas 3

2022-07-16, 22:44 | Registruotas lankytojas 3

Ši daktarė man padėjo, gydytoja Sakalauskaitė rado mano ligą, teko lankytis pas daugelį pripažintų neurologų Klaipėdoje. Esu be galo dėkingas. Bendravimas, kompetencija. Išklausanti, gydytoja kuriai rūpi

2021-04-02, 15:06 | Registruotas lankytojas 5

Labai gera jauna gydytoja.

2020-11-16, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir dėmesinga jauna gydytoja, tiksliai diagnozavo ligą. Ačiū

2020-07-03, 11:00 | Registruotas lankytojas 3

Jei visi gydytojai būtų tokie rūpestingi, dėmesingi, išmanantys savo darbą, kaip gyd. A.Sakalauskaitė, Lietuvos medicinos kokybė ir gydytojų etika pašoktų į neregėtas aukštumas. Labai labai labai dėkoju!

2020-01-29, 05:48 | Registruotas lankytojas 12

Gydytoja neurologė Agnė Sakalauskaitė nuostabi gydytoja. Labai esu dėkinga už visokeriopą ištyrimą. Atsakingumą, tikslios diagnozės išaiškinimą.. Visų galimų gydymo būdų parinkimą, pasiekti geriausio rezultato. Ačiū! Išlikite tokia gydytoja ir toliau, nes visų mūsų naujoji karta turi būti tokia kokią Jūs kuriate savo sunkiu darbu ir kantrybe! Įkvėpėte man pasitikėjimo, kad sistema ne viskas, o žmogiškumas empatija dar egzistuoja net jūsų specialybėje! Esate pavyzdys visiems savo kolegoms. Visai šiai pasenusiai supuvusiai sistemai.. Kuri tiesiog naikina trypia, bet tik savo pavyzdžiu Jūs kuriate žmonėms tokį pasitikėjimą gydytojais, kuris neapsakomas ir man asmeniškai, pirma kartą atsidūrus tokioje beviltiškoje padėtyje, nesitikėjau kad sutiksiu gydytoją su tokiu pasišventimu savo pasirinktam keliui. Jūs mano ateities viltis! Kad vis dėlto lto Jūs ne viena.. Ir jūsų tokiu kaip jaunų profesionalių, su aukštos moralės vertybėmis specialistų tik daugės.. Ačiū!

2019-12-23, 15:27 | Registruotas lankytojas 17

Labai miela, paprasta, šiltai bendraujanti , apsiskaičiusi ir kelianti didelį
pasitikėjimą. Taip skiriasi nuo tų visų iki tol mane gydžiusių beviltiškų senų( patys paliegę, nutukę) Respublikinės Klaipėdos ligoninės neurologų....