Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Racinienė, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01522, Galiojanti

Racinienė Sigita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Racinienė Sigita?

2019-07-10, 15:41 | 1

Tikra specialistė, žinantį išmanantį gydytoja. Buvo atliktos dvi operacijos man ir profesionaliai. Sveika kaip ridikas. Ačiū gydytojai ir iki šiol aš ir mano dukra esame ištikimos pacientės. Visiems rekomenduoju, kaip sakoma ,,duočiau ranką koją nukirst" dėl jos.

2019-06-09, 00:37 | 1

Kaip tik neseniai apsilankeme pas sia gydytoja. Lazdynu ligonineje, zmona isejo apsalusi. Bendravimas kaip su siuksle, jokios pagarbos, liko zmona kalta, jog dar atvaziavome, laukiam virs 1.5h, nes ,,Ponia" uzmigus buvo ir niekas rasti jos negalejo. Apgailetina, buciau buves kartu kabinete su zmona, butu atsirinkusi zodzius, nes bendrauti be visiskos etikos pagarbos, tiesiog..

2019-05-14, 08:53 | 1

Negaliu vis dar patikėti, kad tokia apgailėtina moteris, gali dirbti ginekologės darbą. Jautiesi kaltas, kad tau skauda, kad ponia dirbdama naktinėj pamainoj negali miegoti. Bendravimas sovietinis, šiurkštus. Norėjosi moteriai priminti, kad ne veterinarijos gydytoja dirba.. Linkiu niekam nesilankyti pas ją..

2019-03-19, 10:01 | 1

Teko lankytis Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje ir patekti pas šią gydytoją. Galbūt daktarė ir profesionali, bet visgi toks jos ir yra darbas, tačiau bendravimas šokiruojantis. Konkretumas darbe yra gerai, bet ne elgesys su žmogumi kaip su karve. Manau, kad vet.gydytojai elgiasi maloniau su gyvuliais. O šios ponios elgesys košmariškas ir visapusiškai žeidžiantis. Tikrai linkiu niekam nepakliūti, o daktarei pasvarstyti apie darbo etiką, kadangi nebe tie laikai, kai galėdavai su žmonėmis elgtis kaip su šiukšlėmis.

2018-11-15, 11:27 | 2

Labai grubi gydytoja,visiškai nesistengianti bendrauti ar atsakyti į rūpimus klausimus,per visa laiką gulint ligoninėje taip ir nesugebėjo paaiškinti ,dėl ko atsirado problema ,o išleidžiant iš ligoninės ,negavau jokių patarimų kaip save prižiūrėti koks tolimesnis gydymas ir t.t.Per apžiūra buvo grubi ir pikta šaukė ant manęs už tai ,kad skaudėjo ir nepavyko ramiai išgulėti.Nuoširdžiai niekam nerekomenduoju pas ją pakliūti.

2018-11-12, 10:52 | 2

Labai nemaloni ir grubi, išrašė iš ligoninės beveik nepaaiškindama kas, kaip ir kaip toliau

2018-09-14, 10:27 | 1

Labai nemaloni daktarė, niekam nerekomenduoju. Labai grubiai ir nepagarbiai bendravo.

2018-06-21, 01:29 | 1

Nuostabi gydytoja. Lankausi pas ja daugiau nei 5 metus, nors ir siuo metu gyvenu uzsienyje vistiek visada gryztu pas sia gydytoja. Savo srities profesionale, del to yra konkreti, bet tikrai jokiu budu ne grubi. Rekomendavau rekomenduoju ir rekomenduosiu. Pasikartosiu dar karta nuostabi gydytoja!

2018-03-09, 14:10 | 6

Daktarė yra ne grubi, bet labai konkreti. Man tai labai tiko ir patiko. Diagnozė buvo nustatyta iškarto. Paskirta operacija. Labai tikiuosi kad viskas pavyks sklandžiai. Man daktarę rekomendavo pažįstami, kol kas tikrai nenusivyliau.

2017-11-25, 09:27 | 1

Esu šokiruota šios gydytojos nemandagumu ir netaktiškumu, grubumu. Buvau atvežta greitosios į Lazdynų ligoninės priimamąjį paryčiais, gydytoja nei karto nepažiūrėjo į akis, apžiūra buvo labai grubi, nors man beveik 30, visą laiką vadino “mergaite”, maždaug tokiu tonu,kad “susirgai mėnesinėm ir kvietiesi greitąją...”. Nors kviečiausi dėl daug rimtesnių simptomų ir ne aš nusprendžiau,o greitosios darbuotojai, kad reikia važiuoti į priimamąjį. Vos tik pradėjus vardinti simptomus, kai pasakiau, jog “veidas pradėjo geltonuoti,lūpos pamėlo”,gydytoja iškart nutraukė mane rėždama : “mažiau žiūrėk į veidrodį”.
Smulkmenų nevardinsiu, užbaigsiu tuo,jog gydytoja atsisveikindama pasakė “na ir kam čia važiavai? Dabar laiminga,kad naktį pėščiom namo reiks eiti?”...
Ką galiu pasakyti, greitąją kviečiausi pirmą kartą gyvenime ir ne dėl geros savijautos, kas mėnesį sąžiningai nuo algos man nuskaitomi mokesčiai,o atvažiavusi pasijaučiau kalta, kad blogai jaučiuosi...
Linkiu niekam niekada nesusidurti su tokiu nemaloniu žmogumi,o gerb.Gydytojai Sigitai linkiu elgtis su kitais taip, kaip norėtumėte, kad su Jumis elgtųsi kiti.