Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Racinienė, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01522, Galiojanti

Racinienė Sigita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Racinienė Sigita?

2019-10-13, 21:25 | 1

Nuostabi gydytoja. Maloni, konkreti. niekada nejaučiau diskomforto. lankausi pas ja 22 metus . niekada nenuvylė, visada priemė. Net pasirūpino tuomet, kai to neprivalėjo daryti.
AČIŪ...

2019-09-25, 11:09 | 2

Pirma karta teko susidurti su tokia nekompentinga gyditoja , gulejau ligonineje , uzejo skausmai, dare ji man echoskopija nieko ne mate , pradejo sneketi, kad as cia nereikalinga sitoj ligoninei (pagal ja nieko nera , nors po keliu dienu jau gulejau ant opeacines stalo), pradejo rekti ant manes sakydama - “ Alio ko nori zvakuciu , ar leidziamuju nuo skausmo” Tikiuosi gyvenime nebe teks su tokia “gyditoja” susidurti.

2019-07-10, 15:41 | 1

Tikra specialistė, žinantį išmanantį gydytoja. Buvo atliktos dvi operacijos man ir profesionaliai. Sveika kaip ridikas. Ačiū gydytojai ir iki šiol aš ir mano dukra esame ištikimos pacientės. Visiems rekomenduoju, kaip sakoma ,,duočiau ranką koją nukirst" dėl jos.

2019-06-09, 00:37 | 1

Kaip tik neseniai apsilankeme pas sia gydytoja. Lazdynu ligonineje, zmona isejo apsalusi. Bendravimas kaip su siuksle, jokios pagarbos, liko zmona kalta, jog dar atvaziavome, laukiam virs 1.5h, nes ,,Ponia" uzmigus buvo ir niekas rasti jos negalejo. Apgailetina, buciau buves kartu kabinete su zmona, butu atsirinkusi zodzius, nes bendrauti be visiskos etikos pagarbos, tiesiog..

2019-05-14, 08:53 | 1

Negaliu vis dar patikėti, kad tokia apgailėtina moteris, gali dirbti ginekologės darbą. Jautiesi kaltas, kad tau skauda, kad ponia dirbdama naktinėj pamainoj negali miegoti. Bendravimas sovietinis, šiurkštus. Norėjosi moteriai priminti, kad ne veterinarijos gydytoja dirba.. Linkiu niekam nesilankyti pas ją..