Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Racinienė, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

Racinienė Sigita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Racinienė Sigita?

2020-02-11, 18:38 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas daug šios srities gydytojų, tačiau niekada neteko lankytis pas tokią kompetetingą ir konkrečią gydytoją. Pas gyd. Racinienę jaučiausi labai saugiai ir užtikrintai, nors pergyventi buvo ko. Diagnozavo ligą iš karto, pritaikė tinkamą gydymą. Tik gražiausi žodžiai šiai gydytojai, tikiuosi ir ateityje bus galimybė lankytis tik pas ją :)

2019-10-13, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Maloni, konkreti. niekada nejaučiau diskomforto. lankausi pas ja 22 metus . niekada nenuvylė, visada priemė. Net pasirūpino tuomet, kai to neprivalėjo daryti.
AČIŪ...

2019-09-25, 11:09 | Registruotas lankytojas 2

Pirma karta teko susidurti su tokia nekompentinga gyditoja , gulejau ligonineje , uzejo skausmai, dare ji man echoskopija nieko ne mate , pradejo sneketi, kad as cia nereikalinga sitoj ligoninei (pagal ja nieko nera , nors po keliu dienu jau gulejau ant opeacines stalo), pradejo rekti ant manes sakydama - “ Alio ko nori zvakuciu , ar leidziamuju nuo skausmo” Tikiuosi gyvenime nebe teks su tokia “gyditoja” susidurti.

2019-07-10, 15:41 | Registruotas lankytojas 1

Tikra specialistė, žinantį išmanantį gydytoja. Buvo atliktos dvi operacijos man ir profesionaliai. Sveika kaip ridikas. Ačiū gydytojai ir iki šiol aš ir mano dukra esame ištikimos pacientės. Visiems rekomenduoju, kaip sakoma ,,duočiau ranką koją nukirst" dėl jos.

2019-06-09, 00:37 | Registruotas lankytojas 1

Kaip tik neseniai apsilankeme pas sia gydytoja. Lazdynu ligonineje, zmona isejo apsalusi. Bendravimas kaip su siuksle, jokios pagarbos, liko zmona kalta, jog dar atvaziavome, laukiam virs 1.5h, nes ,,Ponia" uzmigus buvo ir niekas rasti jos negalejo. Apgailetina, buciau buves kartu kabinete su zmona, butu atsirinkusi zodzius, nes bendrauti be visiskos etikos pagarbos, tiesiog..

2019-05-14, 08:53 | Registruotas lankytojas 1

Negaliu vis dar patikėti, kad tokia apgailėtina moteris, gali dirbti ginekologės darbą. Jautiesi kaltas, kad tau skauda, kad ponia dirbdama naktinėj pamainoj negali miegoti. Bendravimas sovietinis, šiurkštus. Norėjosi moteriai priminti, kad ne veterinarijos gydytoja dirba.. Linkiu niekam nesilankyti pas ją..

2019-03-19, 10:01 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje ir patekti pas šią gydytoją. Galbūt daktarė ir profesionali, bet visgi toks jos ir yra darbas, tačiau bendravimas šokiruojantis. Konkretumas darbe yra gerai, bet ne elgesys su žmogumi kaip su karve. Manau, kad vet.gydytojai elgiasi maloniau su gyvuliais. O šios ponios elgesys košmariškas ir visapusiškai žeidžiantis. Tikrai linkiu niekam nepakliūti, o daktarei pasvarstyti apie darbo etiką, kadangi nebe tie laikai, kai galėdavai su žmonėmis elgtis kaip su šiukšlėmis.

2018-11-15, 11:27 | Registruotas lankytojas 2

Labai grubi gydytoja,visiškai nesistengianti bendrauti ar atsakyti į rūpimus klausimus,per visa laiką gulint ligoninėje taip ir nesugebėjo paaiškinti ,dėl ko atsirado problema ,o išleidžiant iš ligoninės ,negavau jokių patarimų kaip save prižiūrėti koks tolimesnis gydymas ir t.t.Per apžiūra buvo grubi ir pikta šaukė ant manęs už tai ,kad skaudėjo ir nepavyko ramiai išgulėti.Nuoširdžiai niekam nerekomenduoju pas ją pakliūti.

2018-11-12, 10:52 | Registruotas lankytojas 2

Labai nemaloni ir grubi, išrašė iš ligoninės beveik nepaaiškindama kas, kaip ir kaip toliau

2018-09-14, 10:27 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni daktarė, niekam nerekomenduoju. Labai grubiai ir nepagarbiai bendravo.

2018-06-21, 01:29 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Lankausi pas ja daugiau nei 5 metus, nors ir siuo metu gyvenu uzsienyje vistiek visada gryztu pas sia gydytoja. Savo srities profesionale, del to yra konkreti, bet tikrai jokiu budu ne grubi. Rekomendavau rekomenduoju ir rekomenduosiu. Pasikartosiu dar karta nuostabi gydytoja!

2018-03-09, 14:10 | Registruotas lankytojas 6

Daktarė yra ne grubi, bet labai konkreti. Man tai labai tiko ir patiko. Diagnozė buvo nustatyta iškarto. Paskirta operacija. Labai tikiuosi kad viskas pavyks sklandžiai. Man daktarę rekomendavo pažįstami, kol kas tikrai nenusivyliau.

2017-11-25, 09:27 | Registruotas lankytojas 1

Esu šokiruota šios gydytojos nemandagumu ir netaktiškumu, grubumu. Buvau atvežta greitosios į Lazdynų ligoninės priimamąjį paryčiais, gydytoja nei karto nepažiūrėjo į akis, apžiūra buvo labai grubi, nors man beveik 30, visą laiką vadino “mergaite”, maždaug tokiu tonu,kad “susirgai mėnesinėm ir kvietiesi greitąją...”. Nors kviečiausi dėl daug rimtesnių simptomų ir ne aš nusprendžiau,o greitosios darbuotojai, kad reikia važiuoti į priimamąjį. Vos tik pradėjus vardinti simptomus, kai pasakiau, jog “veidas pradėjo geltonuoti,lūpos pamėlo”,gydytoja iškart nutraukė mane rėždama : “mažiau žiūrėk į veidrodį”.
Smulkmenų nevardinsiu, užbaigsiu tuo,jog gydytoja atsisveikindama pasakė “na ir kam čia važiavai? Dabar laiminga,kad naktį pėščiom namo reiks eiti?”...
Ką galiu pasakyti, greitąją kviečiausi pirmą kartą gyvenime ir ne dėl geros savijautos, kas mėnesį sąžiningai nuo algos man nuskaitomi mokesčiai,o atvažiavusi pasijaučiau kalta, kad blogai jaučiuosi...
Linkiu niekam niekada nesusidurti su tokiu nemaloniu žmogumi,o gerb.Gydytojai Sigitai linkiu elgtis su kitais taip, kaip norėtumėte, kad su Jumis elgtųsi kiti.

2017-09-29, 15:45 | IP: 90.131.96.60

Puiki gyditoja, lankausi jau beveik 10metu pas ja, bet keleta kartu teko papulti ir pas kitus sios srities profesionalus, tai pagal demesinguma,mandaguma,profesionaluma kol kas niekas neatstojo. Su sese juokaujam, kad norisi visur tokiu kaip Raciniene :) sunku suprasti blogus komentarus, negaliu isivaizduoti kad sita daktRe grubiai bendrautu ar kazka blogai padarytu. Labai taktiskai ir specializuotai bendrauja su pacientais.

2017-09-05, 00:39 | IP: *.*.*.*