Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Sabūnienė, %

Ambulatorinė klinika „Nefrida“

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12824, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sabūnienė Birutė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Sabūnienė Birutė?

Ambulatorinė klinika „Nefrida“
2023-10-11, 14:05 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes atvykus del labai menko nosies ir ausies uzgulimo is karto pasiunte daryti rentgeno nuotraukos. Labai keista ar visus kas kreipiasi del menkiausios slogos siuncia ten? Kodel? Nemanau kad tai naudinga pacientui, tai kam naudinga?

2023-07-13, 09:49 | Registruotas lankytojas 1

konkreti gydytoja, viska patikrino, issiaiskino ir skyre gydyma. labai patiko

2023-04-04, 12:08 | Registruotas lankytojas 818

Viskas tiko ir patiko. Išklausė, apžiūrėjo, padarė visus reikiamus tyrimus. Viskas gerai. Nors pagal atsiliepimus tikrai galvojau, kad bus prasčiau. Viskas puikiai, žino ką daro, o ir eilės nebuvo laukti. Ačiū gydytojai.

2022-09-29, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Nustatyta diagnozė neteisinga. Atsainus bendravimas, lyg norėtų kuo greičiau atsikratyti žmogaus iš kabineto. Apie ligą nekomentavo, reikėjo lysti į akis ir vos ne maldauti atsakymų į klausimus. Beklausiant tiesiog užtrenktos durys.

2022-08-20, 11:27 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju šios gydytojos. Lankėmės Klaipėdos trečiojoje poliklinikoje pas šią gydytoją. Situacija buvo tokia, kad šeimos gydytojas išrašė siuntimą pas LOR gydytoją. Po vizito nuėjome į registratūrą pasitikslinti kada galime registruotis pas gydytoją. Kadangi problema buvo rimta (nuolatinis kraujo bėgimas iš nosies) registratūroje pasakė kad galime eiti į kabinetą ir stoti į bendrą eilę (talonas nebūtinas). Nuėję prie kabineto, pamatėme kad žmonių nėra, tiesiog tuščia. Pasibeldėme ir su gydytoja pokalbis buvo toks:
-Sveiki ar galime užeiti?
-Kokiu klausimu?
-Problema dėl kraujo bėgimo iš nosies.
-Taloną turit?
-Ne, registratūroje sakė, kad jei nebus žmonių galėsite priimti.
-Siuntimą turite?
-Taip.
Ir tada dėl mums nesuprantamų priežasčių gydytoja pradėjo grubiu ir pakeltu tonu kalbėti:
-Aš dabar neturiu laiko, aš nepasiruošus, aš nemokamai čia jums nieko nedarysiu, eikit lauk.
Mes atsakėme:
-Tokiu tonu kalbėt negalit, mes perduosim žiniasklaidai jus, nepriimate žmogaus su problema, kai šiuo metu esate laisva ir už durų nėra nei vieno žmogaus.
Gavome atsakymą:
-Aš jums policiją iškviesiu.

Buvo labai nemalonu, kadangi problema buvo rimta ir tokios būsenos į darbą žmogus eiti negali, grįžome pas šeimos gydytoją pasakėme situaciją. Gavome atsakymą, kad taip neturėjo būt, labai gaila kad taip atsitiko ir gydytoja neturėjo pasirinkimo kaip tik išrašyt nedarbingumą. (Va taip ir mokame didelius mokesčius kai laisvi gydytojai negali priimti, jau nekalbant apie neįkainojamą žmogaus gyvybę)

Taip pat, supratome kodėl pas šią personą prie kabineto nebuvo nei vieno žmogaus.

2021-05-27, 17:36 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja neįsiklausė į mano nusiskundimus, iki galo neišsiaiškino problemos. Į klausimus atsakinėjo greitai, pakartoti atsisakė.