Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Ryžkovienė, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05381, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ryžkovienė Nijolė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Ryžkovienė Nijolė?

2023-11-29, 19:40 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus ačiu gydytojai Nijolei Ryžkovienei už suteiktas procedūras .Į sistemą įejusi apžiūrėjo specelistus kur aš lankiausi ,tikslei nustatė mano problemas. Gydytoja dave patarimų,pati parodė ką turėčiau atlikti namuose.Ačiū,kad gytytoja dirba Jūsų vadovajame reabilitacijos centre. Su pagarba Ona Kundrotienė

2023-03-16, 21:53 | Registruotas lankytojas 1

Buvau išprašyta iš kabineto,pralaukusi valandą laiko už durų,nes gydytojai buvo neįdomu kodėl aš užregistruota. Liepė kreiptis i registratūrą.

2022-04-10, 12:17 | Registruotas lankytojas 1

labai maloni daktare,tiksliai paskyre proceduras kurios man labai padejo.pas ja gydausi jau antra karta sekmingai.aciu jums daktare uz gydyma ir gera sirdi!

2020-03-03, 10:17 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera specialistė atliekanti kruopščiai savo darbą. Labai atsižvelgia į pacientą ir jo būklę. Paskiria gydymą. Atsižvelgiant į paciento sveikata. Ir viską sutvarko be priekaištų. Nes mano vaikui tikrai padėjo šios gydytojos rekomendacijos paskirto gydymo. Nebe pirma kartą lankomės galėčiau pasakyti kad ši daktare labai nuostabi savo ilgametę patirtim.

2018-07-27, 13:44 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Nijolė Ryžkovienė?
2017-12-17, 16:49 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja.Konsultuoja,pataria,ir jos tas svelnumas su pacientais nuteikia puikiai.Rinkciausi tik Jus miela gydytoja.Stiprybes,laimes,ir dziaugsmo Jusu akyse..

Esate Nijolė Ryžkovienė?