Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Bilius, %

Licencijos

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12325, Galiojanti

Bilius Vytautas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Bilius Vytautas?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

75.5% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

91.5% Complete
4.6

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

91.4% Complete
4.6

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

92.2% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

90.3% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

88.9% Complete
4.4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.6% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-11, 13:02 | 1

Charizmatiškas, intelektualus, išlaikytas ir svarbiausia - tikras profesionalas. Pavergė savo ramybe ir kompetencija, tą pačią sekundę patikėjau, kad viskas bus gerai :) Operavo sūnui hipospadiją. Visą laiką, kol buvome ligoninėje jautėme jo rūpestį ir globą. Po operacijos kasdien domėjosi sūnaus būkle, duodavo patarimus, viską aiškino. Džiaugiamės operacijos rezultatais, nes buvo atliktas juvelyrinis darbas :)
Ačiū Jums, Gydytojau!
Ir dar noriu padėkoti viso skyriaus sesutėms-labai malonios ir paslaugios, rūpinosi ir prižiūrėjo maksimaliai gerai.

2019-08-08, 14:04 | 2

Nuostabus žmogus, profesionaliai išgydė ir labai malonus bei linksmas. :)

2019-03-12, 16:23 | 1

Nuostabus žmogus ir toks pats nuostabus daktaras. Turėjome problemų su vaiko Hipospadija(be hipospadijos). Operavomes. Rezultatas geras - kitokio ir nesitikėjome kai dirba toks specialistas kaip p. Vytautas. Charizmatiška asmenybe, labai linksmas vaikui ir rimtas gydimui, viskas ko reikia Superiniam vaiku daktarui. Aduko tėveliai.

2019-03-10, 18:24 | 3

Labai malonus, draugiskas, geros nuotaikos, sypsantis gydytojas. ir manau tikrai geras specialistas. operavo 10 men kudiki del nenusileidusios seklides. Po operacijos iskarto atejo i palata pranesti kad viskas gerai, vaiko dar laukiau apie 45 min kol parveze , o jau zinojau kad viskas gerai..mamai svarbu kuo greiciau sulaukti ziniu, kai kudikelis operacinei po narkoze..Taigi, sita labai vertinu ir dekinga. :) Ir su humoro jausmu sis gydytojas, na, zodziu, viskas su juo gerai, rekomenduoju ))

2018-11-22, 12:16 | 1

Esu labai patenkinta, labai malonus, vaikas net ne verkė per apžiūrą,labai mandagus gydytojas!!!vienų žodžių profesionalas

2018-01-03, 21:13 | 1

Labai dekojame daktarui. Tikrai savo srities specialistas. Mano sunui buvo atliktos 3 operacijos, kurios daktaro deka visos buvo sekmingos. Daktaras ir konsultacijos metu, ir pries operacija, ir po operacijos visada issamiai aiskino ka reikia daryti, ir ka padare, kaip pavyko. Kol gulejome ligonineje ateidavo kiekviena diena po kelis kartus ir visada maloniai domedavosi apie sunaus bukle. As pries daktara Biliu negaliu pasakyti ne vieno blogo zodzio, tik aciu ir dar karta aciu nuostabiam daktarui.

2017-12-19, 22:27 | 1

Nuostabus gydytojas,operavo suneliui hipospadija,kilus komplokacijai paaukojo net savo ne darbo laika ir atvyko i ligonine,kad apziureti.Demesingas,labai aiskiai viska isaiskina,na tikrai vien geriausi atsiliepimai,butu puiku jeigu visi gydytojai butu tokie!

2017-11-20, 13:53 | 1

Vienas unikaliausių gydytojų kuriuos teko sutikti. Su šiuo fantastiškai charizmatišku gydytoju labai lengva bendrauti, turintis subtilų jumoro jausmą, viską paaiškina. Puikus savo srities specialistas, turėjom problemų dėl hipospadijos, operavo, viskas praėjo sklandžiai. Didelis AČIŪ šiam gydytojui !!! Ir aplamai galima pasidžiaugti, kad Santaros vaikų urologijos skyriuje dirba labai profesionaliai stipri gydytojų komanda !!! Kajaus tėveliai