Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Žydrūnas Žėba, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00180, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79.9% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.3% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.2% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.2% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

84.9% Complete
4.2

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

84.8% Complete
4.2

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

61.8% Complete
3.1

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-08, 20:55 | 1

Žinoma geriausias gydytojas tas, pas kurį pasiekiamas norimas rezultatas, bet vizitai pas gyd. Žėbą labai patiko. Profesionalus, nesuteikiantis tuščių vilčių, svarbiausia, neskubantis ir skiriantis laiko visiems net ir menkiausiems klausimams atsakyti. Apžiūros metu komentuoja, ką mato, ir viską paaiškina. Tikrai rekomenduoju.

2019-10-09, 10:16 | 4

Gydytojas gal ir neblogas, atsako į užduodamus klausimus, gerai nuteikiantis, bet deja mums nepadėjo susilaukti vaikelio....
o dėl kainų tai tiesiog kosminiai pinigai buvo išleisti visom reikalingoms procedūroms...ir labai apmaudu kad rezultatas nulinis...

2019-09-29, 22:22 | 4

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Žydrūnui Žėbai už profesionalumą, taktą ir rūpestingumą. Tai gydytojas, kurio kabinete iškart pasijunti jaukiai, kuris moka išklausyti, maloniai ir išsamiai atsako i rūpimus klausimus, parenka tinkamiausią gydymo planą, nesiūlydamas brangių, abejotino tikslingumo tyrimų / procedūrų. Nevaisingumo kelionėje nepaprastai svarbus žmogiškas pokalbis su specialistu, kuris padėtų apsispręsti dėl gydymo būdo ir jo alternatyvų, galimybė išsakyti abejones, išgirsti argumentus, pasitarti. Labai vertinu šį gydytoją, nes žinau, kad jo žodžiu visada galiu pasikliauti.

2019-02-18, 10:40 | 4

Turėjau problemu susilaukiant vaikelio, gydytojas tiek iki nėštumo tiek nėštumo metu buvo profesionalus, nei karto nesuabejojau jo patarimais ar diagnozę. Esu pilnai patenkinta tiek bendravimu tiek apžiūra. Malonu kai gimdyti išvažiavus į kitą kliniką, ginekologams pasakius pas ką lankiausi, net patys kolegos parodė pagarbą ir pagyrė už puiku pasirinkimą. Manau tai geriauias įvertinimas, kai net skirtingų klinikų specialistai gerbia tavo pasirinktą gydytoją. Su sekančiu nėštumu kreipsiuosi tik pas šitą gydytoją

2018-12-24, 15:43 | 1

....Tai gydytojas tikrąją to žodžio prasme.
Tai ypač svarbu kai klausimas eina apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunku ir sudetinga IVF kelia).
Tai gydytojas, kuris supratingas, maloniai, ramiai, kantriai tavęs išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl tolimesnių procedūrų (ne visos imanomos proceduros is kazkokio saraso bet tik tikrai pacientui reikalingos proceduros pagal individualia situacija atsizvelgiant i busimos mamos ir vaikucio sveikata).
Visada operatyviai ir sklandžiai atsako į kylančius klausimus bei abejones dėl tolimesnių veiksmų ar tyrimo rezultatų (buvau rami ir uztikrinta kad bet kuriuo metu galiu susisiekti su gydytoju per SMS - patikekite tai labai svarbu nes IVF kelias tikrai sudetingas ir klausimu kils be galo daug...)
Tai profesionalus ir savo profesiją išmanantis gydytojas, kurio nuoseklus ir kruopštus darbas davė rezultatų iš pirmo karto.
Jis sugeba kompetentingai vadovauti nuostabiai komandai (embriologe, anesteziologe, ir sesutės), kurios darnaus bendradarbiavimo rezultatas - NĖŠTUMAS.
Rekomenduoju visoms moterims kurios turi problemų dėl pastojimo kreiptis būtent į šį gydytoją ir kuo greiciau!

2018-10-15, 20:28 | 1

nepatiko labai anksciou buvo malonesnis labai pasikeiti nuomania apie gyditoja

2018-08-04, 15:54 | 1

Dirba labai švelniai, dėmėsingas, atsakinėja į visus klausimus. Skyrė tik tuos tyrimus, kurių reikėjo, bet pasiūlė ir papildomų tyrimų ir leido pačiai apsispręsti ar juos daryt. Kartais pasirodydamo išsiblaškęs ir susierzinęs dėl klausinėjimo, bet visada būdavo profesionalus. Dėl darbo metodikos, dirbo nuosekliai, tačiau greitų rezultatų nesiekė, bandė išsiaiškinti problemos priežastį. Rekomenduoju.

2018-03-14, 14:17 | 4

Labai malonus daktaras. Per pastaruosius pusę metų, tai yra 7 ginekologas su kuriuo teko bendrauti ir galiu drąsiai pasakyti, kad nuo šiol lankysiuos tik pas šį ginekologą. Neatsimenu kada taip aiškiai man būtų atsakyta į visus klausimus, paaiškinta visa situacija ir kaip elgtis toliau.