Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Žydrūnas Žėba, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00180, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80.2% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.5% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.4% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

85.1% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

85% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

62% Complete
3.1

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-08, 20:55 | 1

Žinoma geriausias gydytojas tas, pas kurį pasiekiamas norimas rezultatas, bet vizitai pas gyd. Žėbą labai patiko. Profesionalus, nesuteikiantis tuščių vilčių, svarbiausia, neskubantis ir skiriantis laiko visiems net ir menkiausiems klausimams atsakyti. Apžiūros metu komentuoja, ką mato, ir viską paaiškina. Tikrai rekomenduoju.

2019-10-09, 10:16 | 4

Gydytojas gal ir neblogas, atsako į užduodamus klausimus, gerai nuteikiantis, bet deja mums nepadėjo susilaukti vaikelio....
o dėl kainų tai tiesiog kosminiai pinigai buvo išleisti visom reikalingoms procedūroms...ir labai apmaudu kad rezultatas nulinis...

2019-09-29, 22:22 | 4

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Žydrūnui Žėbai už profesionalumą, taktą ir rūpestingumą. Tai gydytojas, kurio kabinete iškart pasijunti jaukiai, kuris moka išklausyti, maloniai ir išsamiai atsako i rūpimus klausimus, parenka tinkamiausią gydymo planą, nesiūlydamas brangių, abejotino tikslingumo tyrimų / procedūrų. Nevaisingumo kelionėje nepaprastai svarbus žmogiškas pokalbis su specialistu, kuris padėtų apsispręsti dėl gydymo būdo ir jo alternatyvų, galimybė išsakyti abejones, išgirsti argumentus, pasitarti. Labai vertinu šį gydytoją, nes žinau, kad jo žodžiu visada galiu pasikliauti.

2019-02-18, 10:40 | 4

Turėjau problemu susilaukiant vaikelio, gydytojas tiek iki nėštumo tiek nėštumo metu buvo profesionalus, nei karto nesuabejojau jo patarimais ar diagnozę. Esu pilnai patenkinta tiek bendravimu tiek apžiūra. Malonu kai gimdyti išvažiavus į kitą kliniką, ginekologams pasakius pas ką lankiausi, net patys kolegos parodė pagarbą ir pagyrė už puiku pasirinkimą. Manau tai geriauias įvertinimas, kai net skirtingų klinikų specialistai gerbia tavo pasirinktą gydytoją. Su sekančiu nėštumu kreipsiuosi tik pas šitą gydytoją

2018-12-24, 15:43 | 1

....Tai gydytojas tikrąją to žodžio prasme.
Tai ypač svarbu kai klausimas eina apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunku ir sudetinga IVF kelia).
Tai gydytojas, kuris supratingas, maloniai, ramiai, kantriai tavęs išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl tolimesnių procedūrų (ne visos imanomos proceduros is kazkokio saraso bet tik tikrai pacientui reikalingos proceduros pagal individualia situacija atsizvelgiant i busimos mamos ir vaikucio sveikata).
Visada operatyviai ir sklandžiai atsako į kylančius klausimus bei abejones dėl tolimesnių veiksmų ar tyrimo rezultatų (buvau rami ir uztikrinta kad bet kuriuo metu galiu susisiekti su gydytoju per SMS - patikekite tai labai svarbu nes IVF kelias tikrai sudetingas ir klausimu kils be galo daug...)
Tai profesionalus ir savo profesiją išmanantis gydytojas, kurio nuoseklus ir kruopštus darbas davė rezultatų iš pirmo karto.
Jis sugeba kompetentingai vadovauti nuostabiai komandai (embriologe, anesteziologe, ir sesutės), kurios darnaus bendradarbiavimo rezultatas - NĖŠTUMAS.
Rekomenduoju visoms moterims kurios turi problemų dėl pastojimo kreiptis būtent į šį gydytoją ir kuo greiciau!

2018-10-15, 20:28 | 1

nepatiko labai anksciou buvo malonesnis labai pasikeiti nuomania apie gyditoja

2018-08-04, 15:54 | 1

Dirba labai švelniai, dėmėsingas, atsakinėja į visus klausimus. Skyrė tik tuos tyrimus, kurių reikėjo, bet pasiūlė ir papildomų tyrimų ir leido pačiai apsispręsti ar juos daryt. Kartais pasirodydamo išsiblaškęs ir susierzinęs dėl klausinėjimo, bet visada būdavo profesionalus. Dėl darbo metodikos, dirbo nuosekliai, tačiau greitų rezultatų nesiekė, bandė išsiaiškinti problemos priežastį. Rekomenduoju.

2018-03-14, 14:17 | 4

Labai malonus daktaras. Per pastaruosius pusę metų, tai yra 7 ginekologas su kuriuo teko bendrauti ir galiu drąsiai pasakyti, kad nuo šiol lankysiuos tik pas šį ginekologą. Neatsimenu kada taip aiškiai man būtų atsakyta į visus klausimus, paaiškinta visa situacija ir kaip elgtis toliau.

2018-02-11, 13:16 | 4

Rekomenduoju. Konsultacija buvo išsami, apžiūra smulmeniška su visais paaiškinimais, atsakyta į visus klausimus, jokio skubinimo, kaip čia kažkas minėjo. Kainos NMC nemažos, bet paslauga buvo verta 110%

2017-10-20, 03:59 | 1

Tikras savo srities žinovas, labai dėmesingas, profesionalus, atsako į visus tau rūpimus klausimus, rūoestingas, nuoširdus, viską sako kaip yra nemeluodamas be jokių užuolankų! Tik jo žinių ir profesionalumo dėka tuoj išvys mūsų stebuklas pasaulį. Visiems rekomenduoju! Toms kurios rašo, kad abejoja jo kompetencija ir eilę metų nėra rezultatų ..pasakysiu tiek, aš 12 metų ieskojau priežaščių kodėl
nepastoju... pas Usonienę klinikoj pasidariau 6 inseminacijas, nes sakė, kad tiek reikia, 2 IVF.. nieko ir tiesiog atsakymas neaiškios kilmės... važiavau į visų išgirtą Latvija, pas visų išgirtą gydytoją, va ten sėdi nedėmesingas, besišaipantis, grubus gydytojas ir susiraukusios administratorės, kurios neįspėja, kad gydytojas iškviestas operuoti. Gali ir prasėdėt visą dieną ir niekas nei šnipš nepasakys.... tada paklausiau draugių rekomendacijų ir nuėjau pas Žėba. Rasta priežastis laikytasi plano! ir rezultatai po 12 metų 8'mėnuo laukimo!
tokio nuoširdaus ir dėmesingo gydytojo nesu sutikus! o jų daug aplankiau! kad sms galėčiau rašyt bet kuriuo paros metu ir gaut atsakymą .. negalėjau patikėt! ir dar kad pats parasytų žinutę klausdamas kaip savijauta po procedūros! tai visiškai! dar dabar negaliu ptikėti kaip man pasisekė!

2017-06-15, 04:15 | IP: 212.117.4.142

Kadais rinkausi gydytoją pagal atsiliepimus ir pataikiau. Nors, laimei, bėdų neturime, bet norėjos ir į eilines apžiūras einant jaustis gerai. Gydytojas puikus. Atsako, neskuba, juokauja. Jo priežiūroje pastojau, gavau visus atsakymus. Pats pirmas pastojimas baigėsi persileidimu - gydytojas puikiai, dalykiškai, be dramų ar "ai čia gi dzin" stiliaus išaiškino, kad gamtoje taip tiesiog būna ir kodėl. Nuramino. Po to sekė sėkmingas nėštumas. Kas kelis metus man atliekamas kaklelio vėžio tyrimas. Nors paslaugos Kaune mokamos - šio gydytojo paslaugos to tikrai vertos, negaila nė euro! Kabinetas jaukus, baisioji kėdė čia - minkštas odinis krėslas :) O ir medikas vyras - stabili ir konkreti asmenybė, pas moteris medikes vengiu eiti :) Išsakyta neigiama pastaba, kad gydytojas nežiūri į akis ir pan. - menka bėda, toks gydytojo būdas gal... Laimei, teigiami komentarai atspindi realybę ir esmę, o visa kita - tik smulkmenos :) Rekomenduoju gyd. Žėbą 200% ir linkiu moterims atsikratyti kompleksų eiti pas ginekologus vyrus :) Gydytojui linkiu išlikti tokiam, koks jau yra n metų - atidžiam, dėmesingam, kantriam, rūpestingam!

2017-03-13, 19:21 | IP: 88.119.29.10

Puikus gydytojas, jaučiausi prie jo komfortiškai. Rekomenduočiau jį savo draugėms!

2017-03-12, 17:24 | IP: 85.206.244.243

Tik geriausi atsiliepimai!!! seniau esu rasiusi neigiama atsiliepima, bet turbut tada dar neturejau su kuo palyginti... TAIGI nuomone apie si gydytoja pakeiciau kardinaliai!!!! Labai malonus, isklausantis, svelnus, viska paaiskinantis, pajuokaujantis, pasijauti pas ji kaip zmogus, o ne kaip pinigu maisas. Konsultacija pas ji trunka maziausiai pusvalandi, neskubant, isklausant vienas kito, kai tu tarpu pas viena gerb.gydytoja mokama konsultacija man trukdavo 6 min, is kuriu puse laiko ji prakalbedavo telefonu...
Labai labai dziaugiuosi esanti sio puikaus gydytojo paciente:)

2017-01-19, 15:45 | IP: 84.15.183.99

Tik geriausi atsiliepimai!

2017-01-13, 16:24 | 2

Pats geriausias ir švelniausias mano sutiktas gydytojas.