Pacientai, kurie rekomenduoja Žydrūnas Žėba, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00180, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-12-29, 14:15 | Registruotas lankytojas 1

Pas šį gydytoją gydymo procese atsidūriau atsitiktinai, dėl susiklosčiusių aplinkybių. Man labai patiko jo šaltas ir blaivus protas, konkretus kalbėjimas, detalūs atsakymai į mano klausimus ir dalykiškas humoro jausmas. Gydytojas atsakingai parinko reikiamus tyrimus, nesiūlydamas to, kam tuo metu nebuvo priežasties siūlyti - aš pati klausiau ar apsidraudimui reikia pakartoti tam tikrus tyrimus, jo atsakymas buvo, kad tam nėra pagrindo nebent pati to norėčiau (teko susidurti su daug gydytojų, tai nėra dažnas dalykas Northway). Sėkmingai atliko embriono implantaciją, bendravo sms žinutėmis ir prižiūrėjo iki 3 mėn. Man tai buvo viskas, ko tikėjausi iš profesionalaus gydytojo. Ačiū ir sėkmės! Justina

2020-07-30, 21:39 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas tikrai geras vaisingumo specialistas, drįsčiau teigti gal net geriausias konsultuojantis Kaune (geresnis už Visockienę ar Drejerienę), bet nėštumo priežiūrai, ypač komplikuoto, jo nesirinkčiau, nes tiek aš, tiek mano draugė turime gana nelaimingų potyrių. Be abejo, jokiu būdu gydytojo nekaltiname, tiesiog kažkaip pas jį mums tos nelaimės pasitaikė.

2020-07-20, 05:25 | Registruotas lankytojas 1

Tik man įėjus maloniai su šypsena pasiteiravo, kuo skundžiuosi, bet kai pasakiau, kad atėjau su kito specialisto diagnoze ir noriu išgirsti antrą nuomonę, nes nesu 100% tikra, tonas iš karto pasikeitė.
Išsakiau kelis dalykus, kas mane neramina, tai į kiekvieną mano klausimą arogantiškai atsakinėjo "nu ir kas?" ir panašiai. Negavau nei vieno išsamaus atsakymo, ko realiai ir ėjau pas jį. Taip atsako, kad pasijauti kaltas, kad iš viso atėjai ir kažko klausi.
Galiausiai pasakė, kad turbūt net neverta apžiūrėti echoskopiškai, nes iš tyrimų viskas aišku, atsistojo ir nuėjo.
Ši 5 minučių "konsultacija" kainavo 60 €.

2019-11-08, 18:55 | Registruotas lankytojas 1

Žinoma geriausias gydytojas tas, pas kurį pasiekiamas norimas rezultatas, bet vizitai pas gyd. Žėbą labai patiko. Profesionalus, nesuteikiantis tuščių vilčių, svarbiausia, neskubantis ir skiriantis laiko visiems net ir menkiausiems klausimams atsakyti. Apžiūros metu komentuoja, ką mato, ir viską paaiškina. Tikrai rekomenduoju.

2019-10-09, 07:16 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas gal ir neblogas, atsako į užduodamus klausimus, gerai nuteikiantis, bet deja mums nepadėjo susilaukti vaikelio....
o dėl kainų tai tiesiog kosminiai pinigai buvo išleisti visom reikalingoms procedūroms...ir labai apmaudu kad rezultatas nulinis...

2019-09-29, 19:22 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdžiai dėkoju gyd. Žydrūnui Žėbai už profesionalumą, taktą ir rūpestingumą. Tai gydytojas, kurio kabinete iškart pasijunti jaukiai, kuris moka išklausyti, maloniai ir išsamiai atsako i rūpimus klausimus, parenka tinkamiausią gydymo planą, nesiūlydamas brangių, abejotino tikslingumo tyrimų / procedūrų. Nevaisingumo kelionėje nepaprastai svarbus žmogiškas pokalbis su specialistu, kuris padėtų apsispręsti dėl gydymo būdo ir jo alternatyvų, galimybė išsakyti abejones, išgirsti argumentus, pasitarti. Labai vertinu šį gydytoją, nes žinau, kad jo žodžiu visada galiu pasikliauti.

2019-02-18, 08:40 | Registruotas lankytojas 4

Turėjau problemu susilaukiant vaikelio, gydytojas tiek iki nėštumo tiek nėštumo metu buvo profesionalus, nei karto nesuabejojau jo patarimais ar diagnozę. Esu pilnai patenkinta tiek bendravimu tiek apžiūra. Malonu kai gimdyti išvažiavus į kitą kliniką, ginekologams pasakius pas ką lankiausi, net patys kolegos parodė pagarbą ir pagyrė už puiku pasirinkimą. Manau tai geriauias įvertinimas, kai net skirtingų klinikų specialistai gerbia tavo pasirinktą gydytoją. Su sekančiu nėštumu kreipsiuosi tik pas šitą gydytoją

2018-12-24, 13:43 | Registruotas lankytojas 1

....Tai gydytojas tikrąją to žodžio prasme.
Tai ypač svarbu kai klausimas eina apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunku ir sudetinga IVF kelia).
Tai gydytojas, kuris supratingas, maloniai, ramiai, kantriai tavęs išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl tolimesnių procedūrų (ne visos imanomos proceduros is kazkokio saraso bet tik tikrai pacientui reikalingos proceduros pagal individualia situacija atsizvelgiant i busimos mamos ir vaikucio sveikata).
Visada operatyviai ir sklandžiai atsako į kylančius klausimus bei abejones dėl tolimesnių veiksmų ar tyrimo rezultatų (buvau rami ir uztikrinta kad bet kuriuo metu galiu susisiekti su gydytoju per SMS - patikekite tai labai svarbu nes IVF kelias tikrai sudetingas ir klausimu kils be galo daug...)
Tai profesionalus ir savo profesiją išmanantis gydytojas, kurio nuoseklus ir kruopštus darbas davė rezultatų iš pirmo karto.
Jis sugeba kompetentingai vadovauti nuostabiai komandai (embriologe, anesteziologe, ir sesutės), kurios darnaus bendradarbiavimo rezultatas - NĖŠTUMAS.
Rekomenduoju visoms moterims kurios turi problemų dėl pastojimo kreiptis būtent į šį gydytoją ir kuo greiciau!

2018-10-15, 17:28 | Registruotas lankytojas 1

nepatiko labai anksciou buvo malonesnis labai pasikeiti nuomania apie gyditoja

2018-08-04, 12:54 | Registruotas lankytojas 1

Dirba labai švelniai, dėmėsingas, atsakinėja į visus klausimus. Skyrė tik tuos tyrimus, kurių reikėjo, bet pasiūlė ir papildomų tyrimų ir leido pačiai apsispręsti ar juos daryt. Kartais pasirodydamo išsiblaškęs ir susierzinęs dėl klausinėjimo, bet visada būdavo profesionalus. Dėl darbo metodikos, dirbo nuosekliai, tačiau greitų rezultatų nesiekė, bandė išsiaiškinti problemos priežastį. Rekomenduoju.

2018-03-14, 12:17 | Registruotas lankytojas 4

Labai malonus daktaras. Per pastaruosius pusę metų, tai yra 7 ginekologas su kuriuo teko bendrauti ir galiu drąsiai pasakyti, kad nuo šiol lankysiuos tik pas šį ginekologą. Neatsimenu kada taip aiškiai man būtų atsakyta į visus klausimus, paaiškinta visa situacija ir kaip elgtis toliau.

2018-02-11, 11:16 | Registruotas lankytojas 4

Rekomenduoju. Konsultacija buvo išsami, apžiūra smulmeniška su visais paaiškinimais, atsakyta į visus klausimus, jokio skubinimo, kaip čia kažkas minėjo. Kainos NMC nemažos, bet paslauga buvo verta 110%

2017-10-20, 00:59 | Registruotas lankytojas 1

Tikras savo srities žinovas, labai dėmesingas, profesionalus, atsako į visus tau rūpimus klausimus, rūoestingas, nuoširdus, viską sako kaip yra nemeluodamas be jokių užuolankų! Tik jo žinių ir profesionalumo dėka tuoj išvys mūsų stebuklas pasaulį. Visiems rekomenduoju! Toms kurios rašo, kad abejoja jo kompetencija ir eilę metų nėra rezultatų ..pasakysiu tiek, aš 12 metų ieskojau priežaščių kodėl
nepastoju... pas Usonienę klinikoj pasidariau 6 inseminacijas, nes sakė, kad tiek reikia, 2 IVF.. nieko ir tiesiog atsakymas neaiškios kilmės... važiavau į visų išgirtą Latvija, pas visų išgirtą gydytoją, va ten sėdi nedėmesingas, besišaipantis, grubus gydytojas ir susiraukusios administratorės, kurios neįspėja, kad gydytojas iškviestas operuoti. Gali ir prasėdėt visą dieną ir niekas nei šnipš nepasakys.... tada paklausiau draugių rekomendacijų ir nuėjau pas Žėba. Rasta priežastis laikytasi plano! ir rezultatai po 12 metų 8'mėnuo laukimo!
tokio nuoširdaus ir dėmesingo gydytojo nesu sutikus! o jų daug aplankiau! kad sms galėčiau rašyt bet kuriuo paros metu ir gaut atsakymą .. negalėjau patikėt! ir dar kad pats parasytų žinutę klausdamas kaip savijauta po procedūros! tai visiškai! dar dabar negaliu ptikėti kaip man pasisekė!

2017-06-15, 01:15 | IP: 212.117.4.142

Kadais rinkausi gydytoją pagal atsiliepimus ir pataikiau. Nors, laimei, bėdų neturime, bet norėjos ir į eilines apžiūras einant jaustis gerai. Gydytojas puikus. Atsako, neskuba, juokauja. Jo priežiūroje pastojau, gavau visus atsakymus. Pats pirmas pastojimas baigėsi persileidimu - gydytojas puikiai, dalykiškai, be dramų ar "ai čia gi dzin" stiliaus išaiškino, kad gamtoje taip tiesiog būna ir kodėl. Nuramino. Po to sekė sėkmingas nėštumas. Kas kelis metus man atliekamas kaklelio vėžio tyrimas. Nors paslaugos Kaune mokamos - šio gydytojo paslaugos to tikrai vertos, negaila nė euro! Kabinetas jaukus, baisioji kėdė čia - minkštas odinis krėslas :) O ir medikas vyras - stabili ir konkreti asmenybė, pas moteris medikes vengiu eiti :) Išsakyta neigiama pastaba, kad gydytojas nežiūri į akis ir pan. - menka bėda, toks gydytojo būdas gal... Laimei, teigiami komentarai atspindi realybę ir esmę, o visa kita - tik smulkmenos :) Rekomenduoju gyd. Žėbą 200% ir linkiu moterims atsikratyti kompleksų eiti pas ginekologus vyrus :) Gydytojui linkiu išlikti tokiam, koks jau yra n metų - atidžiam, dėmesingam, kantriam, rūpestingam!

2017-03-13, 17:21 | IP: 88.119.29.10

Puikus gydytojas, jaučiausi prie jo komfortiškai. Rekomenduočiau jį savo draugėms!

2017-03-12, 15:24 | IP: 85.206.244.243

Tik geriausi atsiliepimai!!! seniau esu rasiusi neigiama atsiliepima, bet turbut tada dar neturejau su kuo palyginti... TAIGI nuomone apie si gydytoja pakeiciau kardinaliai!!!! Labai malonus, isklausantis, svelnus, viska paaiskinantis, pajuokaujantis, pasijauti pas ji kaip zmogus, o ne kaip pinigu maisas. Konsultacija pas ji trunka maziausiai pusvalandi, neskubant, isklausant vienas kito, kai tu tarpu pas viena gerb.gydytoja mokama konsultacija man trukdavo 6 min, is kuriu puse laiko ji prakalbedavo telefonu...
Labai labai dziaugiuosi esanti sio puikaus gydytojo paciente:)

2017-01-19, 13:45 | IP: 84.15.183.99

Tik geriausi atsiliepimai!

2017-01-13, 14:24 | Registruotas lankytojas 2

Pats geriausias ir švelniausias mano sutiktas gydytojas.

2016-09-14, 13:40 | Registruotas lankytojas 4

Tikras profesionalas. Atidus, konkretus, įsigilinantis į kiekvieną žodį. Tiksliai nustatė diagnozę (ko nepadarė valdiškų įstaigų ginekologės) ir parekomendavo puikų chirurgą tolimesniam gydymui.

2016-08-26, 21:14 | IP: 88.222.48.24

Pats geriausias gydytojas jau geresnio uz ji ir buti negali.10 metu mane gyde ivairus daktarai kol nugyde ir galutine isvada buvo ta kad niekada negalesiu susilaukti vaikelio.Bet sio nuostabaus gydytojo deka susilaukiau sunelio.ir visa gyvenima jam uz tai liksiu skolinga.

2016-07-14, 08:45 | IP: 88.119.215.118

Sis gydytojas padejo susilaukti labai laukiamo vaikelio. Musu seimai jis yra pats geriausias!

2016-04-29, 18:07 | IP: 188.69.212.75

Labai mielas, rūpestingas daktaras

2016-04-13, 16:34 | IP: 88.89.51.104

labai dėmesingas gydytojas,sulaukiau atsakymu i visus savo klausimus ☺

2016-02-17, 11:51 | IP: 78.62.129.53

Labai geras gyditojas

2016-01-20, 14:37 | IP: *.*.*.*

2015-08-26, 07:29 | IP: *.*.*.*

2015-04-27, 07:45 | IP: 193.219.87.39

Aciu!!! Po kieliu metu nevaisingumo po gydymo pas Z. Zeba postojame is pirmo karto. Gydytojas demesingas, rupestingas, i sms-zinutes siunte atsakimus bet kurios paros metu. Mums jis tikrai padejo.

2015-04-23, 11:45 | IP: 77.241.200.174

Labai maloniai bendrauja, viską paaiškina, atsako į klausimus. Labai racionalus gydytojas - nebando parduoti papildomų paslaugų, o priešingai - pataria, kas tikrai būtina, o ką galima daryti ir kitaip.

2015-03-19, 14:23 | IP: 213.190.51.29

Na man šis gydytojas pasirodė labai profesionalus, bendrauja taip pat normaliai, į visus klausimus atsako.
Ačiū jam, kad po 2 metu laukimo greit galėsiu džiaugtis rezultatu :)

2014-12-30, 16:13 | IP: 89.116.236.16

Labai švelnus, dėmesingas ir savo srities profesionalas.

2014-11-13, 09:23 | IP: 195.14.161.155

Dėl neaiškių priežasčių (buvo atlikta begalė tyrimų per 3 metus mums abiems - viskas buvo gerai) negalėjome susilaukti vaikelio. Patekau pas gy. Žydrūną Žėbą. Rezultatas: I-oji insceminacija atlikta šio gydytojo leidžia mums džiaugtis jau 1,5 metų nuostabia dukryte :) Beje, natūraliai II-1 kartą pastojau, ir dabar laukiamės jau 7 mėnesį antrosios Mažylės :) Vėl lankausi pas gyd. Ž. Žėbą. Esame jam nuoširdžiai dėkingi :) Daugiau tokių gydytojų!

2014-05-29, 17:01 | IP: 78.62.21.185

Esu dėkinga šiam gydytojui už puikiai parinktą gydymą. Man buvo skatinta evoliacija, po kurios iš karto pastojau ir susilaukiau dvynukų ( apie galimą daugiavaisį nėštumą gydytojas įspėjo ).

2014-05-20, 06:46 | IP: 86.38.188.209

Labai svelnus, teko pas ji darytis kiausintakiu pratekamumo tyrima, esu patenkinta.

2014-01-02, 11:39 | IP: 87.247.113.3

As pas gydytoja patekau, nes mano ginekologe nusiunte pas ji del konsultacijos. Nors ir pirma konsultacija, bet tikrai likau labai patenkinta. As nuejau nesusitarusi, bet gydytojas mane prieme. Jis viska labai aiskiai paaiskino, ka kaip ir kada reikia daryti.
Tos, moterys, kurios raso, kad jis dirba tik del pinigu, tai galiu paneigti sita teigini, nes paklausiau kiek konsultacija, kaipnuos, tai jis pasake, kad nieko. O patikekit, kiti daktarai ( kuriu per pastaruosius metus maciau tikrai nemazai) paimdavo po 200-300 lt uz konsultacija, kuri neverta nei cento.

2013-12-02, 09:47 | IP: *.*.*.*

2013-05-09, 10:35 | IP: 193.219.160.173

Labai profesionalus gydytojas. Išklauso, pataria. Aš juo pasitikiu

2013-04-19, 13:29 | IP: *.*.*.*

2013-02-15, 14:47 | IP: 88.223.74.47

sitas gydytojas dare man cezari. viskas vyko sklandziai. esu lb dekinga sitam gyd uz profesionaluma, rupesti...

2013-02-05, 15:28 | IP: 78.63.113.233

Puikus gydytojas!!!! Ketverius metus ejau per daktarus, kad galeciau susilaukti vaikelio. Ir Mano ieskojimai baigesi ties siuo gydytoju... Jo deka jau septintas menuo kaip supuoju suneli... Nuosirdziausias dekui siam gydytojui!!!

2012-11-20, 18:44 | IP: 78.62.101.191

Labai malonus gydytojas, atidžiai apžiūri, atsako į visus klausimus, manau kad tuo pačiu ir puikus specialistas. Tikrai likau patenkinta konsultacija.

2012-10-25, 06:40 | IP: 82.135.245.70

Puikus gydytojas!

2012-10-08, 12:14 | IP: 78.62.121.73

Puikus daktaras.Profesionalas,atsakingas,dalykiskas.Atsako i visus man iskilusius klausimus.Tik sio gydytojo deka,mes susilaukem savo dukrytes.Didelis dekui daktarui ir personalui.Tikrai rupestingas ir nuosirdus daktaras.

2012-06-28, 12:49 | IP: 84.32.224.163

Puikus, švelnus, kompetetingas gydytojas.

2012-02-03, 13:30 | IP: 77.90.72.234

labai dekui siam gydytojui....labai brotingas ismanantis savo darba.mirus vaikeliui-naujagimiui vienintelis daktaras paaiskino viska nuo a-z ko kiti nepadare.

2012-01-31, 07:23 | IP: 78.58.43.118

Labai gerai gydytojas jo dėka jau supuoju sūnų. Ačiū jam.

2012-01-29, 18:48 | IP: 87.247.110.28

Labai geras, kompetetingas gydytojas. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent jį. Visi kiti gydytojai iki šiol tik nuliūdindavo, kad negalėsiu turėti vaikų, o va pas šį gydytoją...aš jau laukiuosi:) Esu be galo laiminga ir nuoširdžiai patariu rinktis būtent šį gydytoją.

2011-12-26, 22:36 | IP: 178.16.42.217

Teko lankytis keletą vizitų, visi paliko gerą įspūdį: gydytojas išsamiai išsiaiškino problemos esmę, rūpestingai apžiūrėjo, išnagrinėjo ankstesnius tyrimų duomenis, skyrė gydymą. Esu jo priežiūra patenkinta.

2011-11-03, 20:04 | IP: *.*.*.*

2011-10-26, 03:29 | IP: 84.15.191.68

Puikus gydytojas. Profesionalus, dalykiškas. Gavau atsakymus į klausimus į kuriuos iki jo niekas nesugebėdavo atsakyti. Kai žinai ko nori ir turi su kuo palyginti, tai šis gydytojas man buvo tikras atradimas

2011-10-04, 05:38 | IP: *.*.*.*