Pacientai, kurie rekomenduoja Danielius Liepa, %

Išduota: 2009-06-17, Nr. MPL-15140, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Liepa Danielius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Liepa Danielius?

2019-01-21, 07:12 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau,kaip gali neįtikti toks gydytojas Pas jį lankėsi mano mama lankausi ir aš ir mano pažįstamos Gydytojas kruopštus,atidus,patyręs specialistas,dar tų anų laikų,tikrų gydytojų atstovas ,Kurių,deja,dabar mažėja

2019-01-17, 11:15 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, patyręs specialistas .Turėjau įsisenėjusią ligą, kurią gydžiausi niekas pilnai neišgydė Pažįstama patarė kreiptis į šį gydytoją .Ačiū jam šiandien aš sveika

2019-01-14, 08:26 | Registruotas lankytojas 1

Daktaras bendravo maloniai, rūpestingai. Viskas būtų buve gerai, jei ne... Pas daktarą atėjau sveika, neturėjau jokių nusiskundimų, tikslas buvo patikrinti ar yra nėštumas, ar ne. jis patikino, kad esu sveika moteris, viskas ok. Manau garbus amžius dėl visko kaltas, galbūt nestiriliais įrankiais apžiūrinėjo, nežinau, bet jau tą patį vakarą paatebėjau pakitimus. Maniau, jog kelias dienas po apžiuros taip turi buti, na budavo anksciau. taciau su kiekviena diena blogejimas, turiu nemaza problema, kuri isplito is mot. organu iki kitu organu... na tikrai nerekomenduoju.. dabar ilgam turesiu baimes lankytis pas ginekologus...

2018-03-03, 13:27 | Registruotas lankytojas 1

Jei tikrai rūpinatės savo sveikata, nerekomenduoju kreiptisį šį gydytoją.
Jis mane paleido kaip visiškai sveiką, sako:"gyvenk ramiai, nesinervink, viskas gerai". Deje... nuėjus privačiai pas kitą gydytoją buvo rasta pakitimų. Gerai, kad paklausiau savo nuojautos ir pasitikrinau pas kitą specialiatą.
Beje jis mano tyrimu rezultatus man pasakoti pradėjo, dar net nepaėmus mėginių, o kai pasakiau, kad tyrimu dar jis man neatliko, atsakė, ok paimsim dabar. Dirba labai atmestinai.

2018-02-04, 20:31 | Registruotas lankytojas 2

Sakyčiau vienas išvgeriausių ginekologų šioje poliklinikoje. Tik jo dėka man neprasidėjo priešlaikynas gimdymas bei visada maloniai apžiūri ir pataria. Tik geriausi atsiliepimai.

2017-03-23, 23:55 | IP: 188.69.198.212

Puikus gydytojas

2017-01-12, 06:53 | IP: 82.135.241.99

nuostabus gydytojas

2016-07-28, 13:05 | IP: *.*.*.*
2015-04-22, 13:15 | IP: 88.223.51.153

Atėjau su neštumu 4 savaitės, liepė dar eit savaitė pasivaikščioti, nes pasak gydytojo beveik nieko nesimatė. Kitą savaitę pranėšė, kad jau nėščia 5 savaites.

2015-04-07, 14:28 | IP: 78.60.186.223

Labai patiko gydytojas, paslaugus, viską paaiškina, tikrai su patirtimi

2014-02-13, 10:14 | IP: 82.135.241.99

Labai malonus ir rupestingas gydytojas

2013-03-24, 12:41 | IP: 88.223.39.159

Liuks gydytojas! Labai rupestingas, isklauso, demesingas,paaiskina, zodziu labai rekomenduoju!

2010-12-03, 09:25 | IP: 62.212.203.103

Labai rupestingas gydytojas, neliko abejoniu del jo profesionalumo. Labai dekoju uz pagalba!!!!

2007-04-22, 15:31 | IP: *.*.*.*