Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Rogalskienė, %

Registracija čia ir dabar
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04837, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
MEDICINOS DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO CENTRAS
2020-10-08, 17:20 | Registruotas lankytojas 1

Seniai teko lankytis pas tokią dėmesingą bei empatišką daktarę. Konsultacijos metu jaučiau, jog daktarė Rūta yra pilnai įsitraukus į mūsų pokalbį ir sutelkus savo dėmesį į mane. O tai iš ties svarbu, kadangi neretai kitur patirtis būna kitokia, su vis kažkur skubančiais gydytojais ir automatizmo įgavusiu jų darbu.... Vien pokalbis su gydytoją ir išsamus jos mano problemos paaiškinimas man tokia kalba, kuria aš galėčiau suprasti, leido pasijautsi geriau. Ačiū dar kartą!
Aleksandra

2019-05-06, 20:30 | Registruotas lankytojas 1

,,Kai Dievas uždaro duris, atveria langą". Likimas man nusišypsojo, kad atsitiktinai suradau gerbiamą R. Rogalskienę. Tai tikra gydytoja, kokių dabar retai sutiksi. Gydytoja iš pašaukimo. Dėmesinga, jautri, puiki specialistė. Iš karto nustatė ligą, paskyrė tinkamą gydymą. Po kelių savaičių baisinga aritmija išnyko. Ir paslaugos gydytojos kabinete kainuoja daug mažiau nei kitur. Rekomenduoju 100 procentų.
Ačiū, kad esate, mieloji. Audronė

2019-02-25, 10:39 | Registruotas lankytojas 13
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-10-24, 17:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionali ir atidi gydytoja.Nuodugniai viska patikrino,negailejo laiko ir kantriai viska isaiskino.Taip pat tureciau pazymeti ir tai,kad gydytoja yra labai siltas ir malonus zmogus, retai tokiu sutiksi.Lankiausi Rogalskio klinikoje, vizitas derinamas su pacia gydytoja,kas yra labai patogu.Pinigine prasme irgi vertinu tik teigiamai,nes palyginus su kitomis privaciomis istagomis kainos yra beveik perpus mazesnes.

2018-10-09, 15:27 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, nes labai rimtai pažiūrėjo į esamą problemą, padarė reikiamus tyrimus, konsultavo kantriai ir išsamiai!
Tikrai labai drąsiai rekomenduoju šią gydytoją.
Pagarbiai,
Aistė

2018-09-13, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Rūta Rogalskienė yra išties profesionali, atidi, įsigilinanti į problemą gydytoja.
Labai mielas ir šiltas žmogutis, rekomenduoju.
Pagarbiai,
Audronė Parapinavičienė

2017-05-03, 17:49 | Registruotas lankytojas 1

Labai kompetetinga, maloni, konkreti gydytoja.

Esate Rūta Rogalskienė?