Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Rinkevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2019-07-04, Nr. MPL-23941, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19370, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-10, 21:24 | Registruotas lankytojas 2

Šis gydytojas kaip sakoma nuo "Dievo". Mano vaikeliui R. Pekoriui atliko labai sunkią galvos operaciją, auglio šalinimas (trečiame skilvelyje), nors mano vaiko pooperacinis kelias buvo labai sunkus, šiam gydytojui mes tėvai būsime amžinai dėkingi. Visi tyrimai padaromi buvo laiku, neaiškus klausimai atsakomi. Laiko skirta mums buvo nežmoniškai daug, nes pati kaip mama klausinėjau sąmoningų ir nesąmonigų klausimų, susijusių su mano vaiko būkle. Lankymas dieną/ naktį taip galiu pasakyt. Operatyvumas, nuoširdumas, atsidavimas darbui 100 %, Jis taip dažnai mus lankė ir tiek laiko skyrė, kad mums tėvams, net kartais atrodė, kad šis gydytojas jau kone su mumis ligoninėje gyvena. Jo profesianulumas neatpasakojamas, Viską įsimena, ko paklaustum ar paprašytum. Man kaip mamai buvo ir psichologas, kai reikėdavo, nes buvo išverktos upės ligoninėje, nes mums Dievulis pasiuntė sunkųjį kelią. Linkiu šiam gydytojui ir toliau augti, aišku mums kaip pacientams svarbus dėmesys, bet ir Jus gydytojau nepamirškite savęs, nes mačiau kiek laiko Jus skiriate pacientams. Aš JUMS asmeniškai kaip mama Dėkoju dar kartą!!! Pas šį gytoją ir toliau lankomės, viskas aiškiai, konkrečiai, oparatyviai, ačiu Jums.

2020-11-02, 19:40 | Registruotas lankytojas 1

Patyriau neblogą galvos traumą, daug ko neatsimenu, o Dainius Rinkevičius paaiškino viską taip paprastai, aiškiai, informatyviai, tiksliai. Labai malonus gydytojas, atsidavęs savo darbui ir pacientams. 100 % - ės rekomendacijos !!

2020-09-04, 19:39 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, niekada nepamiršiu šio gydytojo atsidavimo savo darbui, kiekviena diena iš neurologinio skyriaus kulniuodavo į neišnešiotų naujagimių skyrių, net savo atostogu metu, savaitgaliais ar laisvomis dienomis. Išsamiai viską išaiškindavo, atsakydavo net į plačius kvailiausius klausymus, puikiai išsprendė problemas. Ir kartu su R. Raugalu sėkmingai atliko galvytės šuntavimo operaciją. Ačiū jums!!!

2020-07-18, 17:52 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū, nuostabus gydytojas.

2020-07-15, 10:35 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Dainiui Rinkevičiui esu ir būsiu amžinai dėkinga už išgelbėtą mano 3.5 metukų dukrytės gyvybę. Gydytojas labai rūpestingas, dėmesingas, atidus, išsamiai atsakė į rūpimus klausimus. Jis kartu su gydytoju Ramūnu Raugalu atliko operaciją mano mergytei, kuri patyrė kaukolės lūžį ir to pasekoje, smegenyse atsirado kraujosrūva. Operacijos metu, jie turėjo pašalinti iš smegenų susidariusią gematomą. Mano mergytė pasveiko ir grįžo į pilnavertį, normalų gyvenimą. Tai gydytojai iš didžiosios raidės, Ačiū Jums!!!

2020-01-29, 22:04 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabius gydytojas! Labai dėmesingas, paslaugus, viską išsamiai paaiškinantis. Aukštos kompetencijos, profesionalus ir inteligentiškas gydytojas. Kiekvieną gydymo veiksmą ir eigą paaiškinantis net ir visiškai medicinoje nenutuokiančiam žmogui.

2017-07-17, 16:11 | IP: 195.182.73.240

Ačiū Jums.

2017-06-15, 23:54 | IP: 78.60.245.88

Nuostabus gydytojas, puikiai išmanantis savo darbą. Labai rūpestingas. Visiškai rekomenduoju. Mano šeimos nariai, esant reikalui, lankysis tik pas šį specialistą.