Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Rinkevičius, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2019-07-04, Nr. MPL-23941, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2014-07-08, Nr. MPL-19370, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-04, 22:39 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, niekada nepamiršiu šio gydytojo atsidavimo savo darbui, kiekviena diena iš neurologinio skyriaus kulniuodavo į neišnešiotų naujagimių skyrių, net savo atostogu metu, savaitgaliais ar laisvomis dienomis. Išsamiai viską išaiškindavo, atsakydavo net į plačius kvailiausius klausymus, puikiai išsprendė problemas. Ir kartu su R. Raugalu sėkmingai atliko galvytės šuntavimo operaciją. Ačiū jums!!!

2020-07-18, 20:52 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū, nuostabus gydytojas.

2020-07-15, 13:35 | Registruotas lankytojas 2

Gyd. Dainiui Rinkevičiui esu ir būsiu amžinai dėkinga už išgelbėtą mano 3.5 metukų dukrytės gyvybę. Gydytojas labai rūpestingas, dėmesingas, atidus, išsamiai atsakė į rūpimus klausimus. Jis kartu su gydytoju Ramūnu Raugalu atliko operaciją mano mergytei, kuri patyrė kaukolės lūžį ir to pasekoje, smegenyse atsirado kraujosrūva. Operacijos metu, jie turėjo pašalinti iš smegenų susidariusią gematomą. Mano mergytė pasveiko ir grįžo į pilnavertį, normalų gyvenimą. Tai gydytojai iš didžiosios raidės, Ačiū Jums!!!

2020-01-30, 00:04 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabius gydytojas! Labai dėmesingas, paslaugus, viską išsamiai paaiškinantis. Aukštos kompetencijos, profesionalus ir inteligentiškas gydytojas. Kiekvieną gydymo veiksmą ir eigą paaiškinantis net ir visiškai medicinoje nenutuokiančiam žmogui.

2017-07-17, 19:11 | IP: 195.182.73.240

Ačiū Jums.

2017-06-16, 02:54 | IP: 78.60.245.88

Nuostabus gydytojas, puikiai išmanantis savo darbą. Labai rūpestingas. Visiškai rekomenduoju. Mano šeimos nariai, esant reikalui, lankysis tik pas šį specialistą.