Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Rimkus, %

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17258, Galiojanti

2019-08-19, 21:41 | 8

Teko siūti žaizdą - gydytojas dirbo greitai ir kokybiškai, siūlė nepriekaištinga, žaizda puikiai gyja, spėju, kad net rando neliks. Ačiū!

2019-03-15, 17:13 | 2

Aciu gyd. Rimkui uz demesi ir pagalba Lazdynu ligonineje. Aciu dievui patekome pas toki gera daktara. Nors kol priiims teko laukti ilgai, bet liga diagnozavo tiksliai, paskyre vaistus. Duok dieve jums stiprybes, sveikatos ir laimes. Turite auksines rankas, gera sirdi ir astru prota. Aciu daktare

2019-03-01, 00:55 | 1

Labai prastas gydytojas, problemos tinkamai neapziurejo. Pasake, kad laikui begant praeis

2019-01-29, 20:21 | 4

Nesu iš tų žmonių, kurie iš anksto priešiškai nusiteikę medikų atžvilgiu, tačiau pasibaisėjau gydytojo Jono Rimkaus neprofesionalumu. Į ligoninę kreipiausi netrukus po eismo įvykio, kurio metu automobilis sužalojo man koją. Ligoninėje mane priėmė gyd. J. Rimkus. Tokio abejingumo nesu gyvenime mačiusi – gydytojas manęs neapžiūrėjo, net neliepė nusivilkti drabužius, iš akies konstatavo sumušimą (matyt turi rentgeno regėjimą), rekomendacijos, iš serijos – gyslotį dėti ant sumuštos vietos ir sveikti. Kojos skausmai nesiliovė, po kiek laiko, patekusi į kito gydytojo rankas, sužinojau, kad avarijos metu man lūžo du blauzdos kaulai, o J. Rimkaus aplaidumo „dėka“ ir per vėlai diagnozuotų lūžių gijimo procesas užtruko ilgam. J. Rimkau, jei neturite pašaukimo, jei jums nerūpi tai, ką jūs darote, ir darote tai vien dėl pinigų, paklauskite savęs, ar verta užsiimti šia veikla toliau, nepamirškite, jus dirbate su žmonėmis, kuriems reikalinga pagalba, o ne su bulvių maišais. Nerekomenduoju niekam pateikti pas šį gydytoją.

2019-01-09, 11:52 | 1

Noriu padėkoti šiam auksines rankas turinčiam gydytojui už labai malonų vizitą, kuris įvyko dėl mažiau malonių aplinkybių - autoįvykio, kurio baigtys galėjo būti įvairios. Tačiau dėka šio ypač profesionalaus, konkretaus, aukščiausio lygio specialisto tyrimai buvo paskriti greitai ir skalndžiai atlikti, gydytojas labai aiškiai medicinos nesuprantantiems žmonėms (man ir mano vyrui) paaiškino kas, kaip ir kodėl lūžo ir kaip turi būti gydoma, kad būtų išvengtos komplikacijos. Papildomai paskyrė gerai tikusį gydymą nuo skausmo, tad iš Lazdynų ligoninės išvykome visai kitokios nuotaikos ir su begaliniu dėkingumu už tokį profesionalų mūsų šalies medikų darbą.
Nepaisant to, kad pamatėme ligoninės priėmimą 'visom jo spalvom' pirmą kartą, aš likau sužavėta kaip čia personalas išlieka toks profesionaliai ramus net ypač stresinėmis situacijomis, kaip gydytojai dirba komandoje teikdami aukščiausio (I mean it) lygio paslaugas (!!) ir išsaugo sveiką humoro jausmą.
O visiems, kas burnoja - žmogaus elgesys su jumis yra refleksiją į jus patį ir niekaip kitaip šiam gyvenime nebus :)
Dar kartą AČIŪ AČIŪ ir didžiausios sėkmės darbuose ir po jų.
Didžiuojuosi ir tikrai džiaugiuosi, kad turime savo šalyje tokių nuostabių jaunų gydytojų.

2018-12-03, 14:27 | 1

Apžiūra vyko Lazdynų ligoninėje įvykus kojos traumai. Į kabinetą buvau palydėta sesutės su neįgaliojo vežimėliu, pati negalėjau eiti, dėl didelio skausmo ir patinimo (priimamajame sesutės primygtinai siūlė pėdos neminti). Nuo pirmos minutės gydytojas J. Rimkus elgėsi visiškai neprofesionaliai, grubiai, pašaipiai nužiūrėjo, jog esu vežimėlyje, nerodė jokio susidomėjimo esančiai situacijai, buvo abejingas ir nesiėmė kojos apžiūros, tol kol pati pasiūliau to padaryti. Per atstumą pažiūrėjęs į pėdą pasakė (cituoju)"nieko čia nėra, jei nori šviestis gali eit į rentgeną". Po rentgenografijos grįžus prie kabineto gydytojas nedelsiant išėjo, laukiau 40 min, kitų pacientų nebuvo. Grįžęs pasakė, kad nieko nėra. Bandžiau paklausti, tuomet dėl ko toks patinimas ir nežmoniškas skausmas, bet jis kišo pasirašyti popierius ir ragino greičiau tą padaryti. Tuo metu kartu su manimi buvo mano vyras, kuris pradėjo klausinėti apie galimus kitus tikslesnius tyrimus, gydymą ir pan. J. Rimkus išsityčiojo iš tokių klausimų, pasiūlė atlikti, kaip pats pasakė brangiausią tyrimą pasaulyje, kurio Lietuvoje nedaro...?!?Nesulaukią jokios diagnozės paaiškinimo, tolimesnių gydymo nurodymų, vartoti tinkamų medikamentų paskyrimo išėjome.
Tai neprofesionalus gėdą darantis gydytojo vardui asmuo. Kuris ne tik nėra tinkamas savo srities specialistas, bet ir grubus, blogas ir šlykštus žmogus.

2018-11-10, 16:26 | 2

Labai džiaugiuosi, jog pakliuvom pas tokį profesionalų ir malonų specialistą. Gydytojas buvo ne tik atidus ir profesionalus (nedelsiant paskyrė tinkamus tyrimus, nustatė kas įvyko) tačiau ir labai šiltai bendraujantis. Nepaisant to, jog į Priėmimo skyrio RVUL atvykome vėlai vakare ir teko gan ilgai laukti eilėje ir visko ten prisižiūrėti iki tol kol buvome apžiūrėti, vos po pirmų sakinių jau gydytojo kabinete tapo ramiau visiems. Šis daktaras yra dovana ne tik pacientams, ligoninei (ir darbdavių turėtų būti skatinami tokie profesionalūs darbuotojai) bet ir visai Lietuvai. AČIŪ

2018-06-02, 23:48 | 1

Greitai ir taikliai iskart atstate isnirusi peti.
Bandziau atsilyginti, bet kategoriskai atsisake imti pinigu, tai rasau cia, kad bent taip galeciau isreiksti padeka.
Malonus, demesingas, konkretus daktaras.
Aciu, sekmes ir stiprybes darbuose

2018-05-31, 09:32 | 1

Dukra pateko į Lazdynų ligoininę pas Gyd. Rimkų po autoįvykio, norėjau tiesiog padėkoti už operatyviai ir profesionaliai suteiktą pagalbą. Labai malonus, mandagus gydytojas.
Daugiau tokių gydytojų Lietuvoje ir pasitikėjimas mūsų sveikatos apsaugos sistema augtų..
Didžiausios sėkmės jums

2018-05-29, 18:20 | 1

Tiksliai diagnozavo susirgimą, nuosekliai ir suprantamai išaiškino gydymą bei pateikė tolimesnes rekomendacijas. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Labai malonus, konkretus ir profesionalus gydytojas. Ačiū