Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Rimkus, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-11, Nr. MPL-17258, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2016-06-28, Nr. MPL-21051, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-11, Nr. MPL-17258, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2016-06-28, Nr. MPL-21051, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

56.4% Complete
2.8

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

76.4% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

67.6% Complete
3.4

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

61% Complete
3.1

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

56.9% Complete
2.8

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.3% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

93.1% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-05-03, 19:13 | Registruotas lankytojas 1

Tokie gydytojai daro gėdą visai medicinos siatemai.
Gydytojas elgėsi grubiai, nieko nepaaiškino, net nepriėjo prie 71 m. pacientės, kuriai buvo lūžęs stuburo slankstelis.
Į klausimą, kaip ilgai truks šio slanktelio gyjimas, daktaras atsakė "3 savaites arba niekada".
Išrašė vaistų, kuriuos šeimos gydytojas po kelių dienų uždraudė gerti, nes pacientė turi širdies aritmiją.
Kas atsakytų, jei nuo tokio paskyrimo pacientė mirtų???
Liūdna ir graudu dėl p. Jono Rimkaus ir jo daktaro licenzijos.

2020-08-10, 22:30 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien teko apsilankyti Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės skubios pagalbos skyriuje Lazdynuose. Situacijos esmė - po radiologinio tyrimo procedūros (rentgeno) manoma, kad yra lūžusi ranka ir šeimos gydytojas išrašė siuntimą skubiai pagalbai ir patarė vykti į šią ligoninę. Pralaukus tris valandas savo eilės (priėjau po 23 val.) priėmė traumatologas Jonas Rimkus. Iš pradžių sunkiai sekėsi paaiškinti, kad turiu elektroninį siuntimą. Vėliau, kai gydytojas tą suprato, jis pradėjo teigti, kad man reikia kreiptis ne pas jį. Dar vėliau atsisakė ką nors daryti, nes teigė turintis tokią teisę, nes trauma patirta ne per 24 ar 48 valandas. Teisybės dėlei turiu pasakyti, kad trauma yra patirta prieš 9 dienas, kas reiškia, kad ilgiau nei savaitę vaikštau su tikriausiai lūžusia ranka. Pasiūlė nebent mokamą paslaugą - surašyti išvadą. Turėjau nuotraukas iš radiologo ir išvadą, kad įtariamas alkūnkaulio lūžis, bet gydytojas jokio lūžio nematė (procedūrą atliko viena labai gerai vertinama privati klinika). Paklausus kiek man kainuos tokia mokama procedūra (surašyta išvada) atsakė, kad "iš kur aš žinau, ne man mokėsit". Kai atsisakė ką nors daugiau daryti, nes tai nėra skubi pagalba, ir kreiptis į šeimos gydytoją, paklausiau - ar nebus taip, kad kaulas per tą laiką sugis ir reikės jį laužyti. Sulaukiau atsakymo: "tikriausiai reikės, nežinau". Apskritai, mano nuomone, aptarnavimas buvo grubus ir nepagarbus nesistengiant išsiaiškinti situacijos ir įvairiais būdais stengiantis vengti gydymo.

2020-07-20, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Budėjimo metu Utenoje, gydytojas susiuvo gan nemenką rankos žaizdą (buvo nutrauktos dvi sausgyslės). Dirbo ramiai, užtikrintai, profesionaliai. Po dviejų mėnesių žaizda gražiai užgijo. Esu labai dėkingas gydytojui Jonui Rimkui. Daugiau tokių daktarų.

2020-04-12, 19:48 | Registruotas lankytojas 1

Priemimas Lazdynų ligoninėje buvo prastas, viskas pasibaige zodziais jeigu skaudes kreipkites pas savo daktara. Jautesi kad daugiau pergyvena salia daktaro dirbancios sesutes nei jisai pats. Labai jauciasi atsipalaidavimas nes priemimas dabar (karantino metu) vyksta be artimuju t.y. pacientas vienas buna su daktaru o artimieji laukia laukia ir negali isiterpti nei i pokalbi nei kazkuo papildyti o ka gali pasakyti pacientas kuriam skauda o jam atsako mes gi ne Dievai tai ka jus norite visiems dabar skauda ir ko atvaziavote - vaziuokite i savo poliklinika. Bendrai tokiam X daktarui su 9 metu stazu pirmai vertetu ismokti kantriai bendrauti ir etiketo nes tokia yra daktaru profesija o HAMAVOTI su zmonemis zinant kad jam negales atgal atsakyti nes savo kresle jis valdovas ir duoda tai suprasti zemindamas savo komentarais taip daryti negalima. Baisiausia tai kad jisai bendraudamas to net nejaucia ir jam tai yra kaip norma. Vadovybei tikrai reiketu susimastyti ir daryti isvadas kad kuo maziau butu panasiu situaciju.

2020-02-16, 18:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras, dėmesingas ir puikiai savo darbá išmanantis gydytojas. Tik geriausi atsiliepimai.

2020-01-29, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduočiau šio “daktaro” visiškai nebendravo paklausus apie lūžį pasakė “ ką aš žinau” “ darykit kaip norit” visiškai nesigilina į problemą, bendrauja arogantiškai, vos pralemeno paklausus kur rentgenologinis, pats blogiausias daktaras kokį esu sutikusi, o geri atsiliepimai tai akivaizdžiai matosi kad prirašyti pačio jo, nelabai įtikima kad žmonės išeilės kas kelias minutes paliks gerus atsiliepimus.

2019-08-19, 18:41 | Registruotas lankytojas 8

Teko siūti žaizdą - gydytojas dirbo greitai ir kokybiškai, siūlė nepriekaištinga, žaizda puikiai gyja, spėju, kad net rando neliks. Ačiū!

2019-03-15, 15:13 | Registruotas lankytojas 2

Aciu gyd. Rimkui uz demesi ir pagalba Lazdynu ligonineje. Aciu dievui patekome pas toki gera daktara. Nors kol priiims teko laukti ilgai, bet liga diagnozavo tiksliai, paskyre vaistus. Duok dieve jums stiprybes, sveikatos ir laimes. Turite auksines rankas, gera sirdi ir astru prota. Aciu daktare

2019-02-28, 22:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai prastas gydytojas, problemos tinkamai neapziurejo. Pasake, kad laikui begant praeis

2019-01-29, 18:21 | Registruotas lankytojas 6

Nesu iš tų žmonių, kurie iš anksto priešiškai nusiteikę medikų atžvilgiu, tačiau pasibaisėjau gydytojo Jono Rimkaus neprofesionalumu. Į ligoninę kreipiausi netrukus po eismo įvykio, kurio metu automobilis sužalojo man koją. Ligoninėje mane priėmė gyd. J. Rimkus. Tokio abejingumo nesu gyvenime mačiusi – gydytojas manęs neapžiūrėjo, net neliepė nusivilkti drabužius, iš akies konstatavo sumušimą (matyt turi rentgeno regėjimą), rekomendacijos, iš serijos – gyslotį dėti ant sumuštos vietos ir sveikti. Kojos skausmai nesiliovė, po kiek laiko, patekusi į kito gydytojo rankas, sužinojau, kad avarijos metu man lūžo du blauzdos kaulai, o J. Rimkaus aplaidumo „dėka“ ir per vėlai diagnozuotų lūžių gijimo procesas užtruko ilgam. J. Rimkau, jei neturite pašaukimo, jei jums nerūpi tai, ką jūs darote, ir darote tai vien dėl pinigų, paklauskite savęs, ar verta užsiimti šia veikla toliau, nepamirškite, jus dirbate su žmonėmis, kuriems reikalinga pagalba, o ne su bulvių maišais. Nerekomenduoju niekam pateikti pas šį gydytoją.

2019-01-09, 09:52 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti šiam auksines rankas turinčiam gydytojui už labai malonų vizitą, kuris įvyko dėl mažiau malonių aplinkybių - autoįvykio, kurio baigtys galėjo būti įvairios. Tačiau dėka šio ypač profesionalaus, konkretaus, aukščiausio lygio specialisto tyrimai buvo paskriti greitai ir skalndžiai atlikti, gydytojas labai aiškiai medicinos nesuprantantiems žmonėms (man ir mano vyrui) paaiškino kas, kaip ir kodėl lūžo ir kaip turi būti gydoma, kad būtų išvengtos komplikacijos. Papildomai paskyrė gerai tikusį gydymą nuo skausmo, tad iš Lazdynų ligoninės išvykome visai kitokios nuotaikos ir su begaliniu dėkingumu už tokį profesionalų mūsų šalies medikų darbą.
Nepaisant to, kad pamatėme ligoninės priėmimą 'visom jo spalvom' pirmą kartą, aš likau sužavėta kaip čia personalas išlieka toks profesionaliai ramus net ypač stresinėmis situacijomis, kaip gydytojai dirba komandoje teikdami aukščiausio (I mean it) lygio paslaugas (!!) ir išsaugo sveiką humoro jausmą.
O visiems, kas burnoja - žmogaus elgesys su jumis yra refleksiją į jus patį ir niekaip kitaip šiam gyvenime nebus :)
Dar kartą AČIŪ AČIŪ ir didžiausios sėkmės darbuose ir po jų.
Didžiuojuosi ir tikrai džiaugiuosi, kad turime savo šalyje tokių nuostabių jaunų gydytojų.

2018-12-03, 12:27 | Registruotas lankytojas 1

Apžiūra vyko Lazdynų ligoninėje įvykus kojos traumai. Į kabinetą buvau palydėta sesutės su neįgaliojo vežimėliu, pati negalėjau eiti, dėl didelio skausmo ir patinimo (priimamajame sesutės primygtinai siūlė pėdos neminti). Nuo pirmos minutės gydytojas J. Rimkus elgėsi visiškai neprofesionaliai, grubiai, pašaipiai nužiūrėjo, jog esu vežimėlyje, nerodė jokio susidomėjimo esančiai situacijai, buvo abejingas ir nesiėmė kojos apžiūros, tol kol pati pasiūliau to padaryti. Per atstumą pažiūrėjęs į pėdą pasakė (cituoju)"nieko čia nėra, jei nori šviestis gali eit į rentgeną". Po rentgenografijos grįžus prie kabineto gydytojas nedelsiant išėjo, laukiau 40 min, kitų pacientų nebuvo. Grįžęs pasakė, kad nieko nėra. Bandžiau paklausti, tuomet dėl ko toks patinimas ir nežmoniškas skausmas, bet jis kišo pasirašyti popierius ir ragino greičiau tą padaryti. Tuo metu kartu su manimi buvo mano vyras, kuris pradėjo klausinėti apie galimus kitus tikslesnius tyrimus, gydymą ir pan. J. Rimkus išsityčiojo iš tokių klausimų, pasiūlė atlikti, kaip pats pasakė brangiausią tyrimą pasaulyje, kurio Lietuvoje nedaro...?!?Nesulaukią jokios diagnozės paaiškinimo, tolimesnių gydymo nurodymų, vartoti tinkamų medikamentų paskyrimo išėjome.
Tai neprofesionalus gėdą darantis gydytojo vardui asmuo. Kuris ne tik nėra tinkamas savo srities specialistas, bet ir grubus, blogas ir šlykštus žmogus.

2018-11-10, 14:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi, jog pakliuvom pas tokį profesionalų ir malonų specialistą. Gydytojas buvo ne tik atidus ir profesionalus (nedelsiant paskyrė tinkamus tyrimus, nustatė kas įvyko) tačiau ir labai šiltai bendraujantis. Nepaisant to, jog į Priėmimo skyrio RVUL atvykome vėlai vakare ir teko gan ilgai laukti eilėje ir visko ten prisižiūrėti iki tol kol buvome apžiūrėti, vos po pirmų sakinių jau gydytojo kabinete tapo ramiau visiems. Šis daktaras yra dovana ne tik pacientams, ligoninei (ir darbdavių turėtų būti skatinami tokie profesionalūs darbuotojai) bet ir visai Lietuvai. AČIŪ

2018-06-02, 20:48 | Registruotas lankytojas 1

Greitai ir taikliai iskart atstate isnirusi peti.
Bandziau atsilyginti, bet kategoriskai atsisake imti pinigu, tai rasau cia, kad bent taip galeciau isreiksti padeka.
Malonus, demesingas, konkretus daktaras.
Aciu, sekmes ir stiprybes darbuose

2018-05-31, 06:32 | Registruotas lankytojas 1

Dukra pateko į Lazdynų ligoininę pas Gyd. Rimkų po autoįvykio, norėjau tiesiog padėkoti už operatyviai ir profesionaliai suteiktą pagalbą. Labai malonus, mandagus gydytojas.
Daugiau tokių gydytojų Lietuvoje ir pasitikėjimas mūsų sveikatos apsaugos sistema augtų..
Didžiausios sėkmės jums

2018-05-29, 15:20 | Registruotas lankytojas 1

Tiksliai diagnozavo susirgimą, nuosekliai ir suprantamai išaiškino gydymą bei pateikė tolimesnes rekomendacijas. Išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Labai malonus, konkretus ir profesionalus gydytojas. Ačiū

2018-05-29, 15:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus ir atidus daktaras. Visa seima esame jam dekingi uz tiksliai paskirta gydyma ir rupesti. Didziausios sekmes!

2018-05-28, 18:11 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas 10 balų.
Malonus, dėmesingas, tiksliai nustatė diagnozę.
Rekomenduojam

2018-05-28, 17:56 | Registruotas lankytojas 1

Perskaičius neigiamus komentarus, sunku patikėti, kad kalbame apie tą patį gydytoją.
Mūsų atveju diagnozė buvo tiksli, gydyojas buvo itin dėmesingas ir malonus.
Ačiū

2018-03-09, 09:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-24, 13:59 | Registruotas lankytojas 2

Atvykome į RVUL skubios pagalbos priėmimo skyrių vėlai vakare, močiutė krisdama patyrė traumą. Šiandien, po visko, labai džiaugiames, kad patekome būtent pas šį gydytoją. Jis ne tik labai profesionaliai atliko savo darbą paskirdamas tinkamus tyrimus, diagnozuodamas ligą, suburdamas komandą, tačiau ir labai maloniai bendravo tiek su močiute, tiek su mumis. Tai gerą humoro jausmą turintis visiškas savo srities profesionalas! Jeigu teks kažkam kažkada rekomenduoti traumatologą - mūsų šeima vienareikšmiškai rekomenduos gydytoją Rimkų. Labai labai Jums ačiū!

2017-12-22, 21:33 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-04, 11:23 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-05-05, 16:00 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-01-03, 17:05 | Registruotas lankytojas 1

Puikus profesionalas, savo srities žinovas. Puikiai suteikta medicininė pagalba - tokie traumatologai turi būti skatinami savo darbdavių. Nuoširdžiai dėkoju