Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Rimkus, %

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17258, Galiojanti

2019-08-19, 21:41 | 8

Teko siūti žaizdą - gydytojas dirbo greitai ir kokybiškai, siūlė nepriekaištinga, žaizda puikiai gyja, spėju, kad net rando neliks. Ačiū!

2019-03-15, 17:13 | 2

Aciu gyd. Rimkui uz demesi ir pagalba Lazdynu ligonineje. Aciu dievui patekome pas toki gera daktara. Nors kol priiims teko laukti ilgai, bet liga diagnozavo tiksliai, paskyre vaistus. Duok dieve jums stiprybes, sveikatos ir laimes. Turite auksines rankas, gera sirdi ir astru prota. Aciu daktare

2019-03-01, 00:55 | 1

Labai prastas gydytojas, problemos tinkamai neapziurejo. Pasake, kad laikui begant praeis

2019-01-29, 20:21 | 5

Nesu iš tų žmonių, kurie iš anksto priešiškai nusiteikę medikų atžvilgiu, tačiau pasibaisėjau gydytojo Jono Rimkaus neprofesionalumu. Į ligoninę kreipiausi netrukus po eismo įvykio, kurio metu automobilis sužalojo man koją. Ligoninėje mane priėmė gyd. J. Rimkus. Tokio abejingumo nesu gyvenime mačiusi – gydytojas manęs neapžiūrėjo, net neliepė nusivilkti drabužius, iš akies konstatavo sumušimą (matyt turi rentgeno regėjimą), rekomendacijos, iš serijos – gyslotį dėti ant sumuštos vietos ir sveikti. Kojos skausmai nesiliovė, po kiek laiko, patekusi į kito gydytojo rankas, sužinojau, kad avarijos metu man lūžo du blauzdos kaulai, o J. Rimkaus aplaidumo „dėka“ ir per vėlai diagnozuotų lūžių gijimo procesas užtruko ilgam. J. Rimkau, jei neturite pašaukimo, jei jums nerūpi tai, ką jūs darote, ir darote tai vien dėl pinigų, paklauskite savęs, ar verta užsiimti šia veikla toliau, nepamirškite, jus dirbate su žmonėmis, kuriems reikalinga pagalba, o ne su bulvių maišais. Nerekomenduoju niekam pateikti pas šį gydytoją.

2019-01-09, 11:52 | 1

Noriu padėkoti šiam auksines rankas turinčiam gydytojui už labai malonų vizitą, kuris įvyko dėl mažiau malonių aplinkybių - autoįvykio, kurio baigtys galėjo būti įvairios. Tačiau dėka šio ypač profesionalaus, konkretaus, aukščiausio lygio specialisto tyrimai buvo paskriti greitai ir skalndžiai atlikti, gydytojas labai aiškiai medicinos nesuprantantiems žmonėms (man ir mano vyrui) paaiškino kas, kaip ir kodėl lūžo ir kaip turi būti gydoma, kad būtų išvengtos komplikacijos. Papildomai paskyrė gerai tikusį gydymą nuo skausmo, tad iš Lazdynų ligoninės išvykome visai kitokios nuotaikos ir su begaliniu dėkingumu už tokį profesionalų mūsų šalies medikų darbą.
Nepaisant to, kad pamatėme ligoninės priėmimą 'visom jo spalvom' pirmą kartą, aš likau sužavėta kaip čia personalas išlieka toks profesionaliai ramus net ypač stresinėmis situacijomis, kaip gydytojai dirba komandoje teikdami aukščiausio (I mean it) lygio paslaugas (!!) ir išsaugo sveiką humoro jausmą.
O visiems, kas burnoja - žmogaus elgesys su jumis yra refleksiją į jus patį ir niekaip kitaip šiam gyvenime nebus :)
Dar kartą AČIŪ AČIŪ ir didžiausios sėkmės darbuose ir po jų.
Didžiuojuosi ir tikrai džiaugiuosi, kad turime savo šalyje tokių nuostabių jaunų gydytojų.