Pacientai, kurie rekomenduoja Zita Rimkevičiūtė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-07-27, Nr. MPL-15697, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-02-17, 12:08 | Registruotas lankytojas 1

labai prašau apsvarstyti šios gydytojos kompetencija,o žmonės kurie myli savo artimuosius ir save nesikreipti į ją. Ne pirmas toks komentaras internete, gaila jog anksčiau nemačiau ką apie šia ''specialistę'' kalba žmonės. Teko sumokėti skaudžiausia kaina, mano mylimo žmogaus nebeliko.

2021-01-24, 19:29 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, dėmesinga, švelni gydytoja. Skyrė pakankamai laiko konsultacijai, visiškai įsigilino į problemà, kartu aptarėme gydymo galimybes. Esu labai labai dėkinga Jums, miela gydytoja!

2020-05-26, 06:56 | Registruotas lankytojas 1

Iš Rimkevičiutės Zitos pagalbos nesulaukiau jokios.Ji atsisakė mane priimti su didžiuliais skausmais.Dėkui dievui kad pavyko patekti i ligoninę laiku ir buvo atlikta operacija.Visiškai neatsakinga aferiste.Prašiau išrašyti kompensuojamu vaistų,pasakiau pavadinima tai ji išrašė brangiausiu be kompensacijos.Kaip supratau ji turi sutarti su vaistine ir bendradarbiauja.Nuostolis 20 euru.Man tai yra nemaži pinigai.Vietoj 0,46cnt sumokejau 10 eurų.O išrašė dvi pakuotes.Ji neverta daktaro vardo.

2020-02-17, 16:04 | Registruotas lankytojas 1

Užsiregistravę pacientai atvykę nurodytu laiku laukia po 2 valandas ir daugiau, nes gydytoja labai daug laiko su pacientais kalba ne apie jų problemas, kurios juos atginė į polikliniką, o apie asmeninius reikalus, apie "orą ir bites" taip sakant... Jei užeina koks gydytojos pažįstamas, tai išvis plepa su jais po valandą ir daugiau. Ne kartą yra buvę, kad žmonės turi registruotis iš naujo, nes nesulaukia kada juos priims

2016-10-21, 21:36 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai gera Gydytoja.kokių reta,skiria daug dėmesio pacientui,negailėdama savęs ,nežiūrėdama darbo valandų..nežinau kitos tokios gydytojos,

2016-10-04, 06:56 | IP: 86.38.173.197

Ačiū.