Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Bogdanovienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00783, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

67.4% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

76.6% Complete
3.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

80.4% Complete
4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

74.1% Complete
3.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

73.6% Complete
3.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.2% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

90% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-02-25, 22:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai dalykiška,iš karto eina prie reikalo, prie esmės, įsigilina į paciento lūkęsčius, nevynioja į vatą. Profesionalė, tikra savo reikalo žinovė. Bendrauja maloniai, šiltai. Pasiųlė sprendimą čia ir dabar. Dėkoju Jums!

2020-01-06, 12:36 | Registruotas lankytojas 7

Nežinau, kodėl tokie neigiami atsiliepimai, bet pas šią gydytoją lankiausi, kai laukiausi pirmo ir antro vaiko. Viskas praėjo skaldžiai. Gydytoja paprasta, nuoširdžiai ir paprastai, be formalumų, bendraujanti, sako tiesiai šviesiai, kas man ir patinka. Bendravimas su pacientu - labai individualus dalykas - vienoms labai gerai tokia gydytoja, kitoms gal ne, bet bendravimas neapsprendžia kompetencijos. Tai linkiu kritiškai įvertinti komentarus :).

2019-08-30, 16:15 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją centro poliklinikoje profilaktiškai, kasmetiniam patikrinimui. Paklausė ar planuoju nėštumą, atsakius, kad neplanuoju, palinkėjo, kad suplyštų prezervatyvas, nes pagal ją, man jau laikas gimdyti. Visas vizitas buvo nemalonus, daugiau pas gydytoją tikrai nesilankysiu ir kitiems nerekomenduoju.

2019-07-12, 11:12 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemaloni gydytoja. Apžiūri šiurkščiai, grubiai bendrauja, rasistė, kišasi į asmeninį gyvenimą, problemos nenustato. Labai nusivyliau. Blogiausia ginekologė, pas kurią buvau.

2019-03-25, 10:29 | Registruotas lankytojas 5

Pas šią gydytoją pakliuvau netyčia, kadangi ta, pas kurią turėjau eiti - susirgo...
Gydytoja į akis šypsosi, atrodo maloni, bet šneka visokias nesąmones. Darė vaisiaus echoskopiją, skundėsi, kad mažai čia kas matosi, nes vaisius jau per didelis. Pagal ją, turėjau pagimdyti anksčiau termino, gausiai kraujuoti, "subalamutino" dėl lyties, nors prieš tai ji buvo visiškai aiški, venų varikozę siūlė gydyti tepaliuku, kurio net negalima naudoti nėštumo metu (tą patvirtino angiochirurgė). Kalbėjo, kad Afrikoj ir Indijoj moterys pagimdo kuo puikiausiai be jokių tyrimų ir specialistų, o Lietuvoj anksčiau patys vyrai priimdavo žmonų gimdymus - visiškai nesupratau, kuo tai buvo susiję su mano vizitu. Ar čia taip nuraminti bandė, ar kaip... Gavosi taip, kad išėjau iš kabineto dar labiau sumišus ir po poros savaičių užsiregistravau pas kitą gydytoją, kuri, atlikusi tyrimą, man visus jos žodžius paneigė.
Labai gaila, kad už tokius vizitus reikia dar ir nemažus pinigus mokėti...

2019-01-23, 08:51 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojos konsultavimas privačiame sektoriuje ir valstybiame, labai skiriasi.

Privačiame sektoriuje buvau maloniai apžiūrèta ir pakonsultuota, tačiau susidūrusi valstybiniame, aptarnavimas buvo nesklandus, nemandagus. Vizito metu, buvo pasakytà ižeidžiančiú fraziú.

2019-01-14, 14:10 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai nepatiko. Geriausiu problemos sprendimo būdu tvirtino esant kontraceptikus (problema mėnesiniu skausmas), man atsisakius, išreiškė savo nuomonę apie lytinius santykius jauname amžiuje ir 30€ sumokėjau už lytinio švietimo pamokėlę:)

2019-01-14, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Labai įžeidus kontracepcinių tablečių pardavimas buvo visa konsultacija.

2018-10-18, 17:37 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja ne kokia. Turėjau sunkų nėštumą (labai didelis kiekis vandenų buvo) prašiau nors kažkiek, kad išduotų nesarbingumą, bet jei tas pats buvo. Todėl nuėjus į kitą polikliniką tam nekilo problemos, tad teko tęsti privačiai. Aišku pas ją lankiausi dėl priklausančių tyrimų. Tad po kažkurio laiko ji tiesiog iš neščiųjų įskaitos išbraukė be mano žinios. Tad pasvarstymui klausimas ar užsirašius dėl kitų problemų pas kitą gydytoją ne poliklinikoj, specialiai ieškotų manęs ir ištrintų iš poliklinikos sąrašų? Ačiū šiai ,,nuostabiai” gydytojai, nepatariu visiškai prisiima pacienčių krūva, kad vizitas trunka kokias 5 minutes...

2018-09-25, 11:50 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja, maloniai bendraujanti, konkreti, tiksli, nustate diagnoze, viska paaiskino, paskirti vaistai greitai pagyde, rekomenduoju visiems.

2018-09-20, 15:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai puiki, nuoširdi gydytoja!

2018-08-19, 11:45 | Registruotas lankytojas 1

Buvau užsiregistravusi pas gyd. Aušrą Čyrienę tačiau paskutinę minutę gavau žinutę, kad gydytoja nedirba ir maždaug vartykis kaip nori. Todėl iš pačio ryto paskambinau į poliklinikos registratūrą ir primygtinai reikalavau, jog priimtų manę, nes laukiau prakeiktus pusantro mėnesio pas gydytoją,kuri nedirbs dar visą mėnesį į priekį.. Tą patį rytą mane užrašė pas gyd. Olgą Bogdanovienę. Kuomet atėjau užregistruotu laiku, iš gydytojos gavau repliką, kad "tu tai prirašyta iš niekur man išvis lauksi apie valandą" aišku gal ir nesimato, kad esu nėščia, tačiau tą pačią minutę pačios gydytojos vos neapvėmiau. Bet tebūnie, išties aš prirašyta prie žmonių, kurie taip pat ilgai laukė. Atėjus mano eilei įėjau į kabinetą ir buvau maloniai nustebinta sesutės malonaus bendravimo tačiau gydytoja kaip tikras kolūkio darbuotojas nesicackindama pašaukė "eik ten" paaiškinau, kad turėjau ankstyvą persileidimą, tai gydytoja nuleido tai juokais ir pasakė, jog ten net ne persileidimas. Aš suprantu, kad ji per savo karjerą mačiusi ir baisesnių atvejų, tačiau nepamirškime, kad kiekvienam savos problemos yra didžiausios... Apžiūros eigoje gydytoja burbėjo, kad registratūra prirašė mane kaip duos joms velnių ir panašiai, burbėjo, kodėl aš gyvendama šeškinėje einu čia tai kaip klausė taip ir atsakiau, kad geriau tada pas veterinarą eisiu negu į šeškinės polikliniką. Jei pasirinkau čia vadinasi yra priežasčių, į kurias savo snapelio nereikėtų kišti. Kažkaip kai pradėjau neužsileisti jos ant galvos tai ir ji pradėjo bendrauti su manim mandagiai. PO vizito užregistravo mane pas save jau nėščiosios kortelei ir tyrimams, tai kaip supratau jau patikau jai. Antrą vizitą gydytoja buvo šilkinė. Tai net ir nežinau iš pradžių buvau išsigandusi nes labai šiurkščiai bendravo, bet kai supranti, kad tu pacientas ir be tavęs gydytojas neturės darbo atsiranda suvokimas, kad jis neturėtų lipti ant galvos. Vizitus gydytoja paskiria gana stabiliai ir apžiūri kruopščiai. Todėl ir nuomonė dvejopa pirmo vizito nekartočiau už pinigus o antrą vizitą nors ir kasdien...

2018-06-13, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją viso nėštumo metu. Nėštumas buvo lengvas, tad reguliariai buvo skiriami priklausomi vizitai. Apžiūros malonios, laukti netekdavo. Viskas greitai ir operatyviai. Gydytoja maloni, rūpestinga. Viskas labai patiko!

2018-05-18, 16:46 | Registruotas lankytojas 1

gydytoja nemaloni - per mano konsultacija, uz kuria moku pinigus, ne viena karta kalbejo telefonu (ir ne trumpai), reklamavo paslaugas del kuriu nesiteiravau ir kurios, aiskiai pasakiau, jog nera aktualios. kai kurie jos teiginiai pristarauja pries tai pasakytiems pacios teiginiams.

2018-04-19, 17:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja,ismananti savo darba.