Pacientai, kurie rekomenduoja Olga Bogdanovienė, %

Registracija čia ir dabar
INMEDICA KLINIKA, ALFA padalinys
AND KLINIKA

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00783, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
INMEDICA KLINIKA, ALFA padalinys
AND KLINIKA
2022-08-08, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią gydytoją AND Klinika ir esu sužavėta jos profesionalumo, skirto laiko ir dėmesio, labai malonaus bendravimo. Gydytoja ir rimta ir pajuokaujanti, kai reikia. Prireikus, tikrai sugrįšiu.

2022-08-08, 12:41 | Registruotas lankytojas 5

Maloni, rūpestinga gydytoja. Rekomenduoju!

2022-06-27, 07:58 | Registruotas lankytojas 8

Be galo maloni gydytoja, zinanti savo darba. Viena is nedaugeliu neleidzianti sau skleisti savo poziuri. Jos vaistai padejo is karto, kai kiti gydytojai bande gydyti problema po sesis menesius be jokiu gerejimo.

2022-04-12, 12:09 | Registruotas lankytojas 6

Džiaugiuosi, kad nėštumo priežiūrai pasirinkau šią gydytoją. Švelni, kompetetinga, komunikabili, empatiška. Tik geriausios rekomendacijos.

2021-10-23, 20:25 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja labai faina ir profesionali. Visada palaiko, pakelia ūpą, sukuria saugumo jausmą. Jau du nėštumus lankausi pas gydytoją, esu labai patenkinta. Rekomenduoju.

2021-03-02, 11:22 | Registruotas lankytojas 8

Lankausi pas šią gydytoją ne pirmus metus. Nėštumo priežiūra nepriekaištinga, atliko visus tyrimus, bendravo maloniai. Ginekologines ligas irgi išgydė ir tiksliai nustatydavo diagnozę. Gal tik kiek šiurkštokai apžiūri kartais, tiesiai šviesiai reiškia savo nuomonę, kas gali būti nepriimtina jautresniems žmonėms.

2020-02-25, 20:23 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai dalykiška,iš karto eina prie reikalo, prie esmės, įsigilina į paciento lūkęsčius, nevynioja į vatą. Profesionalė, tikra savo reikalo žinovė. Bendrauja maloniai, šiltai. Pasiųlė sprendimą čia ir dabar. Dėkoju Jums!

2020-01-06, 10:36 | Registruotas lankytojas 7

Nežinau, kodėl tokie neigiami atsiliepimai, bet pas šią gydytoją lankiausi, kai laukiausi pirmo ir antro vaiko. Viskas praėjo skaldžiai. Gydytoja paprasta, nuoširdžiai ir paprastai, be formalumų, bendraujanti, sako tiesiai šviesiai, kas man ir patinka. Bendravimas su pacientu - labai individualus dalykas - vienoms labai gerai tokia gydytoja, kitoms gal ne, bet bendravimas neapsprendžia kompetencijos. Tai linkiu kritiškai įvertinti komentarus :).

2019-08-30, 13:15 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas gydytoją centro poliklinikoje profilaktiškai, kasmetiniam patikrinimui. Paklausė ar planuoju nėštumą, atsakius, kad neplanuoju, palinkėjo, kad suplyštų prezervatyvas, nes pagal ją, man jau laikas gimdyti. Visas vizitas buvo nemalonus, daugiau pas gydytoją tikrai nesilankysiu ir kitiems nerekomenduoju.

2019-07-12, 08:12 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-25, 08:29 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-23, 06:51 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-14, 12:10 | Registruotas lankytojas 1
2019-01-14, 11:45 | Registruotas lankytojas 1
2018-10-18, 14:37 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-25, 08:50 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja, maloniai bendraujanti, konkreti, tiksli, nustate diagnoze, viska paaiskino, paskirti vaistai greitai pagyde, rekomenduoju visiems.

2018-09-20, 12:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai puiki, nuoširdi gydytoja!

2018-08-19, 08:45 | Registruotas lankytojas 3

Buvau užsiregistravusi pas gyd. Aušrą Čyrienę tačiau paskutinę minutę gavau žinutę, kad gydytoja nedirba ir maždaug vartykis kaip nori. Todėl iš pačio ryto paskambinau į poliklinikos registratūrą ir primygtinai reikalavau, jog priimtų manę, nes laukiau prakeiktus pusantro mėnesio pas gydytoją,kuri nedirbs dar visą mėnesį į priekį.. Tą patį rytą mane užrašė pas gyd. Olgą Bogdanovienę. Kuomet atėjau užregistruotu laiku, iš gydytojos gavau repliką, kad "tu tai prirašyta iš niekur man išvis lauksi apie valandą" aišku gal ir nesimato, kad esu nėščia, tačiau tą pačią minutę pačios gydytojos vos neapvėmiau. Bet tebūnie, išties aš prirašyta prie žmonių, kurie taip pat ilgai laukė. Atėjus mano eilei įėjau į kabinetą ir buvau maloniai nustebinta sesutės malonaus bendravimo tačiau gydytoja kaip tikras kolūkio darbuotojas nesicackindama pašaukė "eik ten" paaiškinau, kad turėjau ankstyvą persileidimą, tai gydytoja nuleido tai juokais ir pasakė, jog ten net ne persileidimas. Aš suprantu, kad ji per savo karjerą mačiusi ir baisesnių atvejų, tačiau nepamirškime, kad kiekvienam savos problemos yra didžiausios... Apžiūros eigoje gydytoja burbėjo, kad registratūra prirašė mane kaip duos joms velnių ir panašiai, burbėjo, kodėl aš gyvendama šeškinėje einu čia tai kaip klausė taip ir atsakiau, kad geriau tada pas veterinarą eisiu negu į šeškinės polikliniką. Jei pasirinkau čia vadinasi yra priežasčių, į kurias savo snapelio nereikėtų kišti. Kažkaip kai pradėjau neužsileisti jos ant galvos tai ir ji pradėjo bendrauti su manim mandagiai. PO vizito užregistravo mane pas save jau nėščiosios kortelei ir tyrimams, tai kaip supratau jau patikau jai. Antrą vizitą gydytoja buvo šilkinė. Tai net ir nežinau iš pradžių buvau išsigandusi nes labai šiurkščiai bendravo, bet kai supranti, kad tu pacientas ir be tavęs gydytojas neturės darbo atsiranda suvokimas, kad jis neturėtų lipti ant galvos. Vizitus gydytoja paskiria gana stabiliai ir apžiūri kruopščiai. Todėl ir nuomonė dvejopa pirmo vizito nekartočiau už pinigus o antrą vizitą nors ir kasdien...

2018-06-13, 17:59 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją viso nėštumo metu. Nėštumas buvo lengvas, tad reguliariai buvo skiriami priklausomi vizitai. Apžiūros malonios, laukti netekdavo. Viskas greitai ir operatyviai. Gydytoja maloni, rūpestinga. Viskas labai patiko!

2018-05-18, 13:46 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-19, 14:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja,ismananti savo darba.

2018-03-29, 08:35 | Registruotas lankytojas 6

buvau profilaktiskai, nes pas maniske buvo didele eile. nustebino gera nuotaika ir maloniu bendravimu. gydytoja l.draugiska ir pakelia nuotaika, jauciaus kaip pas drauge apsilankius. super

2018-03-14, 13:22 | Registruotas lankytojas 1

Labai tikiuosi, kad daugiau niekada neteks patekti pas tokią gydytoją. Į mano problemą ji pažiūrėjo labai atmestinai, tiesą pasakius, net nesu tikra, ar padarė viską, ką galėjo. Skaudu prisiminti ne tiek mane ištikusią bėdą, kiek neetišką gydytojos bendravimą, kai teko skubiai į ją kreiptis dėl nėštumo metu prasidėjusio kraujavimo.
Tai, ką teko patirti pas šią gydytoją, pavadinčiau visiška nekompetencija ir neetišku bendravimu su pacientu. Gydytoja labai nemaloni, šiurkšti, be jokios užuojautos ir nemokanti elementaraus mandagaus bendravimo.

2018-02-05, 17:54 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, profesionale. kruopščiai prižiūrėjo mano nėštumą, visada atsakydavo i visus klausymus, visą nėštumą drąsino bei palaike. Ačiū šiai nuostabiai gydytojai

2017-11-21, 13:51 | IP: 88.216.164.121

Labai maloni ir faina gydytoja ;)

2017-11-16, 00:48 | IP: 78.56.170.22

Man ir mano problemai gydytoja skyrė pakankamai laiko.Viską paaiškino paprastai, kad suprasčiau, nuramino, paguodė, pajuokavo.

2017-04-16, 10:01 | Registruotas lankytojas 1

Aš esu pas daug gydytoju lankiusis. Pas ja pakliuvau pagal drauges rekomendacijas. Pirmi kartai patiko, gydytoja sneki, nuramina,atsako i klausimus. Gal kiek saltoka. Taciau kas man nepatinka, tai ji labai greit apziuri: ikisa instrumentus, op op uzmeta aki ir jau soki nuo kedes, paima tyrimus dar greit. Nežinau iš esmės aš gal ir problemu dideliu nesu turejusi, taciau visada norisi atidumo. Kolkas nieko blogo nenutiko.

2017-03-13, 14:49 | IP: *.*.*.*

2017-02-28, 12:52 | IP: 195.182.69.123

Labai gera gydytoja.

2017-02-16, 10:34 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-02-06, 16:06 | IP: 95.173.39.49

Labai gera gydytoja. Kai buvau prisiregistravusi centro poliklinikoje visada pas ją eidavau. Prieš apsilankymą pas ginekologą visada šiek tiek būna streso, tačiau kai pamačiau kokia šauni ši gydytoja, visada laukdavau vizitų pas ją. Dabar esu registruota kitur, todėl bandžiau nueiti pas kitą ginekologę. Buvau labai nusivylusi, todėl dabar užsiregistravau mokamai konsultacijai, tačiau vėl pas gydyoją Bogdanovienę.

2017-01-24, 17:09 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja!
Labai maloni, puikiai bendrauja.
Viska isaiskina, skiria tyrimus. Nestumo prieziura - puiki! Esu labai patenkinta :-)

2016-11-22, 09:23 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja - maloni, nuoširdi, pilna optimizmo, kuriuo užkrečia ir pacientą. Lankiausi 2 kartus ir abu išėjau puikiai nusiteikusi. Apžiūrėjo, patarė, padrąsino.

2016-11-17, 19:19 | IP: *.*.*.*

2016-11-11, 19:27 | IP: 84.15.182.213

Tikrai puiki ir profesionali gydytoja. Rekomenduoju kiekvienai. Visada besišypsanti ir geros nuotaikos. Mokanti nuraminti kartais be reikalo panikuojančią nėštukę. Kiekviena pacientė, manau, pasijunta išskirtine.

2016-09-24, 01:15 | IP: *.*.*.*

2016-08-11, 16:15 | IP: 79.133.241.115

Labai draugiska gydytoja, profesionali. Isklauso, atsako i visus reikiamus klausimus, paaiskina, ka darys, kaip darys. Jauciausi siek tiek nepatogiai, tai ji lengvai pajuokavo, pakele nuotaika, sukure malonia atmosfera. Ejau paprastam pasitikrinimui. Rekomenduociau

2016-01-04, 11:54 | IP: *.*.*.*

2015-01-21, 12:59 | IP: 78.60.142.102

Maloni, stengiasi palaikyti gerą nuotaiką, domisi. Tinkamai apžiūri. Vienintelis minusas yra tai, kad nuolat siūlo įsigyti kokių reklamuojamų vitaminų, vaistukų, papildų. Žodžiu, kokia reklama ant stalo, tokius produktus ir reikia pirkti:)

2014-06-25, 13:41 | IP: *.*.*.*

2014-01-13, 18:57 | IP: 78.60.20.185

konkrečiai ir aiškiai pateikia vis reikalingą informaciją

2013-12-19, 19:45 | IP: 84.46.254.104

Seniau man ji patiko, taciau dabar suprantu - vieni pokalbiai tinka prie kavos, o visai kiti turetu buti priziurint nesciaja. Pries isduodama siuntima gimdymui net nepatikrino gimdos kaklelio bukles (is viso manes netikrino per nestuma),o tik pagal popierini termina nusprende, kad laikas. Todel gimdymo namuose pasijutau kaip kvaile, kai paklause, kodel ginekologe nusprende atsiusti. Be to, tik viena karta skyre kraujo tyrima nustatyti hemoglobinui. To pasekoje, gimdymo namuose man nustate mazakraujyste ir taip pat labai stebejosi, kodel gydytoja "pataupe" siuntimuka.

2013-12-06, 07:11 | IP: *.*.*.*

2013-10-22, 18:00 | IP: 84.15.186.217

Labai profesionali, tiksli gydytoja, išsprendžia sunkias problemas, labai kvalifikuota. Rūpestinga gydytoja, labai malonu pas ja lankytis.mano atveju nustatė tikslia diagnoze.

2013-09-25, 14:30 | IP: 81.7.88.235

Labai maloni ir rupestinga medike

2013-07-22, 05:28 | IP: *.*.*.*