Pacientai, kurie rekomenduoja Justina Gėgžnienė, %

Išduota: 2014-08-28, Nr. MPL-19875, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gėgžnienė Justina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gėgžnienė Justina?

2021-12-03, 11:40 | Registruotas lankytojas 1

Labai kompetetinga ir labai gera savo srities specialiste. Vizito metu buvo labai maloni ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Priėmė sutartu laiku, buvo labai pozityvi, išėjau su pakylėta nuotaika.

2021-10-13, 23:19 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes paviršutiniškai bendrauja, nesigilina. Kol nėra rimtų sveikatos problemų, vaikas neserga, išrašo pažymas, bet kai tik problema rimtesnė neprisišauksi. Jautiesi nulis su savo bėdomis. Bendrauja šaltai, jausmas lyg trukdyčiau su savo bėdom, nes neįdomu. Labai nusivylusi esu ir planuoju keisti gydytoją, nes pavargau belstis į uždarytas duris.

2020-11-11, 22:25 | Registruotas lankytojas 13

Nerekomenduoju, nes dažniausiai į klausimus atsakinėja labai paviršutiniškai, kelis kartus taip ir nesugebėjo rasti ligos ir jos išgydyti, ko pasekoje reikėjo kreiptis į kitus gydytojus esant jau sunkiai būklei.

2019-09-12, 07:17 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoją! Labai išsamiai atsako į visus klausimus, mano mažylei vizitai labai malonūs, gražiai bendrauja su vaiku. Gydytoja matomai atnaujina savo žinias, nes palaiko ilgalaikį žindymą. Tik geriausi atsiliepimai

2019-05-30, 08:16 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja gražiai bendrauja su vaikučiais, vos tik kokia problema, nerimas iškart duoda siuntimą pas specialistus. Su šia gydytoja malonu bendrauti, moka nuraminti.

2019-03-10, 07:01 | Registruotas lankytojas 9

Gydytoja pasirode labai salta, nepaslaugi. Jauciausi tarsi papuolus ne pas vaiku gydytoja, o prie VMI langelio.

2019-03-01, 08:28 | Registruotas lankytojas 1

Gal suaugusiuosius ji gerai gydo, tačiau vaikų pas šią gydyti prirašyti tikrai nerekomenduoju, man pasirodė paviršutiniška gydytoja. Siuntimus - taip, duoda.

2017-08-29, 16:29 | IP: 213.164.126.185

labai gera ir demesinga daktare.dziaugiosiu kag tokia daktare mus gydo

2017-01-13, 13:15 | Registruotas lankytojas 1

Gera specialistė,labai esu patenkinta savo vaikučio gydytoja.
Visada daro reikiamus tyrimus,siunčia pas specialistus,atidžiai apžiūri.

2016-12-18, 15:32 | IP: 78.61.196.32

Puiki gydytoja nors ir gan jauna