Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Radkevičienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2013-10-01, Nr. MPL-19036, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Radkevičienė Daiva dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Radkevičienė Daiva?

2023-02-23, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ir nuoširdi gydytoja, rekomenduočiau tikrai visiems!

2022-03-27, 16:32 | Registruotas lankytojas 1

Dirba neskubėdama. Bendrauja maloniai. Dėmesingai išklausė, atsakė į užduotus klausimus, davė patarimų, paskyrė vaistų, pasidomėjo ar viską gerai supratau.

2021-12-02, 09:57 | Registruotas lankytojas 1

Š. m. spalio mėnesį kreipiausi į „Sveikatos kliniką“, esančią adresu Viršuliškių 34, Vilnius, dėl nuotolinės konsultacijos pas psichiatrę D. Radkevičienę, su prašymu paskirti nukreipimą stacionariam gydymui. Kadangi ši gydytoja jau kelis kartus stacionarinį gydymą buvo siūliusi anksčiau, tikėjausi, jog elektroninį nukreipimą ji man išduos be problemų ir kuo skubiau. Tačiau jos nuotolinei konsultacijai buvau užregistruota tik po 2 savaičių. Nelaukusi 2 savaičių, pasiskambinau į registratūrą savaite anksčiau ir paprašiau, gal gydytoja D. Radkevičienė galėsianti skirti man kelias minutes išrašyti siuntimą anksčiau, nes laikas ėjo, o mano savijauta blogėjo. Tačiau šios gydytojos atsakymas buvo – laukti savo vizito datos. Sulaukus vizito, ji nukreipimą skyrė, tačiau, dėl užsitęsusio laukimo, į stacionarą pakliuvau tik po mėnesio.
Tuo viskas nesibaigė. Mano būklei blogėjant, dar būdama namie, pradėjau piktnaudžiauti alkoholiu. Norėjau išsirašydama iš stacionaro, gauti nukreipimą į PLC dienos psichiatrijos stacionaro skyrių nuo 11.29, kadangi 11.26 buvo mano išrašymo diena iš stacionaro. Tačiau gydytoja ir vėl nesutiko. Pasiūlė konsultaciją po savaitės. Ji patikino klinikos administratorei, kad siuntimą į stacionarą aš turiu ir jis galiojantis. Tačiau tas siuntimas buvo netinkamas. Man reikėjo būtent į PLC dienos stacionarą. Ji tuo nepasidomėjo ir laikėsi savo pozicijos. Man patikslinus administratorei, kad tas siuntimas yra netinkamas, D. Radkevičienė pasiūlė, jos manymu, geriausią variantą – mokamą konusltaciją (t. y. 40 eur, kai tuo metu lankiausi pas ją nemokamai), penktadienį 12.03. Aš, žinoma, atsisakiau. Ir jau persirašiau į kitą polikliniką.
Manau, kad psichiatrės D. Radkevičienės darbo elgsena visiškai prasilenkia su jos darbo specifika. Juolab, teko matyti situaciją, kai atvykusią pacientę be užrašymo (matyt, žmogus tikrai prastai jautėsi), išvijo ir liepė laukti savo vizito. Vėliau dar pasidalino su manimi savo nusiskundimais, kad ši pacientė pastoviai atvyksta be užrašymo ir jai tai nepatinka. Norėčiau užduoti D. Radkevičienei klausimą, ar ji jaustųsi ramiau, ar ji savimi būtų patenkinta, kaip gydytoja - psichiatrė, jei ta pacientė išėjusi nusižudytų? Manau, tokiam žmogui ne vieta psichiatrijos srityje, dirbant su jautriais ligoniais.

2021-10-10, 23:55 | Registruotas lankytojas 2

Labai ilgai sergu depresija, teko sutikti daugybę psichiatrų, bet tik ši gydytoja mane pastatė ant kojų. Ji labai nuoširdi, rūpestinga, neskuba kuo greičiau išvaryti iš kabineto, bendrauja, kiek man reikia ir norisi, atsako į visus klausimus, puikiai išmano savo darbą. Ačiū Jums, gydytoja, visada iš Jūsų išeinu puikios nuotaikos!

2021-07-15, 22:53 | Registruotas lankytojas 2

Rekomenduoju. Aciu, daktare!

2021-07-15, 22:53 | Registruotas lankytojas 2

Sugrazino gyvenimo dziaugsma. Rupestinga ir profesionali gydytoja. Rekomenduoju.

2020-01-26, 12:58 | Registruotas lankytojas 2

„Puiki gydytoja! Rekomenduoju!"

2019-02-13, 08:36 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi ir rūpestinga gydytoja. Esu labai labai labai dėkinga už grąžintą gyvenimo džiaugsmą.

2018-06-29, 08:35 | Registruotas lankytojas 1

Patiko savo požiūriu į gydimą, kad pirmiausiai, jei aišku tai įmanoma, problemas reikia spręsti be vaistų ir dirbti reikia su savim. Jos dėka galiu normaliai mieguoti nevartojant vaistų. Nors kitos daktarės man tik rašydavo raminamuosius.
Tikrai rekomenduoju šią daktarę

2017-11-03, 19:41 | IP: 78.60.7.183