Pacientai, kurie rekomenduoja Simona Radžvilaitė, %

Išduota: 2013-07-26, Nr. MPL-18995, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2017-07-11, Nr. MPL-22357, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Radžvilaitė Simona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Radžvilaitė Simona?

2022-05-12, 03:31 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad ši gydytoja prižiūrėjo mano nėštumą. Kruopšti, atsakinga, maloniai bendraujanti, patarianti, rūpestinga.
Sėkmės ir tik sėkmės.

2022-03-30, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad ši gydytoja priėmė mano antrą gimdymą ir padėjo vaikučiui, kaip galima lengviau ateiti į šį pasaulį. Gydytoja labai profesionaliai valdė visą situaciją gimdymo metu, išklausė problemas ir mano baimes, kurios buvo likusios po pirmo labai sunkaus gimdymo ir padarė viską, kad šis gimdymas būtų kaip galima lengvesnis ir sklandesnis, taip pat palaikė psichologiškai.

2019-10-13, 15:03 | Registruotas lankytojas 10

Lankiausi kelis kartus pas sia gydytoja, Tai atsiliepimai labai geri. Gydytoja kruošti, nuodugniai apžiūri, išklausineja, viską paaiškina ir pataria.

2019-09-26, 10:58 | Registruotas lankytojas 2

gimdymas buvo sklandus, dirbo profesionaliai, bet bendravo nedaug, per daug visko nepasakojo kas vyko, daugiau gerą palaikančią atomosferą sukūrė pagalbinis personalas.

2019-03-08, 17:41 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdžiai dėkoju jums už sklandų gimdymą ir džiaugiuosi, kad būtent jūs prižiūrėjote mano gymdymą. A Č I Ū už profesionalumą.

2019-02-26, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad mums pasiseke pakliuti pas tokia gydytoja kur rūpinasi nuoširdžiai, bendrauja ir valdo situaciją aiškiai, net kai ta situacija tau pačiam atrodo nevaldoma! Labai Ačiū Jums už kantrybę ir rūpestį ir už tą mažą sveiką stebuklėlį, kuriam padejot gimti! ♥️

2018-06-01, 08:55 | Registruotas lankytojas 5

Šilta maloni ir Profesionali. Labai džiugu, kai Lietuvoje dirba tokie jauni specialistai! Ačiū

2017-04-09, 12:14 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja asistavo/atliko operaciją prižiūrint savo rezidentūros vadovui. Ji nuo pat pirmos minutės atsigulus ligoninėje su manimi bendravo, apžiūrėjo, operavo, tikslinosi būklę po operacjos. Kiap ir viskas būtų gerai "techine" prasme, bet su bendravimo kultūra reiktų padirbėti. Įėjus į palatą nei laba diena, nei aš jūsų gydytoja, tik ištartata - einam, bet nei kur, nei kokiu tikslu nepaaiškino - ar jau į operacinę, ar tik apžiūrai ir t.t. Gydytojos elgesys pasikeitė atėjus ją kuruojančiam vadovui į apžiūrą.
Po visos operacijos atėjo įvertinti mano būklės. Į visus pateiktus klausimu atsakė, bet nenoriai. Taip, viską sužinojome, ko reikėjo, bet tik vyro dėka. Jis klausinėjo visko, kas aktaulu ir užlaikė kabinete gydytoją tol, kol mums nebuvo pateikta visa informacija apie tolimesnę ligos eigą, gydymą, komlikacijas, kaip jas atpažinti ir ką daryti joms kilus. Gal aš klystu, labai sunku vertinti ir daryti prielaidas, bet man ir mane lydinčiam asmeniui susidarė įspūdis, kad buvo norima padėkos. Nors gal dar patirties su pacientais bendravimo stoka ar toks charakterio būdas.
Iš profesinės pusės jokių priekaištų neturiu. Žaizdos gijo greitai, neskausmingai, randai beveik nematomi. Tad bendravimas šioje vietoje yra ne pats svarbiausias faktorius ir gydytojai esu dėkinga.