Pacientai, kurie rekomenduoja Simona Radžvilaitė, %

Išduota: 2013-07-26, Nr. MPL-18995, Galiojanti

Išduota: 2017-07-11, Nr. MPL-22357, Galiojanti

Radžvilaitė Simona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Radžvilaitė Simona?

2019-03-08, 19:41 | 3

Nuoširdžiai dėkoju jums už sklandų gimdymą ir džiaugiuosi, kad būtent jūs prižiūrėjote mano gymdymą. A Č I Ū už profesionalumą.

2019-02-26, 12:36 | 1

Labai džiaugiuosi, kad mums pasiseke pakliuti pas tokia gydytoja kur rūpinasi nuoširdžiai, bendrauja ir valdo situaciją aiškiai, net kai ta situacija tau pačiam atrodo nevaldoma! Labai Ačiū Jums už kantrybę ir rūpestį ir už tą mažą sveiką stebuklėlį, kuriam padejot gimti! ♥️

2018-06-01, 11:55 | 5

Šilta maloni ir Profesionali. Labai džiugu, kai Lietuvoje dirba tokie jauni specialistai! Ačiū

2017-04-09, 15:14 | 1

Ši gydytoja asistavo/atliko operaciją prižiūrint savo rezidentūros vadovui. Ji nuo pat pirmos minutės atsigulus ligoninėje su manimi bendravo, apžiūrėjo, operavo, tikslinosi būklę po operacjos. Kiap ir viskas būtų gerai "techine" prasme, bet su bendravimo kultūra reiktų padirbėti. Įėjus į palatą nei laba diena, nei aš jūsų gydytoja, tik ištartata - einam, bet nei kur, nei kokiu tikslu nepaaiškino - ar jau į operacinę, ar tik apžiūrai ir t.t. Gydytojos elgesys pasikeitė atėjus ją kuruojančiam vadovui į apžiūrą.
Po visos operacijos atėjo įvertinti mano būklės. Į visus pateiktus klausimu atsakė, bet nenoriai. Taip, viską sužinojome, ko reikėjo, bet tik vyro dėka. Jis klausinėjo visko, kas aktaulu ir užlaikė kabinete gydytoją tol, kol mums nebuvo pateikta visa informacija apie tolimesnę ligos eigą, gydymą, komlikacijas, kaip jas atpažinti ir ką daryti joms kilus. Gal aš klystu, labai sunku vertinti ir daryti prielaidas, bet man ir mane lydinčiam asmeniui susidarė įspūdis, kad buvo norima padėkos. Nors gal dar patirties su pacientais bendravimo stoka ar toks charakterio būdas.
Iš profesinės pusės jokių priekaištų neturiu. Žaizdos gijo greitai, neskausmingai, randai beveik nematomi. Tad bendravimas šioje vietoje yra ne pats svarbiausias faktorius ir gydytojai esu dėkinga.