Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalija Lapėnienė, %

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12018, Galiojanti

Lapėnienė Vitalija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Lapėnienė Vitalija?

2019-08-06, 11:52 | 2

Puiki daktare, rekomenduoju

2018-08-24, 17:58 | 2

labai gera gydytoja,rekomenduoju!

2018-08-11, 10:19 | 7

Pati nuostabiausia visų mano trijų vaikų gydytoja. NIekada neskuba, rūpinasi, ieško atsakymų. Labai rekomenduoju.

2018-02-22, 01:09 | 5

Gydytoja - Su Begaline patirtimi, Nors Ir vyresnes kartos, taciau domisi naujovemis. Tiksliai nustato diagnozes, siuncia pas specialistus, moka nuraminti.

2017-11-15, 11:37 | 1

Nuostabi gydytoja ir jos sesutė. Pas šią gydytoją lankiausi aš dar visai mažytė, dabar lankosi mano brolio vaikai ir mano dukrytė. Gydytoja verta pagarbos, visada rūpestinga, nuoširdi, atsidavus savo darbui, apžiūros kruopščios, vaikams neskuba išrašyti antibiotikų, labai gražiai bendrauja su vaikais, jeigu kas neaišku visada jos sesutė padės, patars, nuramins telefonu. Sunkiai susirgus domisi kaip dukrytės savijauta. Niekad nereikdavo laukti eilėse, dažnai net anksčiau priimdavo. Esam labai patenkinti dukrytės priežiūra. Ačiū, gydytojai ir sesutei!

2017-10-25, 14:02 | IP: *.*.*.*
2017-07-29, 14:59 | IP: 213.103.221.231

Šiai gydytojai paminklą statyti. Padėjo man net kuomet ginekologė išvarė atsisakiusi padėsi neužsirašius, nors ir turiu rimtų bėdų ir reikia skubios pagalbos.

2017-07-27, 16:14 | 7

Nuostabi, dėmesinga gydytoja. Prireikus pakonsultuoja ir telefonu, rūpinasi pacientais.

2017-05-08, 15:34 | IP: 213.190.53.214

Puiki daktarė. Visada gilinasi plačiai į ligos problemą. Pateikia kelis gydymo būdus, pagal paciento poreikius. Visada prisimena ankstesnius negalavimus ko pasekoje gali greičiau reaguoti į naujausius nusiskundimus. Visada geranoriška ir profesionali.

2016-12-19, 02:12 | IP: 188.69.199.226

Manau, jog V. Lapėnienė yra savo srities profesionalė, kiekvienam pacientui skiria pakankamai demėsio, moka bendrauti. Diagnozės visada tikslios, gydymo procesas neužsitęsia. Svarbiausia ne kiek trunka apžiūra, o apžiūros kokybė ir gydymo rezultatai.