Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalija Lapėnienė, %

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12018, Galiojanti

Lapėnienė Vitalija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Lapėnienė Vitalija?

2012-10-16, 23:04 | IP: 62.212.207.79

Labai gera, puiki, kiek teko lankytis pas gydytojus ji vienintele sugeba dirbti. Vaikai su dideliu noru eina ir klauso ka sako gyditoja. Terese sesele taip pat saunuole.Labai Jums ACIU kad rupinates mumis. Jusu pacienati

2012-10-05, 07:29 | IP: 88.119.151.29

Mylimiausia mano vaikų gydytoja.

2012-05-09, 10:20 | IP: 193.219.10.130

puiki psecialistė, be galio šiltas ir rūpestingas žmogus.

2012-03-07, 10:08 | IP: 193.219.57.125

Mano daktarė nuo vaikystės ir labai džiaugiuosi, kad galėjau pas ją likti toliau. Tikiuosi ji dar ilgai dirbs. Daktarės ir slaugutės darbu esu labai patenkinta. Kartais geras žodis išgydo net be vaistų :) Tikrai nėra problemos gauti siuntimus pas specialistus kai reikia ir sunku patikėti, kad kažkas rašo neigiamus komentarus. Sveikatos daktarei ir slaugutei.

2012-01-20, 17:30 | IP: 84.240.43.30

Geriausia gydytoja, pas kokią teko lankytis. Padės ir pasirūpins net ne darbo metu.

2011-12-02, 15:33 | IP: 78.56.152.90

Nuostabi gydytoja, gydo nuo vaikystės mane ir tikiuosi gydys mano vaikus. Labai dėmesinga, šilta, rūpestinga. Kiek bėdelių turėjau su sveikata - viską išgydė. Siunčia konsultuotis su kitais specialistai. Nežinau kas čia rašė apie kyšius, bet gyvenime nieko nenešiau, o sulaukiau nuostabaus gydymo. Teresei taip pat esu labai dėkinga už šypseną, už greitą reagavimą. Labai susidirbusi komanda.

2011-07-05, 09:37 | IP: 78.60.96.37

Ši gydytoja tikrai nuostabi, rupinasi savo pacientais ne tik kabinete, bet ir uz kabineto ribu, skambina asmeniskai ir klausia ka ligonineje konstatvo, ar apziurejo, ar operacija darys.Jei pacientui blogai tai jinai tikrai siuncia visus tyrimus daryti, o jei koks gydytojas nepriima be lapuko, pati nueina pasneketi, kad priimtu. Apie sia gydytoja galiu pasakyti tikrai puiki specialiste, geras zmogus, rupinasi savo pacientais. Gydytojai linkiu sveikatos, kantrybes ir kad daug dar metu dirbtu Karoliniskiu poliklinikoje seimos gydytoja.

2010-10-04, 13:41 | IP: 84.240.26.234

Ši dakatarė mūsų šeimą gydo nuo vaikystės. Apie ją tik teigiami atsiliepimai, be galo nuoširdi, rūpestinga. Suteikia visas būtinas, o kartais ir papildomas gydymą. Esame labai patenkinti ja.

2010-08-31, 11:39 | IP: 193.219.87.30

Labai rūpestinga, profesionali, gera daktarė. Ir jos sesutė Teresė irgi labai rūpestinga.

2010-04-20, 11:09 | IP: 79.133.237.153

Dėkoju už profesionalumą, taktą ir supratingumą. Nėra.

2010-03-04, 09:58 | IP: 82.135.242.64

Nuoširdi, rūpestinga, bendraujanti.
Tik nežinojau, kad ji pediatrė. Lankausi pas ją kaip pas bendrosios praktikos gydytoją. Kolkas rimtų problemų nebuvo dėl sveikatos, tai labai vertinti jos kompetencijos negaliu.
Šiaip tai siunčia pas specialistus, jei turi nusiskundimų.

2009-11-24, 17:31 | IP: 84.32.60.34

Si gydytoja gyde mane ,kai buvau maza,gydo dabar ir mano vaikus,esu labai patenkinta.Sesute Terese taip pat labai geras specialistas.

2009-01-15, 10:17 | IP: 84.32.60.167

Kai buvau maža - gydė mane, dabar mano dukrytę. Viskas gerai, norėčiau ir pati pas ją persirašyti, ji humaniška gydytoja ir tikrai išmano savo darbą, rūpestinga. Seselė Teresė taip pat faina, miela, komunikabili. Liuks.

2009-01-02, 02:01 | IP: *.*.*.*

2008-12-19, 16:56 | IP: *.*.*.*