Pacientai, kurie rekomenduoja Vitalija Lapėnienė, %

Išduota: 2008-12-23, Nr. MPL-12018, Galiojanti

Lapėnienė Vitalija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Lapėnienė Vitalija?

2010-03-04, 09:58 | IP: 82.135.242.64

Nuoširdi, rūpestinga, bendraujanti.
Tik nežinojau, kad ji pediatrė. Lankausi pas ją kaip pas bendrosios praktikos gydytoją. Kolkas rimtų problemų nebuvo dėl sveikatos, tai labai vertinti jos kompetencijos negaliu.
Šiaip tai siunčia pas specialistus, jei turi nusiskundimų.

2009-11-24, 17:31 | IP: 84.32.60.34

Si gydytoja gyde mane ,kai buvau maza,gydo dabar ir mano vaikus,esu labai patenkinta.Sesute Terese taip pat labai geras specialistas.

2009-01-15, 10:17 | IP: 84.32.60.167

Kai buvau maža - gydė mane, dabar mano dukrytę. Viskas gerai, norėčiau ir pati pas ją persirašyti, ji humaniška gydytoja ir tikrai išmano savo darbą, rūpestinga. Seselė Teresė taip pat faina, miela, komunikabili. Liuks.

2009-01-02, 02:01 | IP: *.*.*.*

2008-12-19, 16:56 | IP: *.*.*.*