Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Pupšytė, %

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17048, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22897, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-09-13, 15:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, kuri supranta ir girdi. Net jei iš pradžių turėjo kitokią nuomonę dėl mano pateikto jausmo dėl galimos diagnozės, ja neabejojo atlikus reikiamus testus. Visuomet išklauso ir pasiteirauja ar turiu dar klausimų prieš vizito pabaigą.

2022-05-01, 14:37 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes gydytoja diagnozavo dvi sunkias ligas per pirma vizita. Nuejus pas kita specialista, jo nuomone abi diagnozes buvo neteisingos. Taip pat gydytoja iskart pradejo gydyma su stipriais vaistais, kurie pablogino mano bukle.

2022-04-04, 22:00 | Registruotas lankytojas 1

Aš esu lankęsis pas ne vieną psichologą/psichoterapeutą. Tačiau nei vienas nesugebėjo man padėti kaip Daiva. Atėjau norėdamas išspręsti konkrečią problemą, kuri mane kankino jau labai ilgai ir sugebėjom ją išspręsti su pilnu kaupu nors ir nesitikėjau, kad galėsim išvis kaip nors pagerinti situaciją.
Visiems savo pažystamiems rekomenduoju Daiva.

2022-01-20, 16:06 | Registruotas lankytojas 5

Neįtikėtinai profesionali gydytoja, tikra specialistė, išmananti savo darbą. Gaila, kad tokių puikių specialistų sunku rasti valstybinėse įstaigose.

2021-02-11, 14:58 | Registruotas lankytojas 4

Niekam nerekomenduociau. Po poros vizitu, supratau, kad gydytoja galvoja, kad as atsakinedama i klausimus meluoju ir pagal tai dare isvadas.
Atvykus i pirma viziota, pasakiau, kad esu neissimiegojus ir neissimiegojus nesijauciu sava. (Veliau skaiciau knyga "Why we sleep" ir ten aiskiai raso daktare studijuojanti miega, kad is tikro yra vyturiai ir peledos ir peledos atsikele anksti kelias valandas gali jaustis kaip nesavi. Jei gydytoja dirbanti su zmoniu psichika ir israsinejanti vaistus tokiu dalyku nezino, tai vercia labai abejoti jos profesionalumu ir sugebejimais) Kito vizito metu gydytoja issitare, kad atrodziau kaip apsvaigus. Is pradziu nieko nepagalvojau, bet veliau pagalvojau, kad gydytoja is tikro galvojo, kad buvau apsvaigus ir tik melavau, kad esu neissimiegojus.
Idomu pasidare, ar tokiems specialistams atlieka psichologinius testus, tam, kad ivertintu, ar jie yra psichologiskai tinkami dirbti su kitu zmoniu psichika.

2019-11-14, 13:37 | Registruotas lankytojas 5

Labai gera gydytoja, demesinga, viska ishsamiai paasikina, labai maloni ir draugiska, Atsako i visus klausimus. Zodziu, buvau visiskai patenkinta.

2019-09-28, 12:20 | Registruotas lankytojas 4

Išgelbėjo.. niekada nepamiršiu šios puikios daktarės ir visuomet minėsiu tik geru žodžiu.

2019-04-22, 06:13 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.