Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Pupšytė, %

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17048, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22897, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.5

2021-02-11, 14:58 | Registruotas lankytojas 4

Niekam nerekomenduociau. Po poros vizitu, supratau, kad gydytoja galvoja, kad as atsakinedama i klausimus meluoju ir pagal tai dare isvadas.
Atvykus i pirma viziota, pasakiau, kad esu neissimiegojus ir neissimiegojus nesijauciu sava. (Veliau skaiciau knyga "Why we sleep" ir ten aiskiai raso daktare studijuojanti miega, kad is tikro yra vyturiai ir peledos ir peledos atsikele anksti kelias valandas gali jaustis kaip nesavi. Jei gydytoja dirbanti su zmoniu psichika ir israsinejanti vaistus tokiu dalyku nezino, tai vercia labai abejoti jos profesionalumu ir sugebejimais) Kito vizito metu gydytoja issitare, kad atrodziau kaip apsvaigus. Is pradziu nieko nepagalvojau, bet veliau pagalvojau, kad gydytoja is tikro galvojo, kad buvau apsvaigus ir tik melavau, kad esu neissimiegojus.
Idomu pasidare, ar tokiems specialistams atlieka psichologinius testus, tam, kad ivertintu, ar jie yra psichologiskai tinkami dirbti su kitu zmoniu psichika.

2019-11-14, 13:37 | Registruotas lankytojas 5

Labai gera gydytoja, demesinga, viska ishsamiai paasikina, labai maloni ir draugiska, Atsako i visus klausimus. Zodziu, buvau visiskai patenkinta.

2019-09-28, 12:20 | Registruotas lankytojas 4

Išgelbėjo.. niekada nepamiršiu šios puikios daktarės ir visuomet minėsiu tik geru žodžiu.

2019-04-22, 06:13 | Registruotas lankytojas 1

Rekomendavo pažįstama. Labai nusivyliau šia gydytoja. Visai netiko metodai, nieko naujo apie save nesužinojau, nei kaip sau padėti pasikeisti, nei kaip susitaikyti su savim, kokia esu. Jokių pasiūlymų darbui su savimi. Pablogino būklę.
Amžinas minučių skaičiavimas, mažai žmogiškumo. Labiausiai šokiravo, kai reikėjo susimokėti už konsultacija, kurią atšaukiau "per vėlai" (likus 46, ne 48 valandom).