Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Pupšytė, %

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17048, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22897, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

1.7

2020-09-26, 12:30 | Registruotas lankytojas 2

jauciu, kad vizito metu is psichoterapiautes patyriau psichologini smurta. Siandien del ydomumo pasigooglinau kaip tai atpazinti ir tikrai radau kelis, kuriuos pastebejau vizito metu.

"Kaip atpažinti psichologinį smurtą?

Nors racionaliai įvertinti nėra lengva, tačiau jeigu pastebi šias besikartojančias situacijas, tai jau yra psichologinio smurto ženklai:

bandymai pažeisti asmens pasitikėjimą savimi
vertimas jaustis nesugebančiu priimti sprendimus;
siekis apkaltinti kitą asmenį nebūtais dalykais;
bandymas kontroliuoti kitą asmenį, jį vis tikrinant ir įtarinėjant;"
paimta is: http://psichika.eu/blog/100-psichologinio-smurto-atspalviu-kas-kaip-ir-kodel/

Visus siuos pozymius asmeniskai patyriau vizito metu pas dr Pupsyte.

Su daktares laipsniu zmogus neturetu uzsiimineti psichologiniu smurtu, kaltinti nebutais dalykais (kaip kad atvykus neissimiegojus i vizita ir tai pasakius, kad visada blogai jauciuosi, jei esu neissimiegoju, esu jautresne, labiau jautri stresui, apkaltino, kad atrodziau kaip apsvaigus.).
Bendraujant sukele savo bendravimo maniera stresa ir vizito metu, del to net pradejus luzinet balsui, pasake, kad tokios bukles man reiketu skirti medikamentus!!!! jos nuomone (kas yra wow, kadangi pries du vizitus pas ja jauciausi gerai,, nes viskas gyvenime einasi ta linkme, kuria noriu, siekiu savo tikslu, ir niekas gyvenime is pazystamu tokios nesamones nepasakytu).
Manau, kad su jos ziniomis zmogus neturetu svaistytis jokiom isankstinem nuomonem, ir jei nesugeba pamatyti kai zmogus tiesiog momentini stresa patiria, tai labai abejoju, kad tokiam specialistui apskritai galima leisti dirbti su zmoniu psichika ir zmones jai turetu patiketi savo problemas ir tiketis, kad pades jas issprest, nes mano atveju, gavau daugybe kaltinimu nebutais dalykais ir ieskojima nebutu problemu, turint isankstini nusistatyma.
Daktarei uzkliuvo net tai, kad daug sportuoju, jos nuomone, tai reiskia neadekvatu saves vertinima, nes jos nuomone, man nepatinka mano figura (as siekiu geresnes fizines formos, kadangi esu parasiusi sveikos mitybos ir sporo iphone aplikacija ir jau baigiu fiziskai pasiruosti pratimu filmavimui, sportuoju beveik kasdien po mazdaug dvi valandas). Man mano figura visada patiko, nes visada gaudavau del jos daug komplimentu, tai tokias jos isvadas istraukta is dangaus laaabai nustebino.
Mano nuomone, daktare arba yra labai prastai savo srityje pasirengusi, kuo kazkaip nesinoretu tiketi, kadangi sugebejo apsiginti daktaro laipsni, arba tiesiog neetiskai/neprofesionaliai elgiasi, kuo irgi nesinoretu tiketi, bet daugiau paaiskinimu nerandu tam ka patyriau.
Pries vizitus jauciausi labai net gerai (nemiegojus kartais budavau pikta, bet tas budinga visiem vertinantiems miega), o dabar jauciuosi patyrusi psichologini smurta. Po vizito, nors jau puse metu nerukau, nusipirkau ir per diena surukiau visa pakeli cigareciu. Susiskambinau su pussesere, nes labai reikejo su kazkuo issikalbet, papasakojus apie visa vizito eiga, sake kad ji daugiau pas tokia specialiste mano vietoj tikrai neitu ir visus kontaktus net issitrintu.

Atsiliepimai apie sia specialiste yra labai blogi ir pati savo kailiu patyriau, kad jie yra teisingi.
Linkiu tikrai atkreipti demesi i kitu zmoniu patirti ir atsiliepimus apie specialistus, nes leisti kazkam zaisti su tavo fizine ar psichologine sveikata nera protinga.

2019-11-14, 15:37 | Registruotas lankytojas 4

Labai gera gydytoja, demesinga, viska ishsamiai paasikina, labai maloni ir draugiska, Atsako i visus klausimus. Zodziu, buvau visiskai patenkinta.

2019-09-28, 15:20 | Registruotas lankytojas 3

Išgelbėjo.. niekada nepamiršiu šios puikios daktarės ir visuomet minėsiu tik geru žodžiu.

2019-04-22, 09:13 | Registruotas lankytojas 1

Rekomendavo pažįstama. Labai nusivyliau šia gydytoja. Visai netiko metodai, nieko naujo apie save nesužinojau, nei kaip sau padėti pasikeisti, nei kaip susitaikyti su savim, kokia esu. Jokių pasiūlymų darbui su savimi. Pablogino būklę.
Amžinas minučių skaičiavimas, mažai žmogiškumo. Labiausiai šokiravo, kai reikėjo susimokėti už konsultacija, kurią atšaukiau "per vėlai" (likus 46, ne 48 valandom).