Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Prikockytė, %

Gydytojas patologas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19710, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Prikockytė Ieva dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Prikockytė Ieva?

1.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.7

Gydymas nebuvo veiksmingas

2018-02-03, 00:07 | Registruotas lankytojas 1

Buvo išpjauta dalis gimdos kaklelio dėl (kaip operavęs gyd. pasakė) iki vėž.pakitimų. Po operacijos sakė reikia laukt galutinio atsakymo iš patologų. Labai pergyvenau dėl atsakymo (tuo metu man dar nebuvo 30m.). Sužinojau jog rasti ryškūs ikivėžiniai pakitimai (pasak operavusio gyd. viskas operacijos metu buvo pašalinta). Bet mane vis tiek kankino nerimas, nes iki galo nesupratau kas pas mane buvo blogai. Tpdėl po kelių dienų susiradau šią gyd. kuri tyrė mano gimdos kaklelį. Nuvykus labai maloniai priėmė ir paaiškino mano būklę ir rastus pakitimus, net nupiešdama lape kokie pakitimai rasti ir kad laiku buvo viskas pašalinta. Labai dėkinga gydytojai kad mane nuramino ir paaiškino man suprantamai

Esate Ieva Prikockytė?