Pacientai, kurie rekomenduoja Vaiva Mačionienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05370, Galiojanti

2.3

2019-04-01, 22:39 | 4

Gydytoja priėmė paskirtu laiku, maloniai bendravo ir gydytoja ir slaugytoja, atliko visus reikalingus tyrimus dėl glaucomos. Nepyko, kad mano jautrios akys. Glaucomos nebuvo, rekomendavo pasitikrinti po metų. Rekomenduoju kitiems šią puikią gydytoją ir slaugytoją. Esu iš Rokiškio.

2017-09-25, 18:32 | 1

Atidi, maloni gydytoja. Registruosiuosi sekančiam vizitui.

2017-04-23, 19:03 | 1

Labai maloni,dėmesinga gydytoja. Teko lankytis 3kartus,ir visada buvau patenkinta kaip nuoširdžiai ir rūpestingai gydytoja dirba. Nuoširdus ačiū gydytojai,ir taip pat ten dirbančiai sesutei.

2016-04-10, 15:51 | IP: *.*.*.*
2015-06-15, 12:12 | IP: 78.63.34.93

Labai maloni,draugiška,viską paaiškina,pataria,pastoviai atlieka įvairius tyrimus,negaili žmogui laiko,gali kaip su sau lygia bendrauti.O kartais ir apie anūkus pakalbam.Sėkmės,sveikatos ir laimės linkiu.Rokiškis

2015-05-22, 11:36 | IP: 89.117.128.225

Maloni, išklausanti, rūpestinga, atlieka tyrimus, turi jumoro jausmą, griežtoka- man malonu pas ją lankytis -pacientė iš Šakių miesto.

2014-10-21, 10:21 | IP: 90.134.75.15

Profesionali, maloni, niekada nemoku uz konsultacijas, visada atlieka issamius tyrimus, paaiskina ju rezultatus.

Esate Vaiva Mačionienė?
2014-01-08, 12:41 | IP: *.*.*.*