Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Krivaitienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04521, Galiojanti

Krivaitienė Dalia dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Krivaitienė Dalia?

2018-09-12, 19:10 | 1

Lankomės 10 metų, mano mergaitė užaugusi šios gydytojos priežiūroje. Jei ne šios gydytojos profesionalumas, nežinau kokia būtų mano mergaitės akių situacija. Visada viskas būna atlikta maksimaliai profesionaliai, kiek tai įmanoma mūsų situacijoje, įdedant maksimaliai pastangų.
Didelis dėkui ir sekmės Jums. Siūlau nekreipti dėmesio į "supermamyčių" komentarus.

2018-09-07, 14:49 | 1

Gydytoja nemandagi, nemoloni. Vaikas verkė, klykė per paprasčiausią akių vokų patikrinimo procedūrą , dar tokie pasisakymai kaip gražiuoju niekada nesibaigia ir pasibaisėtini. Labai nusivylėme, kad dar tokių gydytojų yra, daugiau nežadame lankytis ir nerekomenduojame.

2018-06-09, 13:37 | 1

Labai nusivylėme, kadangi lankydamiesi pas šią gydytoją praradome daug brangiausio laiko. Dėje ji nekorektiškai diagnozavo vaiko regėjimo problemą, išrašydavo vis stipresnius akinių receptus, ir net žodžio neužsiminė apie reikalingus daryti pratymus (kurie yra efektyvūs tik iki 6 metų amžiaus!). Jau praėjus dviems metams, kol pasitikėjome ir lankėmes pas gyd. Krivaitienę, paklausiau sesers patarimo pasirodyti kitam specialistui. Tada ir sužinojome apie tokią galimybę - mums iškarto pakeitė akinių receptą, kasdien treneravome silpnesnį akį, ir iškarto, jau nuo pirmų mėnėsių regėjimas pradėjo gerėti! O dabar, dar po 4 metų vaiko regėjimas ženkliai pagerėjo :) O daktarė Krivaitienė sakė, kad su akinių nešiojimu teks susitaikyti visam gyvenimui... Tik jei ne prarasti pirmieji metai, galbūt mums jau visai nereikėtu akinių..

2017-12-01, 22:10 | IP: *.*.*.*
2017-09-08, 16:58 | IP: *.*.*.*
2017-02-11, 11:34 | IP: 88.119.144.166

Lankomės periodiškai - įvertinimas 10 balų kiekvieną kartą. Dukros rega gerėja, žvairumas išsitiesino. Visada priima, net jei nebūna talonėlio. Sekmės daktare.

2017-02-10, 21:33 | IP: *.*.*.*
2017-02-10, 19:12 | IP: 78.56.189.212

Skaičiau pstararąjį komentarą ir labai likau nustebinta,kad ponia galvoja,jog ją apgavo ir parašė didesnę kainą sužinoję,kad negyvena Lietuvoje:)
Lankiausi su vaiku pas šią gydytoją Centre. viską patikrino,paaiškino. prieš eidama pasidomėjau kainomis internete,ten aiškiai parašyta,kad konsultacija ir tyrimai atskirai kainuoja. Ir kainos nesiskiria ar tu Lietuvos pilietis,ar atvykęs,tik reikia pasinaudoti technologijomis ir įsivertinti ar gali apsilankyti tokioje įstaigoje, o nekaltinti kitų,jei nesugebi įsijungti interneto ir susirasti kainyno:)