Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Prakapienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2012-10-10, Nr. MPL-18185, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-08-16, 15:28 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja nekreipė dėmesio į išsakytus papildomus nusiskundimus, nepasidomėjo ar pakankamai i turiu vsistu,paprašius jų išrašyti, išreiškė nepasitenkinimą. Visiškai nesusipažino su ligos istorija,nesiteikė pažiūrėti,kito endokrinologo išvados. Konsultacija užtruko gal 3- 5 min.Nerekomenduoju gydytojos,suabejojau jos kvalifikacija.

2021-08-16, 15:28 | Registruotas lankytojas 4

2021-07-20, 19:31 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja Edita Prakapienė visai nesidomi pacientų.Nėra kvalifikuota darbuotoja, kadangi, buvau atėjus dėl 2-ojo tipo diabeto ,nieko daug neklausinėjo, nieko nepaaiškino vaistų kompensuojamų neišrašė, jupstelių taip pat meošrašė netęneminėjo, kad kompensuojamos, liepė ateiti po metų , nesuprantu kodėl tokie gydytojai turi teisę dirbti su žmonėmis.

2021-07-20, 19:31 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja Edita Prakapienė visai nesidomi pacientų.Nėra kvalifikuota darbuotoja, kadangi, buvau atėjus dėl 2-ojo tipo diabeto ,nieko daug neklausinėjo, nieko nepaaiškino vaistų kompensuojamų neišrašė, jupstelių taip pat meošrašė netęneminėjo, kad kompensuojamos, liepė ateiti po metų , nesuprantu kodėl tokie gydytojai turi teisę dirbti su žmonėmis,

2021-04-28, 11:20 | Registruotas lankytojas 1

Nors daug blogu atsiliepimu, vistiek ejau, tačiau pasigailejau, arogantiška, labai nemaloni, su savo asmeninėm replikom, jau niekad tikrai neisiu

2019-12-20, 06:49 | Registruotas lankytojas 1

Kai kurie gydytojos pasisakymai leidžia abejoti jos profesionalumu bei kompetencija... jau nekalbant apie aroganciją ir abejingumą vyresnio amžiaus pacientui..
Nerekomenduoju, gaila sugaišto laiko.

2019-11-05, 12:21 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Sulaukus vizito pas gydytoją, užtrukau lygiai 3 minutes. Net neklausė ką sakau kaip jaučiuos, paėmus ranką pažiūrėjo pulsą ir pasakė: pagal tyrimus reikėtų gydymo, pagal savijautą ne. Ateikite po 3 mėnesių. Vienų kraujo tyrimų net nežiūrėjo. Jauna spiacialistė, o tiek arogancijos ir nepagarbos pacientui. Liūdna, kai žmogus pasirenka ne tą profesiją.

2019-10-04, 08:39 | Registruotas lankytojas 1

Malonu bendrauti. Mandagi, šilta, malonios išvaizdos ir nestokoja humoro.

2019-03-07, 07:40 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju....labai gaila, kad dabar į darbo rinką ateina tokie jauni žmonės, kurie žino savo teises, bet nežino savo pareigų..jau nekalbu apie hipokrato priesaika.
Buvau siųsta skubos tvarka pas kardiologą ir endokrinologą dėl staigaus širdies ritmo sutrikimo. Reikėjo matyti bendrą organizmo būklę ir nustatyti sutrikimo priežastį, kadangi sergu autoimuniniu tiroiditu tai šeimos gyd. ir kardiologui buvo reikalinga informacija apie skydliaukės sutrikimus. Bet ši jauna ir arogantiška gydytoja nesiteikė į mane net pažiūrėti, numetė mano kortelę seselei ir pasakė, kad eičiau registruotis bendra tvarka. Taip pasielgė su žmogum kuris yra pavojingos būklės...taip aš atėjau savo kojomis ne greitoji atvežė, nes esu dar pakankamai jaunas žmogus.... bet kai susinervavau spaudimas šoktelėjo iki lubų taip ir numirt galėjau. O įdomiausiai tai, kad registratūroje mergaitės susirūpinusios mano būkle lakstė persigandusios, kad su tokiu siuntimu manęs negali išleisti namo ir paskyrė pas kitą gydytoją, kuri be problemų priėmė. Klaisimas tai kaip veikia skubus siuntimas ar gali gydytojas elgtis taip, kad noriu konsultuoju arba ne? Kodėl vienam gydytojui privaloma konsultuoti, o kitam ne....

2018-11-11, 21:51 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja jauna, todėl galvojau tikrai išmanys savo darbą. Tačiau gydytojai nelabai rūpi jos pacientai, ji labiau susirūpinusi savo pažįstamais atėjusiais pas ją konsultacijai. Eilėje pralaukiau 40 min, į kabinetą užėjus pabuvau 40 sekundžių ir išgirdau atsakymą, kad man nieko nėra ir toliau kreiptis į ginekologus. Nelabai gilinosi į tyrimų atsakymus, nepaaiškino kas kur ir kaip.

2018-11-03, 07:24 | Registruotas lankytojas 2

Kadangi tai jauna specialistė, nusprendžiau apsilankyti pas ją, nes galbūt tikėjausi, kad ji turės žmogiško supratimo mano situacijoje, o galbūt ir atnaujintų žinių kalbant apie ligos gydymą. Gydytoja specialistė turėtų žinoti, kad žmogus su skydliaukės hiperfunkcija yra padidintai jautrus emociškai, bet jai vistiek kilo klausimas kodėl aš pravirkau kai pasakė, jog turėsiu nutraukti kūdikio žindymą, nes vaistai su tuo nesuderinami. Man pasakius, kad straipsniai ir tam tikras internetinis tinklalapis (pasiskaiciau patikimus šaltinius prieš eidama, nes tikėjausi, jog gal nebus susidūrusi su užsienio literatūra šiuo klausimu) teigia, jog vaistai yra pakankamai saugūs žindymo metu, ji sudarė vaizdą, kad įsivedė ta psl. internete ir žiūri kas ten rašoma. Naivu galvoti, kad tuo patikėjau. Tuo tarpu kai viena gydytoja man teikė bent kokių vilčių dėl gydymo ir diagnozės, nes dar nebuvo atlikti visi tyrimai, ji visas mano viltis daužė į šipulius, nors tyrimai dar tikrai nebuvo tokie blogi. Lankiausi privačioje klinikoje, bet laiką ji tarsi buvo apskaičiavus kaip konvejeryje ir nors dar turėjau klausimų, o be to dar ir papludus ašaromis buvau, ji mane išprašė iš kabineto: "eikit už durų ir susimokėkit, o aš atsakymą atnešiu". Toje klinikoje dar niekad nėra buvę, kad žmogų išprašytų lauk, paprastai skiriama tiek laiko, kiek žmogui reikia (tuo jokiu būdu nepiktnaudžiauju). Kaip ir minėjau, dirglumas yra ligos požymis, žmogus juk nenueini pas gydytoją tiesiog paverkti. Daugiau pas šį specialistą nesilankysiu.

2018-07-11, 16:06 | Registruotas lankytojas 3

Šauni jauna specialistė, puikiai nustatė diagnozė ir paskyrė gydymą. Dėkoju už profesionalumą, kuris padėjo išsivaduoti nuo ligos ir toliau džiaugtis gyvenimu.

2017-11-13, 19:21 | IP: 193.219.163.162

Lietuva laikosi ant tokių žmonių.

2017-05-31, 22:25 | IP: 188.69.211.202

Puiki gydytoja!

2017-03-13, 09:47 | Registruotas lankytojas 53
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-02, 16:41 | IP: *.*.*.*