Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Politienė, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04581, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Politienė Irena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Politienė Irena?

2021-08-13, 00:39 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi savo srities specialistė. Teko lankytis sunkiu metu, kai galvojau apie blogiausią savo mažylio būklę, bet nuramino, paguodė, pralinksmino, suteikė stiprybės. Išklausanti ir nepanikuojanti, tokia paprasta ir žemiška gydytoja, ko ir dažniausiai reikia žmogui.

2021-04-30, 13:08 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, rūpestinga ir dėmesinga gydytoja. Bendravimas ir gydytojos žmogiškumas pranoko lūkesčius.

2021-04-23, 11:42 | Registruotas lankytojas 2

Galėčiau vardint ir vardint dėl ko niekam nerekomenduočiau šios gydytojos. Pradedant nuo bendravimo, išsisukinėjimo, ir visiško abejingumo. To pasekoje mano skaudi patirtis dėl pirmo nėštumo. Istorija liūdna, ir buvo laiku nesureguota. 5 kartus paklausiau ar su nėštumu viskas gerai, ar atitinka dydis itt. Buvo atsakyta, kad viskas gerai, o kad po jos apžiūros kabinete pradėjau kraujuoti buvo visiškai praignoruota. Sekantį kartą ji man pareiškė, kad 'mes jau pirmą kartą matėm jog nėštumas neatitinka savaičių' (???) Ne šiaip sau klausiau, ar viskas gerai pirmą kartą, kad po to į akis būtų meluojama. Prieš einant pas šią gydytoją, siūlau pasiskaityti daugiau atsiliepimų, gailiuosi, kad to nepadariau aš. Niekam nerekomenduoju.

2020-03-03, 17:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, savo sryties specialiste. Priziurejo mano nestuma pas ja kaip patekau,kadangi buvau gryzus is anglijos ,tai daugiau net klausimu nekilo eiti pas kita. Konkreti,viska puikiai paaiskinanti. Rekomenduoju

2019-11-26, 09:15 | Registruotas lankytojas 8

Puiki gydytoja,labai maloni,skyre pakankamai laiko ir demesio.Didelis Jums Aciu.

2019-10-21, 20:27 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja parekomendavo profilaktines procedūras, apie kurias pati nebūčiau pagalvojusi ir kurių atlikinėti ji neprivalėjo, paskyrė joms laiko jau kitą dieną. Tai padėjo aptikti problemą. Ačiū.

2019-07-01, 13:30 | Registruotas lankytojas 5

Man kažkaip pritrūko domėjimosi ir įsigilinimo į pacientą. Gal tik taip pasirodė, bet norisi ir kad bent kortelę paskaičiusi pasidomėtų, kartais atrodo kad paskubom ir prabėgom priima.

2019-01-22, 09:11 | Registruotas lankytojas 5

Lankiausi sausio viduryje, gydytoja buvo maloni, geros nuotraikos. Kadangi neveikė kompiuterinės sistemos, tai netgi pasiūlė išrašyti popierinį receptą, kad nereikėtų laukti.

2018-10-05, 15:23 | Registruotas lankytojas 1

Dabar mano dukrytei jau 2 metukai. Laukiuosi antro vaiko. Ir pagalvojau, kad turiu kitas nėštukes apsaugoti nuo tokios gydytojos. Nežinau, kaip ji pasirūpintų pataloginiu atveju. Situacijos, kurias atsimenu ir praėjus šitiek laiko.
1. Vizito metu pasiskundžiau, kad labai pykina, kad vemiu kartais net kelis kart į dieną, kad visą išbėrė. Ar čia normalu ir ką galėtų patarti. Gydytoja atkirto, kad pats laikas apsispręsti, ar noriu vaiko. Net pasimečiau tokį atsakymą išgirdusi, bet pagalvojau, kad čia gal nesusipratimas ir toliau pas ją nusprendžiau lankytis. Dar bandžiau galvoti, gal tokios pacientės Šeškinės poklinikoje lankosi. Neskubu nurašyti žmonių. Man tai buvo planuotas ir lauktas nėštumas.
2. Kito vizito metu apršaukė, kad nepristačiau tyrimų. Sakau, kokių. O ji man, ką nežinote, prieš kiekvieną vizitą reikia pristatyti šlapimą. Sakau, tai kaip jį priduot? Pasirodo užmiršo man išrašyti tyrimus. Po šio vizito nusprendžiau vaikščioti pirvačiai ir į 18 sav vizitą neatėjau. Ji man paskambino, kur dingau, gražiai pašnekėjo. Galvoju ok , toliau vaikščiosiu. Bet po to kažkurio vizito metu vėl užmiršo tyrimus, pati priminiau.
3. Kiekvieno vizito metu jaučiausi kalta, kad atėjau, klausimus bijojau užduoti, mane tik ramino tai, kad echo geri, buvau buvusi ir 18 sav. privačiai, sakė viskas gerai. Stengiausi nesusireikšminti.
4. Į tyrimus toks jausmas net nepažiūrėdavo. Buvo juokinga situacija, kai ji pasakė, kad tyrimai geri, o seselė sako, kad ne, kažkas negerai su šlapimu. o tada dar abi pažiūrėjo, kad hemoglobinas pakritęs. Tada iškart pirmas puolimas, tai nemoki surinkti šlapimo. Na kadangi tuo metu skundžiausi dėl paprastėjusios savijautos, vėl nuėjau privačiai, pasakė, kad galbūt nuo vasaros karščio pablogėję tyrimai ir savijauta, kritinės situacijos nėra. Ir vėl nurimau.
4. Vėlavo gimdymas, o man pagal 12 sav. echo buvo plius 7 dienos, o pagal 18 sav. +6. Data nepakeista pagal echo. VGN gydytoja pasipiktino, kad kortelėje nesupildyti tyrimai, kad iš vis neaišku, kada man gimdyt. Galiausiai pagimdžiau oficialiai 41 sav. ir 0 d., tą dieną, kai turėjo skatinti. Nesu tikra, kad ir VGN turėjo laukti, nes gimdant ant kortelės buvo užrašyta didelė rizika. Taip ir neišdrįsau paklausti kodėl. Pagimdžius daktarai sakė, kad vaikas pernešiotas, o akušerė, kad man jau buvo būtina gimdyt.
Viskas baigėsi gerai. Bet niekam nelinkėčiau pas ją lankytis. Niekad nesuprasi, kokia situacija, po vizitų ne ramesnė, o su nerimu išeini.

2018-09-27, 06:14 | Registruotas lankytojas 6

Man viskas patiko, mandagi ir maloni specialistė.

2017-12-01, 12:42 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-18, 09:18 | IP: *.*.*.*
2017-10-09, 13:19 | IP: *.*.*.*
2017-09-28, 11:10 | IP: *.*.*.*
2017-09-15, 10:54 | IP: *.*.*.*
2017-08-30, 00:20 | IP: *.*.*.*
2017-08-28, 15:27 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-07-23, 17:00 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-05-16, 20:21 | IP: *.*.*.*
2017-05-10, 09:46 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-24, 08:53 | IP: 5.20.173.170

Tikrai draugiška, maloni gydytoja. Žmogiška, įsiklausanti, nežiūri atsainiai. Ne kartą lankiausi, nebuvo nė vieno nemalonaus vizito.

2017-03-20, 13:00 | IP: 88.119.145.120

Labai patiko gydytoja. Labai miela, šiltai bendraujanti, atidi. Rekomenduoju.

2017-02-03, 18:21 | Registruotas lankytojas 8

Labai draugiska, maloni lankiausi Seskines poliklinikoje, rekomenduoju.

2016-10-26, 19:34 | IP: 84.240.7.210

Apžiūra įvyko labai greit, neskausmingai. Maloni, išklauso ir greitai priima.