Pacientai, kurie rekomenduoja Irena Politienė, %

Išduota: 2004-12-09, Nr. MPL-04581, Galiojanti

Politienė Irena dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Politienė Irena?

2019-07-01, 16:30 | 4

Man kažkaip pritrūko domėjimosi ir įsigilinimo į pacientą. Gal tik taip pasirodė, bet norisi ir kad bent kortelę paskaičiusi pasidomėtų, kartais atrodo kad paskubom ir prabėgom priima.

2019-01-22, 11:11 | 4

Lankiausi sausio viduryje, gydytoja buvo maloni, geros nuotraikos. Kadangi neveikė kompiuterinės sistemos, tai netgi pasiūlė išrašyti popierinį receptą, kad nereikėtų laukti.

2018-10-05, 18:23 | 1

Dabar mano dukrytei jau 2 metukai. Laukiuosi antro vaiko. Ir pagalvojau, kad turiu kitas nėštukes apsaugoti nuo tokios gydytojos. Nežinau, kaip ji pasirūpintų pataloginiu atveju. Situacijos, kurias atsimenu ir praėjus šitiek laiko.
1. Vizito metu pasiskundžiau, kad labai pykina, kad vemiu kartais net kelis kart į dieną, kad visą išbėrė. Ar čia normalu ir ką galėtų patarti. Gydytoja atkirto, kad pats laikas apsispręsti, ar noriu vaiko. Net pasimečiau tokį atsakymą išgirdusi, bet pagalvojau, kad čia gal nesusipratimas ir toliau pas ją nusprendžiau lankytis. Dar bandžiau galvoti, gal tokios pacientės Šeškinės poklinikoje lankosi. Neskubu nurašyti žmonių. Man tai buvo planuotas ir lauktas nėštumas.
2. Kito vizito metu apršaukė, kad nepristačiau tyrimų. Sakau, kokių. O ji man, ką nežinote, prieš kiekvieną vizitą reikia pristatyti šlapimą. Sakau, tai kaip jį priduot? Pasirodo užmiršo man išrašyti tyrimus. Po šio vizito nusprendžiau vaikščioti pirvačiai ir į 18 sav vizitą neatėjau. Ji man paskambino, kur dingau, gražiai pašnekėjo. Galvoju ok , toliau vaikščiosiu. Bet po to kažkurio vizito metu vėl užmiršo tyrimus, pati priminiau.
3. Kiekvieno vizito metu jaučiausi kalta, kad atėjau, klausimus bijojau užduoti, mane tik ramino tai, kad echo geri, buvau buvusi ir 18 sav. privačiai, sakė viskas gerai. Stengiausi nesusireikšminti.
4. Į tyrimus toks jausmas net nepažiūrėdavo. Buvo juokinga situacija, kai ji pasakė, kad tyrimai geri, o seselė sako, kad ne, kažkas negerai su šlapimu. o tada dar abi pažiūrėjo, kad hemoglobinas pakritęs. Tada iškart pirmas puolimas, tai nemoki surinkti šlapimo. Na kadangi tuo metu skundžiausi dėl paprastėjusios savijautos, vėl nuėjau privačiai, pasakė, kad galbūt nuo vasaros karščio pablogėję tyrimai ir savijauta, kritinės situacijos nėra. Ir vėl nurimau.
4. Vėlavo gimdymas, o man pagal 12 sav. echo buvo plius 7 dienos, o pagal 18 sav. +6. Data nepakeista pagal echo. VGN gydytoja pasipiktino, kad kortelėje nesupildyti tyrimai, kad iš vis neaišku, kada man gimdyt. Galiausiai pagimdžiau oficialiai 41 sav. ir 0 d., tą dieną, kai turėjo skatinti. Nesu tikra, kad ir VGN turėjo laukti, nes gimdant ant kortelės buvo užrašyta didelė rizika. Taip ir neišdrįsau paklausti kodėl. Pagimdžius daktarai sakė, kad vaikas pernešiotas, o akušerė, kad man jau buvo būtina gimdyt.
Viskas baigėsi gerai. Bet niekam nelinkėčiau pas ją lankytis. Niekad nesuprasi, kokia situacija, po vizitų ne ramesnė, o su nerimu išeini.

2018-09-27, 09:14 | 4

Man viskas patiko, mandagi ir maloni specialistė.

2017-12-01, 14:42 | 1

Tikrai nerekomenduociau sios gydytojos! Buvo like 2 sav. iki gymdymo,pajutau kad po truputi teka vandenys. Per apziura ji pasake kad cia tikrai ne vaisio vandenys ir pergyventi nera ko. As bereikalo jaudinuosi ir issigalvoju sau problema. Viskas gerai,pagymdysiu laiku. Po savaites pasijutau blogai,nuvaziavau i ligonone,ten mane apibare kad jau beveik nebeliko
vandenu,ir ko as taip ilgai laukiau?! Po skatinimo pagimdziau ta vakara, aciu Dievui, sveika kudiki , bet deja veliau turejau nemaloniu pasekmiu ...

2017-10-18, 12:18 | IP: *.*.*.*
2017-10-09, 16:19 | IP: *.*.*.*