Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Pociūtė-Kurlavičienė, %

Išduota: 2016-03-07, Nr. MPL-20889, Galiojanti

Išduota: 2011-07-08, Nr. MPL-17186, Galiojanti

Pociūtė-Kurlavičienė Edita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pociūtė-Kurlavičienė Edita?

2019-01-08, 20:53 | 1

Nuostabi gydytoja. Labai gaila, kad isejo is Kardiolitos (ir labai gaila , kad Kardiolitos nupirko Bmp....). Kai tik suzinosiu kur gydytoja dirba, kraustysimes paskui...

2018-11-20, 18:45 | 4

Mūsų mylima šeimos gydytoja! Visada apžiūrės, visada patars, atsakys į visus klausimus. Labai džiaugiamės turėdami tokią šeimos gydytoją! Tik dėl jos mes lankomės Kardiolitos klinikoje.

2017-11-14, 15:11 | 1

Labai šauni ir kopetetinga daktarė.

2017-07-02, 21:00 | IP: 88.222.187.210

Ši gydytoja puiki. Esu prisirašiusi prie klinikos, kurioje ji dirba šeimos gydytoja. Negaili laiko, patarimų ir siunčia viską išsamiai pasitikrinti. Labai džiaugiuosi.

2017-01-07, 13:45 | IP: 78.63.195.221

Tikrai labai džiaugiuosi, būdama šios gydytojos paciente, retai kada sutinku tokių malonių, rūpestingų ir žmogiškų specialistų. Niekuomet negaili patarimų, kai reikia nukreipia pas tinkamą specialistą tyrimams. Taip pat esu labai dėkinga už tai kad tik šios gydytojos pagalba pavyko atlikti tuo metu taip reikalingus genetinius tyrimus, kai Kauno Klinikos pasakė, "deja vietų nėra".

2017-01-07, 13:44 | IP: 78.63.195.221