Pacientai, kurie rekomenduoja Sigitas Strupas, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2009-02-27, Nr. MPL-12616, Galiojanti

2017-11-09, 20:41 | IP: 78.56.49.102

Atidus chirurgas ir malonus žmogus. Teko į jo rankas patikėti savo vaiką, ir, atrodo, kad chirurginę problemą išsprendė iš esmės.

2017-10-20, 02:28 | IP: 78.63.7.15

Nuostabus gydytojas, savo srities specialistas, nuosirdus, geranoriskas. Aciu jam, kad dirba toki sunku ir atsakinga darba taip nuosirdziai nenuilsdamas.

2017-03-03, 11:53 | IP: *.*.*.*
2016-11-25, 16:05 | 1

Gydytojas mane opetavo kai man buvo 9mėn. (1990metais). Asmeniškai aš jo neprisimenu, bet esu jam labai dėkinga už viską nes operaciją buvo ganėtinai sudėtinga. Iš tėvų pasakojimų apie šį specialistą susidariau pačią geriausią nuomonę. Tariu patį nuoširdžiausią Ačiū.

Agnė

2016-10-29, 17:17 | 1

Puikus, rupestingas, geranoriskas gydytojas, savo srities specialistas. Maloniai bendrauja, kantriai atsako i visus rupimus klausimas. Rekomenduociau kiekvienam!

2016-07-01, 03:25 | IP: 86.38.129.227

Labai geras ir rūpestingas gydytojas. Po operacijos kelis kartus buvo užėjęs pas vaiką pasiteirauti kaip jaučiasi.Nors turėjom nedidelę operaciją , apgamos šalinimą. Man, mamytei, viska paaiškino. Tikrai visiems rekomenduoju. O gydytojui didelis AČIŪ!!! daugiau tokių gydytojų!

2014-08-19, 15:20 | IP: 82.135.213.5

Aciu gydytojui uz atlikta operacija musu maziukui. Operacijos vieta - randas minimalus. Labai profesionaliai, tvarkingai ir graziai atlikta operacija. ACIU

2014-08-06, 23:07 | IP: 78.56.153.163

ACIU! Uz gydyma, uz rupesti, uz kantrybe!

2011-12-05, 11:54 | IP: 86.100.51.199

DIDELIS AČIŪ.

2011-08-23, 23:07 | IP: 78.56.248.110

Prieš 15 metų buvau dar vaikas. Tačiau visada norėjau padėkoti gydytojui už rūpestingumą, profesionalumą, atidumą ir palaikymą. Galiu drąsiai teigti, kad šis gydytojas yra geriausias!!! Didžiausias AČIŪ Jums!