Pacientai, kurie rekomenduoja Rima Piličiauskienė, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09551, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09551, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Piličiauskienė Rima dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Piličiauskienė Rima?

2023-08-24, 15:43 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano apsilankymo metu gydytoja pertraukinėjo, kalbėjo grubiu tonu.Tai buvo paskutinis lašas, nusprendžiau pereiti pas kitą gydytoją, kuo labai džiaugiuosi. Ačiū, p. gydytoja, kad savo elgsena ir nemandagumu, pastūmėjote mane kuo greičiau pakeisti gydymo įstaigą bei šeimos gydytoją.
Buvo labai nemaloni man ir biski arogantiška kartais ,visai nesigylino į mano problemas,,nedavė issipasakoti apie savo nusiskundimus iki galo.

Tikrai niekam nerekomenduoju.

2022-10-20, 20:05 | Registruotas lankytojas 1

Labai aukštos kvalifikacijos gydytoja. Geriausia šeimos gydytoja kiek esu sutikęs.

2022-10-20, 16:05 | Registruotas lankytojas 2

Likau labai nepatenkinta gydytoja, nes paskambinusi nepakomentavo išvadu, del ko buvo darytas rentgenas, kai paskambinau kokie kraujo rezultatai, negalėjo atsakyti, nes konsultavo kita pacienta, liepe registruotis karpol.lt, kuris neveikė, o i e.sveikata nei tyrimo rezultatai, nei rengenas nebuvo ikelti. Nors buvo stiprus uzdegimas, nepasidonejo rezultatais, nedave talonelio ir liepe eiti i darba. Del ko kilo organizme stiprus uzdegimas net nesigilo.

2022-10-20, 16:05 | Registruotas lankytojas 2

2020-09-28, 13:18 | Registruotas lankytojas 1

Konkreti, profesionali gydytoja, matanti pacientą kaip vientisą organizmą, o ne atskirus jo organus.
Jaučiuosi saugi ir pilnai gyd. Rima pasitikiu.

2018-03-17, 16:25 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Rima Piličiauskienė?