Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Pileckienė, %

Gydytojas radiologas

Išduota: 2016-07-12, Nr. MPL-21529, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pileckienė Laima dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pileckienė Laima?

2.3

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Nėra įvertinimų

2023-01-10, 10:27 | Registruotas lankytojas 818

Nerekomenduočiau šios gydytojos,nes nepaskaitė siuntimo ir klausė,ką reikia žiūrėti.Kasos,kepenų,tulžies,šlapimo pūslės ir inkstų apžiūra truko rekordiškai trumpai apie 1 min.Pakomentavo tik apie kepenis ir kasą,o apie tulžies pūslę ir inkstus nė vieno žodžio.Aprašyme buvo parašyta,kad rastas polipas tulžies pūslėje.Nepasitikiu šia gydytoja ir esu nepatenkinta tokia apžiūra.