Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaras Pikūnas, %

Šiaulių Affidea klinika
Kauno Affidea klinika

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16511, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2018-01-09, Nr. MPL-22729, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pikūnas Gintaras dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pikūnas Gintaras?

Šiaulių Affidea klinika
Kauno Affidea klinika
2024-03-16, 20:04 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas! Dvi operacijos, sudėtingos operacijos, ir abi puikiai pavyko. Gydytojas konkrečiai ir suprantamai apibūdino situaciją, atidžiai sekė pooperacinę būklę, patarė dėl tolimesnio gydymosi, begalo profesionalus. Didelis ačiū! Ir didžiausios sėkmės :)

2024-01-06, 22:54 | Registruotas lankytojas 2

Visi vizitai ir operacija praėjo sėkmingai. Džiugu, kad jauni daktarai ambicingi, gabūs ir patikimi. Pats daktaras turi aštresnį humoro jausmą, tikrai sako tiesiai be užuolankų, tas yra puiku! Konsultacijos buvo aiškios, ir operacija greita ir sklandi. Didelis Ačiū!

2023-03-02, 15:48 | Registruotas lankytojas 3

Rugsėjo men.operavo lipomą buvau užsiauginusi nemažą,esu nuoširdžiai dekinga Gyd.Pikūnui už atliktą operaciją,praėjo pusmetis ,rando kaip nebūta,siūlė sugijo greitai ir gražiai.Puikus,dėmesingas gyd.Gaila,kai kurie komentarai ne itin malonūs,bet supraskite Gydytojo nuovargį,buvau tik dieną,ir operacijos sekė viena paskui kitą,ir visas jas atliko Gydytojas Pikūnas.Sveikatos ir ištvermės tokiu tempu bėgant.

2023-01-18, 20:26 | Registruotas lankytojas 3

Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojui už puikiai atliktą operaciją ir už priežiūrą. Tai chirurgas iš didžiosios raidės, puikiai išmanantis savo darbą ir dirbantis iš širdies. AČIŪ

2022-04-08, 15:52 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus AČIŪ gydytojui už rūpestį ir atliktą operaciją mano 80m. mamai. Dėkoju savo ir mamytės vardu, kuri labai patenkinta gydytojo rūpestingumu bei humoro jausmu :-) Labai jautru, kad vyresnis žmogus nėra nurašomas, kaip daug kur vyrauja nuomonė, kad "toks amžius ir nieko nebesitikėkit". Paslauga atlikta Raseinių ligoninėje.

2021-07-13, 13:09 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju šio gydytojo! Labai nemandagus, atstumiantis! Atvežame 4 metų berniuką su kirstine žaizda rankoje, ne tik kad nemokėjo su vaiku bendrauti, bet dar ir išsityčiojo iš vaiko,kai pasakė kuo nori būti užaugęs. Kai paklausiau kada išimti siūles - apšaukė mane,kad kvailą klausimą uždaviau! Jo atsakymas buvo "kai užgis ir išimsit!!!" Ar taip turi bendrauti profesionalus chirurgas? Manau jis išvis neturėtų dirbti tokio darbo! Tik blogiausi atsiliepimai! Niekam nelinkiu susitikti tokio gydytojo. Liežuvis sunkiai verčiasi jį tokiu vadinti.

2021-05-19, 21:20 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju, nes mano nuomone ne tik, kad ne kompententingas, bet ir nenorintis bendrauti ir sėdintis ne savo rogėse. Gal, kad buvau priimta pavakare, apie 17 val, gal buvo pavargęs? Nepaaiškino nieko, o ir diagnozė buvo neteisinga. Jei nematė lūžio - galėjo pakartoti rentgeno nuotrauką. O gal man reikėjo, užuot kentėjus skausmą - rėkti ? Pasiūlė tik, jei bus blogiau, nei priėmimo metu - registruotis konsultacijai, o kai bandžiau Raseiniuose prisiregistruoti Gegužės pradžioje - taloną pasiūlė LIEPOS mėnesiui! Šis įvertinimas yra tik maža dalelė to, ką jaučiu.

2020-05-10, 08:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdus.Rūpinasi.Mandagus su kiekvienu ligoniu.Dar guliu ligoninėje dėl uždegimo apendicito.žarnyno .nes pavėlavau atvykti laiku.Dėkinga kad jis gydo mane

2020-02-12, 20:13 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū už profesionalumą ir rūpestį.

2018-07-05, 07:17 | Registruotas lankytojas 1

Geras gydytojas atsake i visus rupimus klausimus

Esate Gintaras Pikūnas?