Pacientai, kurie rekomenduoja Marius Petrulionis, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17345, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2016-07-05, Nr. MPL-21288, Galiojanti

Petrulionis Marius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Petrulionis Marius?

2020-03-25, 11:47 | 1

Gydytojas mane apžiūrėjo naktį Stebėjimo palatoje. Nors mano diagnozės nustatyti ir nepavyko, tačiau atliko visus įmanomus tyrimus, išsamiai informavo mane apie esamą situaciją.
Vėliau telefonu teiravosi dėl mano savijautos. Patys geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos.

2019-05-29, 07:21 | 1

Demesingas,malonus

2018-12-18, 16:39 | 1

Norėčiau Jums išreikšti ypatingą padėką už profesionalų gydymą, dėmesį ir geranorišką požiūrį į pacientus. Linkiu Jums sveikatos, laimės, sėkmės Jūsų nelengvame, bet naudingame ir kilniame darbe!
Su padėka ir pagarba. Juzef Druto

2018-07-11, 11:24 | 2

Puikus gydytojas, rekomenduoju, išsamiai viską paaiškina tiek prieš operaciją, tiek po jos, dėmesingas kiekvienam pacientui. Dėkoju!
Aurimas M.

2018-03-24, 09:05 | 2

Labai malonus, taktiskas, savo srities profesionalas. Ir dar labai simpatiskas kaip vyras.

2018-02-25, 17:23 | 1

Puikus gydytojas. Atidus, nuoširdžiai rūpinasi pacientu prieš operaciją ir po jos. Tikras savo srities profesionalas. Nuoširdžiai dėkoju už labai gerai atliktą operaciją. V. Aleksa

2018-01-13, 10:47 | 1

labai geras specialistas neturiu priekaištū. stebint iš šalies iškarto matosi kad žino ka daro. viska paaiškina tiksliai ir aiškiai . žodžiu super rekomenduoju. T.Ramūnas.

2017-09-04, 14:40 | 1

Labai šaunus ir dėmesingas gydytojas.Sveikatos ir sėkmės ,toliau gydant ligonius.

2017-08-30, 02:36 | 2

Tikras savo srities žinovas-profesionalas.
Ačiū Gerb.Gydytojui už profesionalumą,taktiškymą,nuoširdumą,dėmesingumą.Už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.
Ačiū iš visos širdies.Linkiu,Jums kuo geriausios kloties ir sekmės.
Su didžiausia pagarba,
Vytautas Misikonis.

2017-04-29, 14:10 | 1

Gydytojas iš pašaukimo - atsidavęs profesijai, mandagus, kultūringas

2016-11-08, 12:39 | 2

Dėkinga gydytojui už puikiai atliktą operaciją. Mandagus, konkretus ir dėmesingas specialistas. Linkiu sėkmės šiam jaunam ir manau, kad perspektyvias gydytojui.