Pacientai, kurie rekomenduoja Augusta Petrušaitė, %

Registracija čia ir dabar

Išduota: 2017-08-04, Nr. MPL-22576, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2017-08-04, Nr. MPL-22576, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Registracija čia ir dabar
2022-02-02, 15:16 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau su šia gydytoja. Viskas vyko sklandžiai, labai palaikė gydytoja, išsamiai paaiškino kaip ką daryti. Buvo maloni, pagyrė, kad labai gražiai gimdžiau, kas tokioje situacijoje, gimdant pirmą kartą labai gerai nuteikia. Švelni, maloni. Išleidžiant namo atėjo pasidomėti savijauta, buvo jautri ir supratinga, paaiškino apie žindymą, kaip tą daryti, apie psichologinę būseną po gimdymo. Džiaugiuosi, kad būtent ši gydytoja buvo su manimi.

2021-09-06, 12:28 | Registruotas lankytojas 1

Džiugu, kad pagaliau pradėjo daryti cezario operacijas, kai tai yra reikalinga. Dar prieš keletą savaičių į sudėtingą situaciją pažvelgėte su pašaipa ir arogantiškumu. Nemanau, kad tokie žmonės turėtų dirbti vaisingumo klinikoje, kur padeda susilaukti vaiko, tačiau nepadeda jo pagimdyti be pasekmių. Šiai dienai vaikui viskas gerai, mamai reikalinga psichologinė pagalba. Ačiū!

2021-08-13, 08:29 | Registruotas lankytojas 2

Patys geriausi atsiliepimai apie šia gydytoja. Dėl susiklosčiusios situacijos vaikelio natūraliai gimdyti negalėjau, todėl gydytoja atliko CP. Apie operacija viska papasakojo, labai palaikė ir nuramino. Labai nuoširdi, atsakinga gydytoja, nuoširdžiausia padėka.

2021-03-30, 15:51 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai niekam nerekomenduoju! Tikiuosi, kad man daugiau neteks susidurti su šia gydytoja, kuri su manimi prieš gimdymą bendravo šiurkščiai, grubiai, nemandagiai. Detalių neatskleisiu... Kiti gydytojai buvo nuostabūs, bet ne ji... Linkiu jai pasikeisti ..

2021-03-17, 16:17 | Registruotas lankytojas 2

REKOMENDUOJU! Labai kompetentinga, be galo atidi, maloni, rūpestinga gydytoja!

2021-03-16, 15:49 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju ! Labai žmogiška, miela ir išmananti gydytoja! ????Net savo asmeninį laiką aukoja dėl pacientų! ????????

2021-03-13, 11:43 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju gimdyti pas šią gydytoją, nes mano manymu, trūksta kompetencijos priimant sprendimus sudėtingose situacijose. Ar profesionalas gali pasakyti, kad moterys anksčiau kažkaip pagimdydavo ir be cezario, kai pacientės siauras dubuo, vaisius didelis, galva neįsistato, vaisiaus padėtis netaisyklinga, ilgas bevandenis periodas? Ar viduramžiais gyvename? Natūralumas ne visada geriau nei CP. Rezultatas nedžiuginantis, vaikui reikalinga reabilitacija, motinai psichologinė pagalba.

2021-02-12, 15:26 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja priėmusi mūsų vaikelį Klaipėdos gimdymo namuose. Labai esame dėkingi jai už puikią priežiūra, palaikymą, bei visko paaiškinimą.
Pačios didžiausios rekomendacijos!

2021-02-09, 21:21 | Registruotas lankytojas 1

10/10! Labai gera gydytoja! Išsamiai pasiškins, patars, palaikys, išklausys! Labai patenkinta profesionalia pagalba!

2021-01-22, 09:49 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, nemaloniai elgiasi su nešciosiomis, jei nori pasakyti, kaip jauties, ar ko paklausti nesiklauso ir bendrauja su pašaipa. Tik pasakoja savo ir liepia jos klausytis. Nustatė viena liga apie kurią ir tesneka, o kitos problemos, net nerūpi. Išrašo siuntimą pas kitą gydytoja, o kai paklausi ar numeri įstaigos uzrasysit kur kreiptis, su pašaipa yra pasakoma visų numeriu aš nežinau, tai bent įstaigos pavadinimą galima užrašyti. Tokiu gražiu ir jautriu laukimo metu negalima elgtis taip su nesciaja.

2021-01-14, 12:01 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Gimdžiau savo dukrą būtent su ją, džiaugiuosi už jos rūpestį gimdyvėms.

2020-12-08, 08:12 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai nuoširdi, rūpestinga, paslaugi, žmogiška. Prižiūrėjo mano nėštumą, visuomet atsako į visus klausimus net ir ne darbo metu. Iškilus problemai, suteikė visą pagalbą neatidėliodama. Rekomenduoju!

2020-02-23, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja esu labai dekinga už dėmesingumą,įsiklausymą.Į visus klausimus gavau atsakymus,minėsiu visada tik geru žodžiu .

2019-09-19, 09:54 | Registruotas lankytojas 1

Uždavinėjo tikslius klausimus ir atsakė į visus iškilusius. Labai maloni, stengėsi sumažinti įtampą su kuria atvažiavau ir tai pavyko.

2019-08-13, 05:58 | Registruotas lankytojas 2

Tokių gydytojų kaip ši norisi sutikti kuo daugiau. Esu labai patenktinta visapusiškai šia profesionale. Šilta, maloni ir konkreti. Dukrytė išvydo pasaulį su šia gydytoja. Kreipsiuosi ir kitą kartą.

2019-05-12, 13:21 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-10, 05:42 | Registruotas lankytojas 1

Jauna, perspektyvi gydytoja. Šiltai bendraujanti, nejaučiamas barjeras tarp gydytojos ir pacientės. Domisi naujovėmis, nebijo prisiimti atsakomybės. Pasisekė man, kad mane gydė tikrai gera gydytoja.

2019-04-09, 14:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai gera gydytoja, iš ties visoms rekomenduoju. Nuoširdi, kompetetinga, skyrė daug laiko!
Atsakė į visus rūpimus klausimus!
Tokių gydytojų Lietuvai ir reikia! 10/10

2019-04-09, 13:55 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionali gydytoja, išmananti savo darbą. Labai jautri, geranoriška, nuoširdi, be galo mandagi ir dėmesinga pacientei.
Rekomenduoju šią gydytoją besirūpinančioms savimi moterims!

2019-04-01, 13:43 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, kurią džiaugiuosi atradusi. Lankausi pas ją nėštumo metu. Labai rūpestingai prižiūri eigą, atsako į klausimus, pasidomi, be reikalo negąsdina, gana betarpiškai bendrauja, kas suteikia jaukumo ir saugumo jausmą kiekvieno apsilankymo metu.

2019-03-30, 23:03 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-03, 15:06 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Rado kokia problema, puikiai paaiškino ką daryti. Esu dėkinga

2018-03-27, 07:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.