Pacientai, kurie rekomenduoja Augusta Petrušaitė, %

Išduota: 2013-07-15, Nr. MPL-18727, Galiojanti

Išduota: 2017-08-04, Nr. MPL-22576, Galiojanti

2020-02-23, 15:34 | 1

Puiki gydytoja esu labai dekinga už dėmesingumą,įsiklausymą.Į visus klausimus gavau atsakymus,minėsiu visada tik geru žodžiu .

2019-09-19, 12:54 | 1

Uždavinėjo tikslius klausimus ir atsakė į visus iškilusius. Labai maloni, stengėsi sumažinti įtampą su kuria atvažiavau ir tai pavyko.

2019-08-13, 08:58 | 2

Tokių gydytojų kaip ši norisi sutikti kuo daugiau. Esu labai patenktinta visapusiškai šia profesionale. Šilta, maloni ir konkreti. Dukrytė išvydo pasaulį su šia gydytoja. Kreipsiuosi ir kitą kartą.

2019-05-12, 16:21 | 2

Labai nemaloni gydytoja neturinti normaliu bendravimo igudziu su jaunomis slaugemis elgesi kaip su sunimis

2019-04-10, 08:42 | 1

Jauna, perspektyvi gydytoja. Šiltai bendraujanti, nejaučiamas barjeras tarp gydytojos ir pacientės. Domisi naujovėmis, nebijo prisiimti atsakomybės. Pasisekė man, kad mane gydė tikrai gera gydytoja.

2019-04-09, 17:56 | 1

Labai labai gera gydytoja, iš ties visoms rekomenduoju. Nuoširdi, kompetetinga, skyrė daug laiko!
Atsakė į visus rūpimus klausimus!
Tokių gydytojų Lietuvai ir reikia! 10/10

2019-04-09, 16:55 | 1

Labai profesionali gydytoja, išmananti savo darbą. Labai jautri, geranoriška, nuoširdi, be galo mandagi ir dėmesinga pacientei.
Rekomenduoju šią gydytoją besirūpinančioms savimi moterims!

2019-04-01, 16:43 | 1

Puiki gydytoja, kurią džiaugiuosi atradusi. Lankausi pas ją nėštumo metu. Labai rūpestingai prižiūri eigą, atsako į klausimus, pasidomi, be reikalo negąsdina, gana betarpiškai bendrauja, kas suteikia jaukumo ir saugumo jausmą kiekvieno apsilankymo metu.

2019-03-31, 01:03 | 3

Gimdžiau pas šia gydytoja.
Sakyčiau trūksta jai laiko pacientams.trumpam užsukdavo.
Nėra iš švelniuju.kažkiek bjauroka.
Kenčiau didžiausius skausmus ir net nepasiule nuskausminamuju.gal lauke atlygio.....

2018-08-03, 18:06 | 1

Puiki gydytoja. Rado kokia problema, puikiai paaiškino ką daryti. Esu dėkinga

2018-03-27, 10:45 | 1

Augusta Petrušaitė. Nerekomenduočiau šios nekompetetingos ir neatsakingos gydytojos. Atsargiai!!! Nesilaiko konfidencialumo.