Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Petrikonienė, %

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11705, Galiojanti

Petrikonienė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje

2.2

2.2

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.1

1.5

1.8

Nesidomėjo

2019-08-08, 11:16 | 1

Esu nekonfliktiška asmenybė ir piktų komentarų šiaip niekad nerašau, bet šita asmenybė tikrai to nusipelno, gyditoja nepavadinsi. Nuolat paranojoje, kad ją įrašynėja telefonu, bando jos klausytis. Antra kart atėjus dėl tos pačios ligos viską reikėjo pasakot iš naujo, nors viskas buvo užrašyta knygelėje, 3 kart paklausiau kaip kraujo tyrimai, nebuvo atsakyta. Nervingai 3 kart paklausė kiek man metų, visus kartus atsakymas buvo tas pats. Išputė burbulą nieko neatsakynėdama, jau galvojau man koks vežys. Apie tyrimus plačiau papasakojo seselė kuri pakartotinai ėmė kraują, pati sudvejojusi gyditojos kompetencija, nes pakartotinai vakare kraujo ir analizų nieks neduda, nes kaip seselė sakė išvis iš poliklinikos su vakariniais analizais neišeisit,o gyditoja pasakė eiti tą pačia diena. Nors pati nusiuntė kardiogramos daryt, nepasižiūrėjo jos kol neparašiau, ar ji gera atsakymo negavau, taip kaip ir ar spaudimas geras. Kiti perskaityti komentarai labai atitinka realybę, nesuprantu kodėl jai leidžiama dirbti.

2019-07-23, 13:31 | 1

Bėkit, jei tik galit. Nestabilios psichikos daktarė, kuri neturėtų gydyti žmonių. Ateini su rimtomis problemomis, o ji tave išjuokia, nes jai bloga nuotaika. Siaubas.

2019-03-26, 17:22 | 1

Esu labai nepatenkinta šios gydytojos atsainiu požiūriu į pacientus. Mano atveju buvo stengiamasi nustumti mane kitiems specialistams, nors ji turėjo išduoti nedarbingumo pažymėjimą. Kol laukiau prie jos kabineto, ne vienas jos pacientas sypteldamas ar rimtai pasakė, jog: kalbėkite atsargiau, gal jai bus bloga nuotaika ir pan. Nesuprantu, kaip tokį prasta vertinimą turinti medike randa darbą ir pacientus...

2019-03-18, 17:31 | 1

Atejau nurodytu laiku, priieme, viska paaiskino, I klausimus atsake, maloni. 10/10

2019-02-01, 13:30 | 1

Nesuprantu kaip tokiai daktarei leidzia dirbti su zmonemis. Psichiskai nesveikas zmogus!!!!