Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Petrikonienė, %

Registracija čia ir dabar
Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11705, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrikonienė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

48% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.2% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

47.3% Complete
2.4

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

38.8% Complete
1.9

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

43.4% Complete
2.2

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

49.5% Complete
2.5

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.5% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Pacientų atsiliepimai
2022-02-11, 21:03 | Registruotas lankytojas 1

Net priešui nerekomenduočiau šios daktarės. Gydo pagal nuotaika. Prie kabineto tekdavo laukti gan ilgai, nes daktarė užsirakindavo ir užsiimdavo savo reikalais. Laiko skirti stengiasi kuo mažiau. Į kitų daktarų diagnozes reaguoja taip, lyg jos būtų išgalvotos. Receptinius vaistus išraso "kaip papuola", dažnai kyla problemos vaistinėje. Apsilankymas pas ją, kelia nerimą ir stresą, nes jautiesi kaltas, kad kreipeisi pagalbos ir gydymą skiria nenorom. Tokia "nuostabi" ši daktarė.

2021-09-29, 11:39 | Registruotas lankytojas 1

Šios daktarės nerekomenduoju. Esu jos pacientė jau kelis metus, per tuos kelis metus net ir sirgdama stipriau vengiau vykti į polikliniką, nes ši daktarė tokius jausmus ir tesukelia: baimę, nepasitikėjimą daktarais. Visada kalba labai atsainiai, nemaloniu tonu, žiūri lyg esi prastesnis. Šįkart nuvykau pas ją su nemaža problema, tačiau siuntė darytis visiškai kitokių tyrimų. Grįžus, paklausus ar gali padaryti reikiamus tyrimus, ji pareiškė, kad ji nežino, ar poliklinikoje juos daro (teko domėtis, ir tokie tyrimai yra atliekami). Jei nebūčiau paprašius konkretaus tyrimo, ji nebūtų manęs išvis siuntusi jo darytis. Nuėjus darytis tyrimo, pasirodo, kad neišrašyti reikiami dokumentai ir siuntimai, teko grįžti pas daktarę. Grįžus pas ją, ji net neįsileido manęs į kabinetą, išėjo į koridorių ir tiesiogine to žodžio prasme, mane apšaukė visiems aplinkiniams stebint. Tikrai neieškau su daktarais konflikto, tačiau ši "daktarė" tiesiog jų šaukiasi. Iš 3-io karto pavyko gauti reikiamus siuntimus. Prieš tai mokėjimo lape buvo privelta klaidų, dėl ko teko ir apsimokėti ne už tuos tyrimus.. :) Kiek teko laboratorijoje girdėti iš ten dirbančių asmenų, su šia daktare bėdų būna pastoviai. Tikrai nuoširdžiai niekam jos nerekomenduoju. Žmogus ji gal ir būtų neblogas, bet jokio pašaukimo padėti kitam.

2021-09-17, 17:05 | Registruotas lankytojas 1

Žmogui reikėtų paieškoti savęs kitose srityse, jokios meilės darbui, pagarbos ligoniui. Šio žmogaus net veterinaru pavadinti negalima.

2021-07-03, 18:44 | Registruotas lankytojas 3

Deja, patirtis neigiama. Šiurkšti ir arogantiška moteriškė. Neatsako į pasisveikinimą(!), net nepažvelgia, sutelkusi visą dėmesį į savo kompiuterį. Labai nenoriai išrašė receptą būtiniems nuolat vartojamiems vaistams. Apie kitą problemą nenorėjo net išklausyti, teko kreiptis kitur. Pasakė moralę, kokia ji patyrusi specialistė (nieko jai nesakiau, gal tiesiog pajuto nusivylimą). Jaučiausi elgeta ar nusikaltėliu. Išmatavo kraujospūdį. Problemų neišsprendė.

2021-05-18, 15:26 | Registruotas lankytojas 2

Puiki mūsų šeimos Gydytoja. Jautrios širdies ir aštraus proto. Ačiū, mielai Daktarei.

Pagarbiai, Gražina Lukošiūnaitė.

2021-05-16, 16:37 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduočiau. Mano patirtis prasta. Kartą sulaukus savo ir taip vėluojančios eilės ir užėjus į kabinetą nerado mano kortelės (nors vizitas užregistruotas buvo prieš savaitę), tad išsiuntė susirasti kortelę... Grįžau ir vėl laukiau už durų, nes viduj jau kitas pacientas. Arba paskiria siuntimą tyrimui, slaugytoja užregistruoja pas specialistą, paskiria laiką, o kai atvyksti, tada sužinai, kad siuntimo vis tik nėra... Ne kartą teko klausytis dejonių apie prastą kolektyvą ir ją "šantažuojančius, gydymo reikalaujančius" pacientus... Tonas dažnu atveju pakeltas, pasijauti dieną sugadinęs kad kreipeisi.

2021-04-01, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Puiki Gydytoja.Mano 85 metų tetai skyrė tiek dėmesio , išsamiai skyrė tyrimus,operatyviai reagavo į pakitimus juose. Nenurašė visų pokyčių garbaus amžiaus problemoms. Dėkinga ,gerbiamai Gydytojai už atidumą, dėmesį,profesionalumą.Sėkmės gydant pacientus! Su pagarba Janinos Meškauskienės dukterėčia Gražina .

2020-12-03, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, labai keista buvo skaityti tiek negatyvių komentarų apie šią gydytoją. Galiu pasakyti, kad gydytoja turi kompetenciją ir visada pataria, kaip gydytis. Kas metus einu pas ją pasitikrinti, priduodu kraują, daro kardiogramą, patikrina inkstus (neprisimenu, kaip ten ta procedūra vadinasi). Jos asistentė /seselė kitame kabinete iškart viską sudėlioja tinkamu laiku. O tada aptariami visi tyrimai.
Iš negatyvių komentarų susidariau įspūdį, kad daugelis patys bandot aiškinti gydytojai, kaip gydyti, tai gal dėl to ir kyla konfliktai. O, jei paklaustumėt, paprašytumėt patarimo maloniu tonu, pasiklaustumėt, ar yra pigesnių vaistų tokiai ligai gydyti ir pan., ir išvengtumėt konfliktų.
Aš mielai rekomenduoju šią gydytoją.

2019-12-17, 11:48 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau niekam eiti pas šią gydytoją. Po kelių apsilankymų nurodė laiką kada pas ją turiu atvykti kad pakomentuotų tyrimų rezultatus, atėjus nustatytu laiku apšaukė, kad eičiau pas kitą gydytoją kuris prieš tai buvo priėmęs. Reikėjo eiti pas tą kitą gydytoją be jokio talonėlio ir daugiau nei valandą laukti prie durų. Nuolat skundžiasi kiek ji mažai uždirba, nemaloni gydytoja, viskuo nepatenkinta. Kiekvienas vizitas pas ją baigiasi konfliktu. Vėliau kai Santariškių klinikos gydytojai nustatė kad reikia atlikti operaciją ir prieš operaciją reikėjo atlikti kraujo tyrimus, nuėjus pas šią gydytoją ji komentavo, kad jokios operacijos čia daryti nereikia, pati bandė apžiūrėti ir sakyti kad viskas čia man gerai.

2019-08-08, 08:16 | Registruotas lankytojas 2

Esu nekonfliktiška asmenybė ir piktų komentarų šiaip niekad nerašau, bet šita asmenybė tikrai to nusipelno, gyditoja nepavadinsi. Nuolat paranojoje, kad ją įrašynėja telefonu, bando jos klausytis. Antra kart atėjus dėl tos pačios ligos viską reikėjo pasakot iš naujo, nors viskas buvo užrašyta knygelėje, 3 kart paklausiau kaip kraujo tyrimai, nebuvo atsakyta. Nervingai 3 kart paklausė kiek man metų, visus kartus atsakymas buvo tas pats. Išputė burbulą nieko neatsakynėdama, jau galvojau man koks vežys. Apie tyrimus plačiau papasakojo seselė kuri pakartotinai ėmė kraują, pati sudvejojusi gyditojos kompetencija, nes pakartotinai vakare kraujo ir analizų nieks neduda, nes kaip seselė sakė išvis iš poliklinikos su vakariniais analizais neišeisit,o gyditoja pasakė eiti tą pačia diena. Nors pati nusiuntė kardiogramos daryt, nepasižiūrėjo jos kol neparašiau, ar ji gera atsakymo negavau, taip kaip ir ar spaudimas geras. Kiti perskaityti komentarai labai atitinka realybę, nesuprantu kodėl jai leidžiama dirbti.

2019-07-23, 10:31 | Registruotas lankytojas 1

Bėkit, jei tik galit. Nestabilios psichikos daktarė, kuri neturėtų gydyti žmonių. Ateini su rimtomis problemomis, o ji tave išjuokia, nes jai bloga nuotaika. Siaubas.

2019-03-26, 15:22 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-18, 15:31 | Registruotas lankytojas 1

Atejau nurodytu laiku, priieme, viska paaiskino, I klausimus atsake, maloni. 10/10

2019-02-01, 11:30 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-21, 19:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-11-07, 10:14 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-10-03, 09:09 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-20, 07:46 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-06-06, 08:29 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-09, 08:57 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.