Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Petrikonienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-10-17, Nr. MPL-11705, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Petrikonienė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

46.8% Complete
2.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.2% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

45.1% Complete
2.3

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

36.9% Complete
1.8

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

41.1% Complete
2.1

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

47.8% Complete
2.4

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.9% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-04-01, 20:59 | Registruotas lankytojas 1

Puiki Gydytoja.Mano 85 metų tetai skyrė tiek dėmesio , išsamiai skyrė tyrimus,operatyviai reagavo į pakitimus juose. Nenurašė visų pokyčių garbaus amžiaus problemoms. Dėkinga ,gerbiamai Gydytojai už atidumą, dėmesį,profesionalumą.Sėkmės gydant pacientus! Su pagarba Janinos Meškauskienės dukterėčia Gražina .

2020-12-03, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki, labai keista buvo skaityti tiek negatyvių komentarų apie šią gydytoją. Galiu pasakyti, kad gydytoja turi kompetenciją ir visada pataria, kaip gydytis. Kas metus einu pas ją pasitikrinti, priduodu kraują, daro kardiogramą, patikrina inkstus (neprisimenu, kaip ten ta procedūra vadinasi). Jos asistentė /seselė kitame kabinete iškart viską sudėlioja tinkamu laiku. O tada aptariami visi tyrimai.
Iš negatyvių komentarų susidariau įspūdį, kad daugelis patys bandot aiškinti gydytojai, kaip gydyti, tai gal dėl to ir kyla konfliktai. O, jei paklaustumėt, paprašytumėt patarimo maloniu tonu, pasiklaustumėt, ar yra pigesnių vaistų tokiai ligai gydyti ir pan., ir išvengtumėt konfliktų.
Aš mielai rekomenduoju šią gydytoją.

2019-12-17, 11:48 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduočiau niekam eiti pas šią gydytoją. Po kelių apsilankymų nurodė laiką kada pas ją turiu atvykti kad pakomentuotų tyrimų rezultatus, atėjus nustatytu laiku apšaukė, kad eičiau pas kitą gydytoją kuris prieš tai buvo priėmęs. Reikėjo eiti pas tą kitą gydytoją be jokio talonėlio ir daugiau nei valandą laukti prie durų. Nuolat skundžiasi kiek ji mažai uždirba, nemaloni gydytoja, viskuo nepatenkinta. Kiekvienas vizitas pas ją baigiasi konfliktu. Vėliau kai Santariškių klinikos gydytojai nustatė kad reikia atlikti operaciją ir prieš operaciją reikėjo atlikti kraujo tyrimus, nuėjus pas šią gydytoją ji komentavo, kad jokios operacijos čia daryti nereikia, pati bandė apžiūrėti ir sakyti kad viskas čia man gerai.

2019-08-08, 08:16 | Registruotas lankytojas 1

Esu nekonfliktiška asmenybė ir piktų komentarų šiaip niekad nerašau, bet šita asmenybė tikrai to nusipelno, gyditoja nepavadinsi. Nuolat paranojoje, kad ją įrašynėja telefonu, bando jos klausytis. Antra kart atėjus dėl tos pačios ligos viską reikėjo pasakot iš naujo, nors viskas buvo užrašyta knygelėje, 3 kart paklausiau kaip kraujo tyrimai, nebuvo atsakyta. Nervingai 3 kart paklausė kiek man metų, visus kartus atsakymas buvo tas pats. Išputė burbulą nieko neatsakynėdama, jau galvojau man koks vežys. Apie tyrimus plačiau papasakojo seselė kuri pakartotinai ėmė kraują, pati sudvejojusi gyditojos kompetencija, nes pakartotinai vakare kraujo ir analizų nieks neduda, nes kaip seselė sakė išvis iš poliklinikos su vakariniais analizais neišeisit,o gyditoja pasakė eiti tą pačia diena. Nors pati nusiuntė kardiogramos daryt, nepasižiūrėjo jos kol neparašiau, ar ji gera atsakymo negavau, taip kaip ir ar spaudimas geras. Kiti perskaityti komentarai labai atitinka realybę, nesuprantu kodėl jai leidžiama dirbti.

2019-07-23, 10:31 | Registruotas lankytojas 1

Bėkit, jei tik galit. Nestabilios psichikos daktarė, kuri neturėtų gydyti žmonių. Ateini su rimtomis problemomis, o ji tave išjuokia, nes jai bloga nuotaika. Siaubas.

2019-03-26, 15:22 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai nepatenkinta šios gydytojos atsainiu požiūriu į pacientus. Mano atveju buvo stengiamasi nustumti mane kitiems specialistams, nors ji turėjo išduoti nedarbingumo pažymėjimą. Kol laukiau prie jos kabineto, ne vienas jos pacientas sypteldamas ar rimtai pasakė, jog: kalbėkite atsargiau, gal jai bus bloga nuotaika ir pan. Nesuprantu, kaip tokį prasta vertinimą turinti medike randa darbą ir pacientus...

2019-03-18, 15:31 | Registruotas lankytojas 1

Atejau nurodytu laiku, priieme, viska paaiskino, I klausimus atsake, maloni. 10/10

2019-02-01, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Nesuprantu kaip tokiai daktarei leidzia dirbti su zmonemis. Psichiskai nesveikas zmogus!!!!

2018-11-21, 19:55 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas ją kelis kartus. Visiškai nesiskaito su paciantais, kalbasi telefonu su giminaičiais ir jokių problemų dėl to nemato. Vieną apsilankymą ji buvo labai blogos nuotaikos, sakė labai suerzino vienas pacientas kuris į jos šiukšliadėžę išmetė savo kramtomąją gumą. Jos žodžiai: Aš tai savo šiukšlių jam į namus nenešu, išvis šitoj poliklinikoj visi psichiniai ligoniai.
Šiandien pasiskundus kaklo skausmu pirmiau pradėjo rašyti receptą nei apžiūrėjo. Tiesą pasakius tikėjausi siuntimo pas specialistą, bet gavau tik 2 receptų lapelius. Paklausiau kas man yra, kodėl taip skauda, tai teikėsi tik pasakyti kad jeigu nepadės reiks ateiti vėl.
Nerekomenduoju niekam.

2018-11-07, 10:14 | Registruotas lankytojas 2

Tragedija ne gydytoja

2018-10-03, 09:09 | Registruotas lankytojas 5

Pabėgau nuo šios gydytojos po kokių 3 apsilankymų. Dirba labai paviršutiniškai, net nesistengia ko nors diagnozuoti, nieko nekomentuoja, tik skundžiasi savo darbu. Pliusas tas, kad tokia prasta gydytoja, jog eilių pas ją nebūna ir galima greit patekt.

2018-07-20, 07:46 | Registruotas lankytojas 1

Niekada gyvenime nekilo noras skųstis ant specialistų, kol neapsilankiau pas Virginiją Petrikonienę. Atlydėjau pas šią ponią (negaliu jos vadinti gydytoja) savo labai blogai besijaučiančią mamą, gavusi skubų talonėlį. Gydytoja ypatingai vilkino priėmimo laiką, nors pacientų nebuvo nei pas ją, nei prie kabineto (dabar suprantu kodėl). Kai keletą kartų, po valandos laukimo prie tuščio kabineto, paprašiau mus priimti ir pakomentuoti kraujo tyrimo, ji užsidarė savo kabinete pietų pertraukai.
Pralaukėm ir ją. Priėmusi, be komentarų išrašė 3 receptus. Paklausėm ką diagnozavo ir kokius vaistus skyrė, gavome keistą klausimą, kodėl klausinėjame ir ar tikrinti ją atėjome. Vėliau tonas tik kilo ir finale šeimos "gydytoja" tiesiog rėkė atsistojusi savo kabinete ant mūsų, kas per patikrinimas pas ją vyksta ir kas mus siuntė... O norėjome tik sužinoti nuo ko ir kokius vaistus skyrė mamai. gerai, kad vaistininkė buvo maloni ir detaliai pakomentavo kiekvieną vaistą, nuo ko ir kam jis skirtas.
Žmonės, būkite geri, neikite pas ją. Nebent jums nerūpi jūsų sveikata. Net nebandykite klausinėti apie savo būklę ir t.t. Taip pat būkite nusiteikę laukti nematomoje eilėje.

2018-06-06, 08:29 | Registruotas lankytojas 2

Apsilankiau pas daktarę norėdama atlikti profilaktinius tyrimus. Gydytoja užregistravo praktiškai nieko nepaaiškindama, atsidūsdama padavė lapelius, o atėjus sužinoti atsakymų, viską papasakojo keliais žodžiais. Galiu pasakyti, jog gydytoja atlieka savo darbą paviršutiniškai, nes pacientas, kuris nori sulaukti pagalbos, turi kentėti nemalonų bendravimą ir atodūsį, reiškiantį, kad tik jis greičiau eitų iš to kabineto ir daugiau nebegrįžtų..

2018-02-09, 08:57 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.