Pacientai, kurie rekomenduoja Joana Petrauskaitė, %

Vaikų intensyviosios terapijos gydytojas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13894, Galiojanti

Petrauskaitė Joana dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Petrauskaitė Joana?

Nėra įvertinimų

Nesidomėjo

2019-01-05, 10:47 | 39

Gydytoja maloni ir paskyrė nemažai tyrimų. Ačiū ir sėkmės.

2017-04-29, 12:50 | 1

Iš mūsų pusės jokios pagarbos šiai gydytojai. Nesuprantu už kokius nuopelnus ji paskirta vaikų ligų skyriaus vedėja. Į ligoninę trejų metų vaikas buvo paguldytas ištyrimui dėl vienos ligos, tačiau turime ir kitą bėdą, metus laiko negyjančią žaizdą. Rodėme gydytojai, prašėme nors paimti pasėlį. Labai nenoriai, bet sutiko. Nieko nerado. Žaizdai vėl atsivėrus paprašėm tyrimą pakartotį, gavom atsakymą, kad čia mūsų ambulatorinė bėda ir mes ne dėl to atsigulėm į ligoninę. Kai vistiek pristojom, kad paimtų antrą pasėlį, jis buvo paimtas ir išaugo stafilokokas. Deje, bet ji jokio gydymo jam neskyrė. Ačiū, kad nors faktą pasakė, kad išaugo. Gavom LOR gydytojo konsultaciją (jos irgi teko reikalauti). Gydytoja apžiūrėjo vaiko ausis ir nieko nesakiusi išėjo. Surašė atsakymą Petrauskaitei, o ji matyt jo net neperskaitė arba šiaip nesugebėjo papasakoti, kas rašoma. To pasekoje vaikas visą gyvenimą gali likti neprigirdintis, nes už būgnelio pasirodo buvo skysčių, anot išrašo ”rekomenduoti kramtymo pūtimo pratimai, LOR gydytojo konsultacija už 2savaičių”, nors mums apie tai net neužsiminta. Visiško atsitiktinumo dėka, būnant pas kitą gydytoją poliklinikoj pamačiau išrašą ir paprašiau jo kopijos, tada ir sužinojau visus atsakymus, bet bėda su ausimis jau įsisenėjo.