Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Petraitis, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20488, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Medicinos gydytojas

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16162, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

86.5% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

88.5% Complete
4.4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

77.3% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

73.4% Complete
3.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

69.5% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

76.9% Complete
3.8

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.4% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-08-05, 23:10 | Registruotas lankytojas 1

Rugpjucio 5 diena, tiksliau paryciais..mano tetis buvo pristatytas greitosios pagalbos automobiliu I Marijampoles ligonine su plysusia kojos kraujagysle ir dideliu kraujavimu. Priemimo skyriuje ji apziurejo gydytojas Petraitis. Mano tetis yra labai garbaus amziaus ir tai ne pirmas kartas kad jam prireikia skubios chirurgo pagalbos del sios priezasties
Seselei pasiteiravus ar leidziam nuskausminancius vaistus, gydytojas atsake. ne , neleidziam ir susiuvo kraujagysle be jokio nuskausminimo . Tai jus man pasakykit gerbiamieji, Zmogus kraujuoja, skauda o gydytojas taupo ligonio saskaita vaistus? ( pirma karta is visu pries tai buvusiu vizitu del sios priezasties nebuvo suleiti nuskausminantys vaistai pries atliekant siuvimo procrdura) Sokiruojantis abejingumas pacijento skausmui ir gerbuviui. Tikrai nerekomenduojiu sio gydytojo remiantis savo patirtimi.

2020-03-08, 08:02 | Registruotas lankytojas 1

Didelis ir nuoširdus Aciū siam Gydytojui uz profesionaluma, problemos issprendima, iki dabar vykstsncia pooperacine prieziūra, nuosirduma, sypsena, malonu bendravima, humoro jausma, kuris suteikdavo vis daugiau optimizmo ir buvo savotiskas spyris eiti pirmyn,kaip viskas atrode beviltiska, uz kantrybe, atsakinejant i 101 uzduota klausima, uz paprastuma ir zmogiskuma...

2019-12-27, 13:04 | Registruotas lankytojas 1

Tai pats didžiausias gydytojas-cinikas, kurį teko sutikti. Iškankino iki sąmonės netekimo, nes laukė pinigų. Naktį su skausmais pakartotinai atvykus į skubios pagalbos skyrių, gydytojas nesiteikė net apžiūrėti nei priimamajame, nei skyriuje, nes jam reikėjo išsimiegoti. Pjūvio vietas susiuvo, kaip gyvuliui-skersai, sudarydamas didiulį iškilimą virš bambos. Nesu labai jauna, bet atskiro maidymosi kostiumėlio po operacijos nebevilkėsiu. Visiškai nebendraujantis su pacientais ir kolegomis. Jeigu patektumėte pas šį gydytoją, iš karto prašykite kito arba "užkaskite" pinigais. Visiems stipriausios sveikatos, kad nereikėtų susidurti su tokiais gydytojais.

2016-07-29, 19:46 | IP: 78.58.170.228

Aciu siam jaunam specialistui, kuris praktiskai usgelbejo mano gyvybe, labai gera ant sirdies, kad dar yra jaunu ir pasisventusiu zmoniu tokiu kaip sis chirurgas. Jau dekojau kai mane isleidote i namus, noriu dar karta viesai Jums padekoti. Aciu Jums labai uz galimybe matyti kaip auga mano vaikai, niekada sito nepamirsiu..

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Tomas Petraitis?