Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Kajutytė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14967, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kajutytė Aldona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kajutytė Aldona?

2020-03-05, 21:14 | Registruotas lankytojas 1

Turėjome situaciją su artimu žmogum, kai dėl atsivėrusių opų skausmo senyvo amžiaus žmogus verkdavo tiesiog, jokie nuskausminamieji jau negelbėjo. Kiti konsultavę gydytojai problemai buvo gan abejingi, o šios gydytojos vadovaujamame skyriuje gavome ir dėmesį problemai, ir gydymą, kuris davė puikių rezultatų! Gydytoja konkreti, dalykiška, suteikia visą reikalingą informaciją. Palikome skyrių visai naujos kokybės savijauta ir kupini vilties!

2020-02-21, 08:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, padėjo vienintelė man! kai kiti gydytojai net nesistengė man padėti o siuntinėjo vieni pas kitus. Ačiū jums labai, kad nuraminote mane kai man buvo baisu ir buvau apimta nežinomybes laukiant vizito pas jus. Sėkmės jums.

2017-11-03, 00:17 | IP: *.*.*.*
2017-03-15, 18:54 | IP: *.*.*.*
2017-01-13, 11:11 | IP: 195.14.178.193

Tikra savo , ir ne tik savo,srities specialistė. Tiksliai diagnozavo mano problemą ir paterė kaip ją įveikti. Paskyrė procedūras, po kiurių man labai pagerėjo.. Visiems rekomenduoju kreiptis tik pas ją .

2016-12-11, 18:00 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau kam kaip, bet man pasisekė, kad pavyko pas šią gydytoją užsiregistruoti. Iškausė, įsigilino į mano problemą, nuosekliai apžiūrėjo ir tiksliai diagnozavo mano ligą. Tai savo srities gydytojas-profesionalas. Ir ateityje, jeigu reikėtų, rinkčiausi tik ją. Sėkmės Jums :)

2016-05-18, 12:11 | IP: *.*.*.*
2013-07-30, 09:45 | IP: 86.100.102.52

Labai šauni gydytoja, geriausia iš visų konsultuojančių šioje įstaigoje

2013-04-10, 17:21 | IP: *.*.*.*

2013-04-03, 19:40 | IP: *.*.*.*

2013-03-24, 17:36 | IP: *.*.*.*

2012-04-21, 17:31 | IP: *.*.*.*

2012-04-21, 17:28 | IP: *.*.*.*

2010-03-18, 20:55 | IP: 78.61.77.221

profesionali medike, be reikalo neausina burnos, taciau suteikia visa reikalinga informacija ir gydima.

2008-11-05, 07:53 | IP: *.*.*.*

2007-05-06, 16:43 | IP: 80.232.187.146