Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Kajutytė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14967, Galiojanti

Kajutytė Aldona dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kajutytė Aldona?

2.2

2020-02-21, 10:28 | 1

Nuostabi gydytoja, padėjo vienintelė man! kai kiti gydytojai net nesistengė man padėti o siuntinėjo vieni pas kitus. Ačiū jums labai, kad nuraminote mane kai man buvo baisu ir buvau apimta nežinomybes laukiant vizito pas jus. Sėkmės jums.

2017-11-03, 02:17 | IP: *.*.*.*
2017-03-15, 20:54 | IP: *.*.*.*
2017-01-13, 13:11 | IP: 195.14.178.193

Tikra savo , ir ne tik savo,srities specialistė. Tiksliai diagnozavo mano problemą ir paterė kaip ją įveikti. Paskyrė procedūras, po kiurių man labai pagerėjo.. Visiems rekomenduoju kreiptis tik pas ją .

2016-12-11, 20:00 | 1

Nežinau kam kaip, bet man pasisekė, kad pavyko pas šią gydytoją užsiregistruoti. Iškausė, įsigilino į mano problemą, nuosekliai apžiūrėjo ir tiksliai diagnozavo mano ligą. Tai savo srities gydytojas-profesionalas. Ir ateityje, jeigu reikėtų, rinkčiausi tik ją. Sėkmės Jums :)

2016-05-18, 15:11 | IP: *.*.*.*
2013-07-30, 12:45 | IP: 86.100.102.52

Labai šauni gydytoja, geriausia iš visų konsultuojančių šioje įstaigoje

2013-04-10, 20:21 | IP: *.*.*.*

2013-04-03, 22:40 | IP: *.*.*.*

2013-03-24, 19:36 | IP: *.*.*.*

2012-04-21, 20:31 | IP: *.*.*.*

2012-04-21, 20:28 | IP: *.*.*.*

2010-03-18, 22:55 | IP: 78.61.77.221

profesionali medike, be reikalo neausina burnos, taciau suteikia visa reikalinga informacija ir gydima.

2008-11-05, 09:53 | IP: *.*.*.*

2007-05-06, 19:43 | IP: 80.232.187.146