Pacientai, kurie rekomenduoja Tadas Perkauskas, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13129, Galiojanti

Perkauskas Tadas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Perkauskas Tadas?

1.7

1.7

2019-04-25, 22:40 | 2

Nerekomenduoju. Nemoka bendrauti, isterikas. Teko rinktis kita tos srities specialistą. Gydytojas tikrai neišmano savo darbo, tik bereikalo užima vieta.

2019-04-12, 12:35 | 1

Šiam gydytojui turbūt laikas išeiti į pensiją,nes bendravimas su žmogumi-tikrai nekoks,laiko save viršesniu už pacientą. Registratūroje užtrukau su kortelės užsiregistravimu ir pavėlavau ateiti prie kabineto.Taip ,gal ir aš kalta,-aukojau savo laiką kol gavau taloną,taip pat kol pas šeimos gydytoją gavau siuntimą ir dar kiek laiko reikia aukoti,kol priims ir užpildys registratūroje kortelę--bet čia ne gydytojo kaltė.
Atėjus prie kabineto jau buvo pakviestas kitas pacientas. Kadangi mano vieta neliko laisva,tikėjausi ,kad gydytojas priims po jo mane.Bet jis pakvietė dar kelias pacientes,o man paklausus ,-kada galiu tikėtis priėmimo,-pasakė ,kad turi daug pacientų ir nieko nenori žinoti. Taigi ,pralaukus priėmimo nuo 9,27 val iki 12 val - nebuvau gydytojo priimta. Tai štai koks šio gydytojo karaliaus požiūris į žmogų. Registratūros ir kartotekos darbuotojos siūlė nueiti pas vedėją ir paaiškinti susidariusią padėtį,bet aš nusprendžiau parašyti čia,kad matytų kiti pacientai ir pagalvotų,- ar vertą pas jį registruotis.

2019-03-21, 13:56 | 1

Kažkoks nesusipratimas. Pralaukiau dvi valandas nuo savo paskirto laiko. Pagaliau priėmė, prasidėjo dialogas net ne nuo mano kortelės, aiškinu viena kas man yra kaip jauciuosi klausia kito. Zodziu nesusikalbejomas totalus. Toks vaizdas kad zaidziam daktarus. Ko gero rinksiuos kita specialista. Labai nepatariu eiti pas Perkauska. Aš ėjau vien todėl, kad nebuvo talonu pas kitus tai realiai naudos nulis (gaila pralaukto laiko) geriau gal net mokamai nueit, bus brangoka bet gal bent padarys viska is karto. O mes tik pasnekejom apie nieka. Paskyre kalna tyrimu ir laisvas. Nzn neteko su tokia tvarka niekur susidurt. Ateini pas kardiologa padaro iskart kardiograma pats specialistas, echoskopija, mato pats viska, o realiai tai kardiograma man uzrase kita moteris. (Mokamai) echoskopija bus kazkada kita menesi. Zodziu. Nusivyles tokia darbo metodika

2018-10-17, 19:46 | 1

Tiesiog laikas į pensiją. Kitavertus, didžiulis klausimas, ar jis kada nors buvo gydytoju. Dabar tik gydytojo parodija. Jei tik galite, venkite šio gydytojo.

2017-11-16, 21:52 | IP: 86.100.89.167

Nuostabus gydytojas. Dėmesingas, kantrus, labai išsamiai įsigilino į nusisukundimus, atliko reikiamus tyrimus, profesionaliai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą. Daugiau tokių atsidavusìų gydytojų. Ačiū labai.

2017-05-26, 17:54 | IP: *.*.*.*