Pacientai, kurie rekomenduoja Daiva Pentiokinienė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05173, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-04-05, 19:34 | Registruotas lankytojas 1

Gera,maloni gydytoja,smagu buvo bendrauti,atsakė į visus rūpimus klausimus, sėkmės Jums!

2022-04-24, 19:57 | Registruotas lankytojas 2

Savo šeimos nariams ir draugams tikrai nerekomenduoju.Mano nuomonė ši gyd nemandagiai bendravo su manimi,nepadarė tyrimų,nes sakė ,kad nuo praeito vizito nepraėjo metai laiko.
Savo apsilankymu likau nepatenkinta

2022-04-24, 19:57 | Registruotas lankytojas 2

Savo apsilankymu likau nepatenkinta

2022-03-14, 13:43 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gyditoja, profesionali.
Taip aš stambi. Ir jei man gyditoja sako, kad svoris per didelis kenkia mano širdutei tai ko man pykti juk tai tiesa. Ačiū labai gyditoja iki sekančio pasimatymo po pusės metų.

2022-02-23, 13:48 | Registruotas lankytojas 2

Jei būtų leidžiama, ją apibūdinčiau pačiais žeminančiais epitetais. Atvežiau savo mamą su akivaizdžiai matomais neigiamais simptomais. Dėl prasivėrusių vožtuvų negalėjo žengti keletos žingsnių, nes duso. Kadangi draudžiama žeminti individę su baltu chalatu, vadinsiu ją """, nes daktare ją negaliu pavadinti. Po pasityčiojimų ir pažeminimų, mamai pasiūlė apsilankyti pas Psichiatrą.
Kaip tokios """ nevadinti juodžiausiais epitetais?

2021-12-15, 11:55 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į klausimus kuriuos uždaviau. Esu jauna, bet nesu dėl to kalta jog turiu tokių problemų su širdimi. Bet puikus požiūris ir pasakymas "negaliu niekuo padėti". Sėkmės šiai daktarei.

2020-07-08, 07:57 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-09, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gyditoje. ištyrė visas bėdas rado problema ačiū.

2018-06-27, 15:40 | Registruotas lankytojas 1

Kompetetinga ir maloniai bendraujanti gydytoja.

Esate Daiva Pentiokinienė?