Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Šidlauskienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04858, Galiojanti

Šidlauskienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šidlauskienė Rūta?

2019-12-04, 18:01 | 1

Pas šiá gydytojá lankiausi privačiai, nes reikėjo kuo skibiau pašalinti karpá nuo piršto, kuri labai trukdo darbui.
Parinko gydymá azotu, nes žadėjo greitesnį gyjimá nei gydant lazeriu. Už konsultacijá + azoto procedūrá sumokėjau 45€. Po 3sav. grįžus apžiūrai išgirdau “viskas čia gerai, jau nieko nebėra”, kai kelis kartus pakartojau, jog pirštas skauda kaip skaudėjęs “dėl šventos ramybės” kelias sekundes “pašaldė” azotu ir padavė lapelį su įrašu “15€”. Praėjus dar trims savaitėms nuvykau nei nesiregistravus , nes absoliučiai niekas negerėja, o ji iš “nieko nebėra “ pareiškia, kad karpa “sumažėjusi”, bet dar reikalingas gydymas... ir išrašo man vaistú - recepto išrašymas dar 10€, ogi pasirodo vaistai nei nereceptiniai... Reziume išleidau 70€ už tai, kad pasigydičiau vaistais kuriuos bet kada galėjau įsgyti vaistinėj.
Ramiu veidu žiūri ponia į akis ir sako “po penkiú savaičiú ateikite pasirodyti, nes turėtú jau būt užgiję... Na turbūt gal jau neisiu, užteko išleist 70€ (neskaitant vaistú)... ????

2018-08-16, 21:23 | 4

Puiki specialistė, labai gerai išmananti savo darbą. Visada stengiasi ne paviršutiniškai ieškoti problemos, t. y. pataria pasidaryti įvairius sveikatos tyrimus, kurie padeda surasti tikrąją ligos atsiradimo priežastį. Nuo pat pirmos dienos gydytoja pasirodė labai maloni, išmananti gydymo naujoves, domėjosi mano sveikata ne paviršutiniškai. Gydytojos skirti vaistai net per trumpą laiką padėjo beveik įveikti aknę, liepė pasidaryti tyrimus bei davė išties naudingų patarimų. Esu labai patenkinta gydymu.

2016-11-24, 01:04 | IP: 88.216.123.52

Super gydytoja

2016-08-01, 00:45 | IP: *.*.*.*
2016-01-05, 20:18 | IP: 85.232.146.137

Turėjau problemų su oda, tai paskyrė labai veiksmingą gydymą. Skiria reikiamą dėmesį pacientui, išklauso ir pataria ir ne visai su oda susijusiais klausimais (alergijos). Vienintelis minusas, kad labai ilgos eilės. Užsiregistravus pirmą kartą - laukiau 3 mėn.
Bet gerų specialistų vasltybinėse gydymo įstaigose trūksta, taip kad džiaugiuosi kad dar yra gerų specialistų. :)

2015-08-06, 11:53 | IP: 78.57.202.106

Kad daugiau būtų gydytojų- savo srities profesionalų, kaip gerb. R. Šidlauskienė. Esu labai Jai dėkinga. Po gydymo praėjo jau 6 metai, dabar laikausi paprasčiausių nurodymų ir turiu sveiką odą.
O kas nepatenkinti, matyt valgo netinkamą maistą, neprižiūri odos, tuomet joks gydytojas ir jokio brangumo kremai nepadės..

2015-06-10, 18:22 | IP: 78.57.222.57

Maloni gydytoja, viskas paaiskino, atsake i visus klausymus. Israse viena tepala, spuogai praejo. Buvau pas kitus daktarus, tai israsinedavo kruva visko, o tolko jokio nebuvo, matyt sena mokykla, nezinojo apie naujas priemones.

2015-03-23, 22:17 | IP: *.*.*.*