Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Pečiulytė, %

Išduota: 2012-07-19, Nr. MPL-17938, Galiojanti

Išduota: 2017-07-12, Nr. MPL-22377, Galiojanti

Pečiulytė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Pečiulytė Giedrė?

2.2

2020-02-20, 23:54 | 1

Gydytoja arogantiška, buvo problema su nugara del aiškios priežasties, su prieš ja dirbusia gydytoja buvo nustatytas diagnozas, tačiau ji dryso ta diagnoze paneigti ir dar pasakyti kad reikejo gydyti iki 18 metu,dabar per velu. Kaip prireike skubiai siuntimo operacijai,kuri laukiau ilgai ir atsirado vietos,ji “neturejo laiko” israsyt,sake imti taloneli,o jis tik po menesio.Kol nepradejome reikalauti vadovo,kai tik pradejome reikalauti vadova,is kart ir laikas siuntimui atsirado. NIEKAM NEREKOMENDUOJU,Iškart pakeičiau gydytoja ir esu begalo laiminga

2019-07-10, 19:27 | 3

Pasikelusi daktare.nemoka su pacientais bendrauti.o sesute tai zodziu truksta.nuo tokiu medikiu reikia begti kuo toliau ka ir padareme.

2019-04-24, 07:23 | 1

Niekam nerekomenduociau. Arogantiška į žmogų nusispjauti gali prie kabineto ir numirti. Sirgdamas pralaukiau 2.5 val tik dėl parašo bilioteniui. Kitas apsilankymas dėl siuntimo tai buvau išstumta iš kabineto nes ponios darbo laikas baiginejosi ir turėjo kabinetą priduoti nors buvo likę 10 min iki darbo pabaigos. Dar kitas apsilankymas dėl nugaros skausmų pralaukiau 3 val.gydymo jokio tik nuskausminamieji ir siuntimu krūvą. Bekit nuo jos kuo toliau

2019-04-23, 17:52 | 1

Labai neatsakinga daktarė, bandziau prisikambinti visa diena telefono man niekas nekelia. Per dakatares aplaiduma su beveik 1 mėnesių vaikų buvau jau atsidurusi ligoninėje. Daktarės požiūris tikrai neispasakytas. Skambinsime vyriausiam atsakingam daktarui ir zesim ka jis man pasakys. Niekam nerekomenduoju šios daktarės. Daktarė tikrai keisime.

2019-04-15, 21:51 | 3

Labai nemaloni daktare.truksta kompetencijos.arogantiska ir truksta zmogiskumo.butinai keisime daktare .

2019-01-09, 17:43 | 2

Pažįstu šią gydytoją nuo studijų laikų. Kruopšti, atsakinga, jautri diagnostė. Kuo didžiausios sėkmės jai!!!

2018-10-17, 17:51 | 1

Nemaloni ir arogantiska gydytoja. Planuoju iseiti pati ir išsivesti visa šeimą nuo šios gydytojos. Lauki vos ne puse menesio kol prieisi ir ji dar drysta paaiskinti kad gali tik viena problema ispresti, labai sunkiai gavau siuntima pas specialista. Niekada neteko moketi uz kraujo tyrimus, o pas ja moku.

2018-08-24, 13:30 | 2

Pas gydytoją lankomės visa šeima. Visada maloniai ir šiltai bendrauja, rūpestinga, atsako į visus rūpimus klausimus. Net nežinau iš kur gali būti neigiami komentarai. Didžiausios sėkmės ir kantrybės darbe!

2018-08-19, 14:08 | 2

Nepagarbus elgesys su pacientais. Arogantiska moteris.

2018-06-14, 11:39 | 4

Turėjau labai nemalonų susidūrimą su šia gydytoja. Nors ji jauna, trūksta patirties,tai galima suprasti, tačiau gera gydytoja niekada ir netaps, nes žmogiškumo neišmoksi...

2018-05-16, 22:10 | 2

Nuostabi gydytoja. Dėmesinga, maloniai bendraujanti, profesionali.

2018-03-06, 19:26 | 1

Nuostabi gydytoja.