Pacientai, kurie rekomenduoja Aurelija Peštenytė, %

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19700, Galiojanti

2019-08-11, 22:22 | 1

Nuostabi gydytoja. Pas ją lankiausi nėštumo metu Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Motinystės centre, taip pat kai prieš gimdymą buvau paguldyta į šią ligoninę, ji budėjo, todėl taip pat mane prižiūrėjo. Aurelija-nuostabi gydytoja. Begalo maloni, švelni, atsakinga, rūpestinga, atsidavusi savo profesijai, labai detaliai viską paaiškindavo. Taip pat susisiekdavau su ja telefonu, gaudavau išsamias konsultacijas. Labai džiaugiuosi sutikusi šią gydytoją.

2019-07-27, 05:53 | 1

Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę susipažinti su gyd. A.Peštenyte. Ji prižiūrėjo mano nėštuma ( pirmas nėštumas) bei taip žvaigdės sudėliojo, kad mano gimdymo metu buvo jos pamaina. Iš gydytojos skledžiama šiluma ir ramybė leido jaustis saugiai, užtikrintai ir ramiai viso nėštumo ir gimdymo metu. Visoms baaugščioms ir ne tik gimdyvems linkiu rinktis šia nuostabia, jauna ir profisionalia gydytoja!

2019-03-27, 17:01 | 1

Gyd. Aurelija Peštenytė prižiūri mano nėštuma. Labai džiaugiuosi, vizitais pas ja, visada aiškiai viska paaiškina, atsako i visus klausimus. Labai maloni, dēmesinga gydytoja. Tikrai rekomenduoju būsimoms mamytėms lankytis būtent pas ja :))

2019-03-21, 13:01 | 3

Ši gydytoja prižiūrėjo mano nėštumą. Esu be galo patenkinta gydytojos kompetencija ir rūpestingumu. Į klausimus visada atsakydavo išsamiai, kilus abejonėms darydavo papildomus tyrimus. Nebuvo nei karto, kad po apsilankymo namo išvažiuočiau nerami. Pagimdžius savo iniciatyva atėjo aplankyti ir pasiteirauti dėl savijautos. Džiaugiuosi, kad Lietuvoje daugėja jaunų, šaunių ir kompetetingų daktarų.