2019-03-28, 12:54 | 2

Puiki ginekologė! Ypatingai maloni, atsargi, išklausė viską išsamiai paaiškino. Paskaičius komentarus bijojau labai pas ją eiti, bet be reikalo. Nuostabi gydytoja!

2019-01-07, 19:19 | 5

Nemaloni daktarė bei slaugė. Kitą kartą rinksiuos kitą daktarą.

2018-11-19, 13:46 | 5

Dalykiška, konkreti, nedaugžodžiaujanti gydytoja. Prižiūrėjo mane viso nėštumo metu, gimė sveika, graži dukrytė. Dirba greitai, apžiūrą atlieka profesionaliai, švelniai, vizito metu bendrauja maloniai, atsako į klausimus telefonu. Ypač maloni jos sesutė Alma, moka sukurti labai gerą atmosferą.

2018-10-22, 20:16 | 2

Si gydytoja nenori klausyti ka jai sakai, sneka savo. Teigia, kad nestumo metu buvo atlikti visi tyrimai, nors tai netiesa. Nieko neaiskina. Labai prasta gydytoja. Ir dar noriu pridurti, kad is kitas medikas rekomendavo atlikti cezario pjuvi, tai gyd.Laima Senkiene ignoravo pazyma ir nesiunte manes i klinika del planines operacijos, kazka numygdama. Visa laime, kad pakeiciau ginekologe ir ji is karto dave nukreipima i ligonine. L.Senkiene neverta gydytojo vardo

2018-10-04, 15:03 | 4

Labai profesionali gydytoja. net tokį , kaip mano organizmą sugebėjo apžiūrėti ir konkrečiai viską pasakyti