Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Kamilė Paulauskaitė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2017-07-03, Nr. MPL-22187, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Paulauskaitė Kamilė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Paulauskaitė Kamilė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

83.8% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

89.4% Complete
4.5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

86.5% Complete
4.3

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

94.7% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

86.5% Complete
4.3

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

86.1% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-05-16, 14:46 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojai ryškiai nepatinka jos darbas, nes pastaruosius keletą kartų jos bendravimas buvo atšiaurus, nedėmesingas, grubokas. Prisiprašyti apsilankymui šansų praktiškai nėra, "konsultuoja" tik telefonu ir tai minutę, neišklauso iki galo net nusiskundimų, vaistus skiria aplaidžiai, skundžiuosi aukštu kraujospudžiu, o ji geba išrašyti vaistus dar labiau didinančius jį. Galiausiai buvo pasakyta eit ir darytis tyrimus kitur, gal kitur geriau parodys. ??? Čia tai bendravimas :) Jeigu norite visiškai nerūpėti savo šeimos gydytojai - registruokitės pas ją.

2023-04-26, 22:06 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Esame prisirašę visa šeima. Susirgus visada priima tą pačią arba kitą dieną, atlieka tyrimus. Rekomenduoju jeigu norit rūpestingos gydytojos ne tik savo vaikams bet ir sau.

2023-04-20, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

Jeigu trumpai, lankomės su trimis vaikais jau daugiau nei du metus, bet pastaruoju metu iš paslaugios gydytojos tapo susireikšminusi ponia, atsiprašau, bet kitaip nepavadinsi. Vaikui vėjaraupiai, kalba apie 10 d izoliacija, bet vėliau paaiškėja, kad ponia nesiteikė biuliotenio išrašyti, vaikui 4 metai. Ir čia ne pirmas kartas, kai užmiršta apie nedarbingumą ;)

2023-03-01, 00:01 | Registruotas lankytojas 600

Pažinties pradžioje su šia "gydytoja" susidaro nebloga nuomonė, bet...! Patirtis rodo, kad jai galima patikėti nebent pasverti ir pamatuoti kūdikį ir tai jai nukrypimas nuo normos atrodo normalu ( šešių mėn.vaiko galvytės apimtis kaip vienerių metų vaiko, bet jai tai ne esmė pasirodo ). Įtarinėjus vaikui vit D trūkumą ir išsakius pastebėjimus, nesulaukta iš jos atitinkamų veiksmų ir gydymo. Ko pasekoje turime rachitą. Plius tik patiems pasiprašius siuntimo pas neurologą, sužinojome, kad turime dar ir hidrocefaliją. Taigi labai apgalestauju, kad pasitikėjome šia "gydytoja". Vartoju kabutes, nes toks aplaidumas nevertas gydytojos įvardijimo.
Gal ir moka informaciją pažiūrėti google, bet žinių pritaikyti tikrai ne. Net stinga elementarių žinių apie skiepus. Trumpai - nerekomenduoju jei jums svarbi jūsų ir jūsų vaiko sveikata.

2022-09-03, 08:18 | Registruotas lankytojas 1

Anksčiau ši gydytoja mūsų šeimai patiko, tačiau paskutiniu metu pasidarė labai neatsakinga. Rugpjūčio pabaigoje turėjome vaikui operaciją su siuntimu. Pasidarėme visus tyrimus prieš, nuėjome pas gydytoją kad išrašytų siuntimą. Nuvykstame į ligoninę operacijos rytą, ir nei siuntimo, nei tyrimų rezultatų e.sveikatoje nėra. Kalnas streso, vyrui nulėkus ryte į kliniką gydytoja dar atvyko vėluodama ir sugebėjo pasakyti tik “turbūt praleidau”, visiškai ramiu veidu.
Po savaitės man pačiai reikėjo siuntimo, buvau užsiregistravusi pas gydytoją, visą dieną tikrinau ir laukiau siuntimo, skambinausi į registratūrą pasitikslinti ar tikrai išrašys. 5 val vakare paskambinus į kliniką pasakė jog gydytoja baigė darbą ryte na ir siuntimo nėra. Kai pareikalavau ir paklausiau kas per absurdas, seselė susisiekė su gydytoja papildomai, tuomet 7 vakaro gavau siuntimą. Na bet ar tiek turi reikalauti pastangų ir keliaklūpsčiavimo tam, jog gydytojas parašytų nelemtą siuntimą?

2019-12-11, 11:33 | Registruotas lankytojas 1

labai gera specialistė,maloni gydytoja