Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Kaminskienė, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01820, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

84.4% Complete
4.2

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

63.8% Complete
3.2

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

52.5% Complete
2.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

57.2% Complete
2.9

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

56.9% Complete
2.8

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.3% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

99% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-12-23, 15:46 | 1

Galvojau kad nors ir ši gydytoja arogantiška ir su ja sunku susišnekėti tačiau ji bent jau žino ką daro. Pasirodo visiškai nežino ką daro nes man operavo cista nugaros srityje gydziausi gan ilgai o po gydymo ta cista atsinaujino. Buvau nusiųstas apžiūrai ir man pasake kad čia normalus žaizdos gijimas ir tokių atvejų pasitaiko. Na pasitaiko tai pasitaiko tačiau ir visas mėnesis po apsilankymo praėjo ir niekas negija tik puliuoti pradeda. Paprašiau siuntimo pas chirurgą kitą kuriam prireikė mažiau nei 15 sekundžių pasakyti jog matosi aiškus cistos recidyvas ir iškarto išraše siuntimą operacijai į ligoninę. Spręskite patys ar tokia gydytoja jus išgydys.

2019-08-14, 20:09 | 1

Nerekomenduoju. Apsilankymo metu apšaukė. Nieko konkretaus nepasakė dėl tolimesnio gydymo. Išvarė naglai iš kabineto.

2019-08-02, 14:01 | 2

Pjove lipoma galvoje ir nieko neispjove

Teko po metu pas kita specialista tvarkytis

Kazka pasimuliavo ir tiek

Laikas jai i pensija

2019-05-28, 08:28 | 2

Jai seniai laikas į pensiją, nes savo darbo ne tai kad nemyli, bet, matyt, ir nekenčia. Turbūt padarys viską, kad tik nereiktų piršto pajudinti dėl paciento. Dėl to pati nieko nedaro ir siunčia pas kitą gydytoją (atseit jai nepriklauso tai daryti, dėl ko su siuntimu pas ją atèjau, nors prieš tai ta pati gydytoją tą pačią procedūrą atliko). Arogantiška, jai tavo problema yra dzin, jauskis kalta, kad kažko paklausei. Prie to paties dar pasipiktins visu pasauliu ir atskaitys moralą, kad va man nepažįstamos jaunos mergaitės prie kažkokių ten durų rūko. Trumpai tariant, NEIKIT PAS JĄ NIEKADA, vis tiek nepadės.

2019-04-15, 20:26 | 3

Visiška tragedija. Pas tokį nemalonų gydytoją dar nesilankiau.. Supyko, kad šeimos daktarė atsiuntė mane būtent pas ją (prieš tai ėjau pas kitą chirurgę), per kelias sekundes nusprendė, kad šeimos gydytojo rekomandacija (ištraukti susikaupusius vandenis iš kelio po operacijos) yra niekinė ir pasiūlė eiti pas kitą daktarą. : ) Sugaištas laikas ir maksimalus negatyvumo pasikrovimas. I pensiją : )))

2019-04-02, 12:10 | 1

Šiandien palydėjau tėtį(88m)pas gyd.Kaminskienę.Galvojau paklausiu,kokia problema.Tėtis sakė,nieko gyd.man neaiškino,žiūrėjo pastoviai į kompiuterį ir liepė atsinešti kitam kartui šliurę.Iš to jis suprato,kad gal reiks kojos nagą traukt.Žodžiu,daug nepasakojant...Gydytoja nemandagi,grubi,nieko neaiškina,liepė išeit ir negaišt jos laiko.Į mano klausimą,kas yra tam nagui,pradejo rėkt,kad ji ne Dievas...Sugebėjo išeit iš kabineto,seselei pasakėm,kad mes norėtumėm sužinot problemą,kad neabejojam gydytojos žiniom...Gaila,labai gaila,kad pacientai gali būt aprėkti,kad gali iš jų taip tyčiotis...Ir dar kas? Gydytoja! Su trispalve atlape!Žinoma,surasiu tėveliui Žmogišką Gydytoją.

2019-02-13, 14:31 | 1

Siaubas. nežinau kam ji padėjo (nes teigiamų atsiliepimų turi). Tačiau pas ją buvau ne vieną kartą, pradžiai galvojau, gal ir gera: apžiūri, išrašo vaistų ir paleidžia, anksčiau užkliūdavo tik vienas jos komentaras, paraginimas nesportuoti. Esu 26metų mergina ir pasakymas nesportuoti, pasirinkti netokį aktyvų sportą mane šiek tiek nustebino. Tačiau paskutinis apsilankymas pas ją mane šokiravo. Ejau pas ją, nes kelio dalyje atsirado paslankus guziukas, parodžiau ir pasakiau jai ji: paminkė abu kelius ir sako "tai nieko nėra, nes ir ant kito tas pats", tada konkrečiai parodžiau kurioje vietoje yra tas guziukas ji paziurėjo sako: "na gal šiek tiek pakitę kažkas". Nusiuntė padarė rentgeną ir tada komentuoti pradėjo, kad mano raumenys įsitempę (iš rentgeno nuotraukos sprendė) ir kad guziukas tai sanario deformacija ir kad nepranyks o tik didės jei toliau sportuosiu. Galiausiai pradėjo vel sakyti, kad nesportuočiau ir išrašė vaistų raumenų atpalaidavimui. Kai paklausiau, o tai kas per guziukas ir ką su juo daryti ji pirmiausia pasakė:"aš jau tau skyriau savo laiko, nesiruošiu skirti dar, o jeigu iš pirmo karto nesupratote tada reiktų dar ir galvą išsitirti". TAIP, JI MAN PASIŪLĖ IR GALVĄ IŠSITIRTI! Kaip pasakiau, kad nesupratau jos diagnozės ir guziuko gydymo, ji pakeltu tonu vėl pradėjo sakyti, kad ten sanarys ir jis tik didės. o tada dar pareiškė, kad nesportuočiau, nes (cituoju)"TAU DAR VIRTUVĖJE REIKĖS STOVĖTI", pradėjo pamokslauti, kaip tu virtuvėje stovėsi, kam tie sportai, geriau ne tokia aktyvi veikla ir pan. Išėjau pakraupus, nes nuėjau dėl kelio srityje esančio guziuko, o gavau pasiūlymą išsitirti galvą ir, kad mano vieta virtuvėje, o ne sporte. P.S. nuėjusi pas kitą chirurgą - išvada, kad guziukas paslankus ir turbūt lipoma, nusiuntė tolimesniems tyrimams. AR TIKRAI GERA ŠI CHIRURGĖ SPRĘSKITE PATYS, BET AŠ GYVENIME DAUGIAU PAS JĄ NEISIU. (nebent reikės patarimo, kaip maistą gaminti ar kai prireiks siuntimo galvos tyrimui) :D

2018-10-02, 14:36 | 1

Nerekomenduoju, nesuprantu kaip gali dirbti gydytoja, jei tiek negerbia žmogaus, tyčiojasi, įžeidinėja. Net neapžiūrėjo žaizdos, kurią pati "gydė", nes pacientas "užsirašęs kitu klausimu", nors buvo informuota, kad žaizda atsivėrė, ėmė gilėti.

2018-08-02, 00:23 | 1

Netuščiažodžiaujanti ir laiko negaištanti, tačiau labai profesionali ir viską suprantamai ir aiškiai paaiškinanti daktarė.

2018-06-21, 14:39 | 1

Grubi, nemandagi, netaktiška gydytoja. Nerekomenduoju.

2018-02-06, 21:06 | 5

Nors gydytoja ir atrodo arogantiška, nedaugžodžiauja, bet atrodo rūpestinga specialistė. Nors man diagnozės nustatyti nepavyko, bet pati savo iniciatyva suorganizavo apžiūrą pas atitinkamus specialistus. Dėkoju, kad manęs nepaliko likimo valiai ar nenuėjo eksperimentavimo būdu ir toliau ieškojo ligos priežasties. Drąsiai rekomenduočiau kaip atsakingą ir gerą specialistę kitiems.

2018-01-19, 17:40 | 1

Labai arogantiška ir nemaloni gydytoja. Operacijos metu turėjau blogai jaustis, kad bijau, o perišimo metu, neklausė nieko kaip jaučiuosi, o dar atskaitė moralą, kad mama mane palydėjo. Nenorėčiau dar kart pas ją apsilankyti. Jokios pagarbos....

2017-08-23, 17:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-06-24, 20:47 | IP: 84.15.186.108

Maloni protinga atsakinga.

2017-05-15, 18:42 | 1

Norėčiau labai padėkoti aristokratiškos išvaizdos, visada punktuali ir LABAI kompetetinga savo klausimu daktare Dalia Marija Kaminskienė.